Юридична консультація в Запоріжжі

Заощаджуйте свій час на пошук актуальної інформації –
замовте юридичну консультацію у професіонала!

Юридична консультація:
Усна — 300 грн.
Письмова — від 600 до 1 000 грн.

hero image

Кому потрібна консультація юриста?

Company

У нашій країні нові закони і поправки до них виходять щодня. Якщо у вас немає юридичної освіти, то розібратися в будь-якій юридичній темі буде довго і складно. Юридична консультація може знадобитися різним категоріям людей:

 • Будь-якому громадянину України
 • Приватним підприємцям (ФОП / ФЛП)
 • Власникам малого і середнього бізнесу

В яких випадках потрібна юридична консультація?

У кожного громадянина може виникнути правова проблема. Питання може бути:

 • трудове;
 • житлове;
 • земельне;
 • банківське;
 • адміністративне;
 • спадкове;
 • податкове і т.д.

Важливо детально розібратися в ситуації з професійної точки зору, щоб зробити законні дії для вирішення проблеми.

Ми економимо ваш час!

Скільки ви витратите часу на те, щоб знайти актуальну інформацію, вивчити її і скласти план дій? Напевно це буде більше, ніж одну годину.

А за одну годину бесіди в юридичній компанії «Радник» ви отримаєте відповіді на свої питання, тому що будете задавати їх досвідченому юристу.

Чим допоможе юр. консультант?

Досвід адвоката допоможе уникнути проблем і знайти рішення вашої задачі.

Ви заощадите час на вивчення законодавчої бази, а також отримаєте гарантію того, що наші юристи нададуть актуальну і практичну інформацію.

Company

За якими напрямками можна отримати рекомендації у юристів консультантів?

SVG

Консультація кредитного юриста

Проблеми з кредиторами, тому що виникла кредитна заборгованість? Турбують колектори і загрожують конфіскацією майна? Ми розберемося в ситуації з юридичної точки зору і допоможемо законно захистити ваші інтереси в суді. Банки, МФО та інші кредитні організації часто вдаються до не зовсім законних методів впливу на клієнтів: від важливих умов договору, написаних дрібним шрифтом до завищених сум штрафів та пені за невчасно сплачений кредит. Консультація адвоката по кредитах допоможе визначити реальний стан справ і способи вирішення конфліктної ситуації з кредиторами.

Докладніше
SVG

Консультація по ДТП

Ви винуватець або потерпілий? Ми запропонуємо вам пораду незалежно від ролі в дорожньо-транспортній пригоді: розповімо про перспективи вирішення ситуації і діях, які вам потрібно зробити. Розповімо, як правильно оскаржити у страхової компанії занижену оцінку завданих збитків і як захистити свої інтереси. Ця бесіда дасть розуміння, що саме потрібно робити прямо зараз.

Докладніше
SVG

Консультація з житлових питань

Потрібно купити або продати житло? Оформити право власності або поділити майно? Юристи з житлових питань дадуть вам розуміння реального стану справ. Законодавство України оновлюється щотижня: частина нормативних актів втрачають юридичну силу і з’являються нові. Ми постійно відстежуємо їх, тому готові надати вам актуальну інформацію. Спеціаліст, який буде консультувати вас, має компетенції та навички роботи з житловим законодавством.

Докладніше
SVG

Консультації по земельних справах

Розповімо, як захистити ваші права в земельному спорі. Ви зможете ознайомитися з особливостями суперечок з державними органами, фізичними та юридичними особами. Розуміючи, як влаштовані процеси, можна заощадити час і гроші.

SVG

Консультація по спадкових справах

Вивчаємо ваші документи і допомагаємо скласти план дій. Розповімо, як можна вирішити спадковий спір з мінімальними вкладеннями грошей, часу і нервів. Юридична консультація по спадковим справах від наших фахівців дасть вам чіткий список практичних рекомендацій.

Докладніше
SVG

Юридичні консультації по нерухомості

Розповідаємо, як правильно інвестувати в нерухомість, складати договір купівлі-продажу і самостійно аналізувати документи. Ви отримаєте відповіді на питання, пов’язані з реєстрацією прав власності на житло, переплануванням або реконструкцією нерухомості, оформлення документів та інших тем, що стосуються нерухомості. Юрист консультант по квартирного питання допоможе безпечно закривати будь-яку угоду пов’язану з купівлею-продажем квартири або будинку.

Докладніше
SVG

Консультація по трудовому праву

Впевнені в правомірності своїх дій, але не можете пояснити це роботодавцю? Наша послуга допоможе розібратися у вашій ситуації з точки зору закону і забезпечити захист трудових прав. Якщо ви не знаєте, як правильно оформити трудовий договір, оскаржити протиправне звільнення або вирішити будь-яке інше питання в сфері трудових відносин – юридична консультація з трудового права допоможе вам.

SVG

Юридична консультація по сімейних справах

Це бесіда з фахівцем з питань сімейного права, в ході якої ви розберетеся в правовою суттю своєю проблеми, і наш юрист надасть практичні варіанти її вирішення.

Докладніше

Юридична консультація для бізнесу в Запоріжжі

Для малого бізнесу: підприємців ФОП (ФОП)

Даємо рекомендації по ряду питань, пов’язаних з відкриттям та веденням підприємницької діяльності. Створення бізнесу, податки, трудові відносини, торговельні марки, захист і ліквідація бізнесу, договірні відносини та судові суперечки.

Для юридичних осіб

Юридична консультація для юридичних осіб – це послуга, в ході якої ми надаємо правову допомогу по ряду тематик, пов’язаних з корпоративним бізнесом, а також некомерційними організаціями.

Дешевше попередньо проконсультуватися по цікавить вас, ніж потім судитися за неправильно складений договір.

Адвокатські консультації для бізнесу в Запоріжжі діляться на наступні послуги:

 • Консультації по податках – розповімо все, що вас цікавить в оподаткуванні та обліку фізичних і юридичних осіб.
 • Консультація по початку бізнесу – все про те, як правильно починати бізнес, які документи і де потрібно оформляти.

 

Як ми працюємо?

 • Аналізуємо вашу ситуацію
 • Знаходимо спосіб вирішення проблеми
 • Даємо практичні рекомендації: що, як і коли саме потрібно робити

Консультація адвоката в компанії «Радник» проходить в офісі за адресою: вул. Незалежної України, 76. Працюємо в будні дні з 09:00 до 18:00. Ви можете прийти і в вихідні, але за попередньою домовленістю.

Наші адвокати часто відсутні в офісі, тому що ведуть судові справи. Щоб гарантовано потрапити до адвоката, записуйтеся на послугу заздалегідь. Для запису телефонуйте:

097-728-11-44
067-728-11-44
050-728-11-44
063-728-11-44

Чому платні рекомендації адвоката краще безкоштовних?

Юрконсультація за гроші передбачає більш високий рівень відповідальності фахівця.

Він детальніше вникає в задачу, щоб пояснити ваше становище з юридичної точки зору, а також розповідає про всі можливі способи її вирішення. Консультація адвоката по вашому запиту – це перший досвід взаємодії з фахівцем, з яким, можливо, ви будете працювати далі.

А ось безкоштовна юридична консультація онлайн, як правило, передбачає меншу ступінь залученості в вашу проблему, а також менший рівень відповідальності фахівця.

Відгуки

Светлана Подорожко
Светлана Подорожко
18:52 04 Jun 20
Компания "СОВЕТНИК" представлена подлинными профессионалами, что в настоящее время большая редкость. В сочетании с их превосходными личными качествами получается отличный результат работы, который очень впечатляет меня, как клиента. Действия адвокатов взвешены, продуманы и точны. И они любят людей. Я уверена: успех компании "СОВЕТНИК" есть результат ежедневного, усердного труда Дениса Всеволодовича, который своим примером вдохновляет и побуждает сотрудников компании стать непревзойденными. Этот человек - аристократ в своей профессии.read more
Виктор Давыдов
Виктор Давыдов
08:44 01 Jun 20
Отличная компания! Сработали даже лучше чем прогнозировали!Выиграли спор с налоговой в чистую. Спасибо! Очень рекомендую.
Svetlana Katsai
Svetlana Katsai
15:33 04 May 20
Обратилась в данную фирму, т.к. искала кто может помочь с заполнением отчетов для ФОП и объяснит сколько и куда нужно платить, ибо в налоговую за разъяснением не то что идти, туда звонить страшно. Сначала пришла в "Советник" за советом :) а именно, на консультацию, очень приятный персонал, девушка все рассказала, объяснила, помогла с ключами, выписала мне все на листике.Когда пришло время сдавать отчет я уже все забыла и листик не помог :) Обратилась в ЮК Советник уже за ежемесячной помощью. Ежемесячно получаю счета для оплаты налогов, все время отзваниваются, информируют об изменениях в законадательстве, если меня это касается. Отвечают на все мои сообщения и звонки, при том быстро.Недавно случайно ввела не те реквизиты для оплаты налога, все проконтролировали, исправили.В общем за 5 месяцев никаких нареканий, я довольна и не переживаю, что забуду чтото оплатить или подать отчет.Редко пишу отзывы, но тут прям захотелось похвалить и сказать спасибо)Спасибо за качественную работу и ваше отношение к клиентам.Тем, кто еще не определился с компанией, которая станет надежным помощником ФОПу рекомендую!read more
Andrei Krasko
Andrei Krasko
09:09 30 Apr 20
Благодарю юридическую Компанию Советник и лично Дениса и Александру за профессионализм, чёткость, в работе, готовность помочь в любой ситуации.
Юлия Новикова
Юлия Новикова
16:28 27 Apr 20
Я хочу поблагодарить адвоката Дениса Штабовенка за оказанную помощь в решении моего вопроса. Всегда обязательный, корректный, вежливый, в общем, человек на своем месте и знает, чем он занимается! Дело выиграли, чему я очень рада!Рекомендую :)
Лидер Компаний
Лидер Компаний
18:35 15 Nov 19
я в восторге от предоставленных мне услуг! приятные цены на все виды моих запросов, консультация по телефону, грамотная помощь в решении всех волнующих меня вопросов, компетентные сотрудники(я имел дело с тремя), скорость выполнения поставленных задач. Короче смело рекомендую! Денису лично спасибо за отзывчивость. Минаков Александр
Сергей Ерохин
Сергей Ерохин
21:39 01 Nov 19
Компания создаёт атмосферу и реализует высокий уровень профессиональной юридический помощи. По моему вопросу все было сделано эффективно, с комментариями и разъяснениями мне как заказчику, во время. Спасибо.С уважением,Сергей Ерохин
Ombogdanov Bogdanov
Ombogdanov Bogdanov
11:50 31 Oct 19
Хотел бы выразить свою благодарность юридической компании Советник и лично Денису Штабовенко за юридическое сопровождение и помощь. В процессе совместной работы Денис продемонстрировал исключительно высокий профессионализм, четкость и аккуратность в работе, отстаивание интересов клиента в любой, даже самой сложной ситуации. В случае необходимости рекомендую обращаться в данную компанию и иметь дело с профессионалами своего дела.
Elena Beirit VEA MODELS
Elena Beirit VEA MODELS
10:56 17 Oct 19
Регистрировала ФОП через данную компанию. Всем довольна. Предоставили всю нужную информацию, объяснили наши действия и оперативно зарегистрировали ФОП. "+" девушкам менеджерам-консультантам, вежливые и приятные в общении.
Павлюченко Олександр
Павлюченко Олександр
05:54 24 Sep 19
В последние полгода адвокатская компания Советник проводит юридическое сопровождение моего предприятия. За это время был успешно реализован ряд консалтинговых проектов, выигран суд, были защищены интересы предприятия в спорах с контролирующими органами. Мы довольны сотрудничеством с ЮК Советник
Вова Зозуля
Вова Зозуля
14:20 06 Sep 19
Выражаю огромную благодарность Штабовенко Д. В. за помощь в суде против Приват банка ! Благодаря его высокой квалификации удалось добиться уменьшения суммы взыскания почти В 10 раз!!!!! Безусловно , советую всем этого замечательного адвоката!
Валерия
Валерия
06:00 05 Jul 19
Компания - супер! Денис Всеволодович - супер специалист!У нас суд длился почти два года, но когда мы обратились за профессиональной помощью в эту компанию все решилось за три месяца и в нашу пользу. Денис Всеволодович специалист экстра-класса. Спасибо за профессиональную помощь!
Natali Lahtarenko
Natali Lahtarenko
13:52 21 Jun 19
ООО КУА "Украинский капитал" пользовалось услугами ЮК Советник. Быстро и качественно. Спасибо. Рекомендуем.
Next Reviews

Як отримати консультацію?

1

Направити запит на консультацію

Ви можете зателефонувати нам або написати, залишити заявку на сайті, зв’язатися будь-яким зручним для Вас месенджером.

2

Визначити зручну форму консультації: online або offline

Після отримання Вашого запиту, ми готові організувати зустріч з нашим фахівцем в офісі або узгодити порядок віддаленої консультації через інтернет.

3

Отримати консультацію юриста

Проводимо консультацію віддалено або в нашому офісі

Вартість та умови:

Усна консультація юриста

Цена 300 грн.

Це особиста зустріч в нашому офісі, під час якої ви задаєте потрібні питання адвокату і відразу ж отримуєте відповіді. Послуга підходить тим людям, у яких є час і можливість підійти до нашого офісу, щоб особисто поставити запитання адвоката.

Письмова консультація адвоката

від 600 до 1 000 гривен

Ви хочете отримати консультацію юриста по телефону? Ми пропонуємо більш зручний варіант – в письмовому вигляді. Ви зможете заздалегідь підготувати список питань, щоб нічого не забути.

Кінцева ціна залежить від кількості питань. Ви складаєте список питань і відправляєте його на нашу електронну пошту. Ми вивчаємо обсяг роботи і повідомляємо кінцеву ціну. Ви отримуєте розгорнуті відповіді на питання в письмовому вигляді протягом дня або на наступний робочий день.

Консультація адвоката онлайн підходить людям, у яких немає можливості або часу приїхати до нас офіс. Також це зручний спосіб надання послуги для людей, які живуть не в Запоріжжі, а інших населених пунктах України.