Складання проектів договорів

Допоможемо скласти договір будь-якої складності без помилок і шкоди для вашого бізнесу, а також перевіримо проект договору складений Вашими партнерами.

15 років досвіду складання договорів в Запоріжжі,
сотні виграних судових процесів. Ми знаємо як допомогти Вам.

hero image

Наші фахівці допоможуть Вам скласти юридично грамотний договір в найкоротші терміни

У сучасному світі, поняття Договору є невід’ємним елементом ринкової економіки. Самостійність, добровільність, взаємність і інші принципи, на яких будуються договірні відносини, дозволяють укладати вигідні угоди і задовольняти потреби різного характеру.
З розвитком інтернету, на його просторах з’явилося безліч шаблонів договорів, буквально на всі випадки життя. Тому, багато хто, став вважати, що їх підготовка є простою і нехитрою процедурою, яку можна виконати самостійно. Однак, це не так. Такі договори не тільки створювалися з урахуванням застарілого законодавства, але і не передбачають особливості конкретно вашої ситуації.

Варто відзначити, що навіть через невелику помилку – угода може не відбутися, або бути визнаною недійсною. Саме тому рекомендується звертатись за послугами до кваліфікованих юристів зі складання договорів.

Юристи нашої компанії складуть договір з урахуванням ваших цілей і індивідуальних побажань, в рамках чинного законодавства, а також в повній відповідності з вимогами реєстраційних, судових і податкових органів.

При створенні договорів ми використовуємо виключно власні конструкції і практичні знання, сформовані на основі багаторічного досвіду ведення судових спорів. Вірно складений договір не тільки посприяє захисту вашої компанії від ризиків, але і в разі необхідності допоможе відстояти її інтереси в суді, а також створить передумови для формування довірчих і поважних відносин з вашими партнерами.

 

важливо:

Не використовуйте шаблони договорів взяті з інтернету. Невірно викладені умови договору можуть стати причиною виникнення спірних ситуацій і, в підсумку, приведуть до збитків. Наші юристи завжди готові допомогти Вам скласти договір точно дотримуючись вимог Закону і ваших побажань.

Процес складання договору включає в себе кілька етапів

1

аналіз цілей і характеру правовідносин сторін

2

розробка концепції проекту договору, визначення його істотних умов

3

узгодження проекту договору з клієнтом

4

вичитування і фінальне коригування документа

Всі документи наших клієнтів захищені адвокатською таємницею

Якщо в договорі відсутня одна з обов’язкових істотних умов, він може бути визнаний неукладеним.
Згідно статті 638 Цивільного кодексу України істотними умовами є:
1. Умови про предмет угоди;
2. Умови, визначені як істотні законом або необхідні для укладення договорів даного виду і форми;
3. Всі умови, на наявності яких наполягає хоча б одна зі сторін договору.
Для господарського договору обов’язковим є також дотримання вимоги статті 180 Господарського кодексу України про наявність у ньому таких істотних умов, як предмет, ціна і термін дії.
Як бачите, не будучи фахівцем, проконтролювати дотримання всіх необхідних нюансів, складно.

Основні правила, яких необхідно дотримуватися при укладанні договору:

 • Складений договір не повинен вступати у протиріччя з законом.
 • Договір повинен бути укладений у встановленій законом формі.
 • Особи, що укладають договір, повинні мати необхідний обсяг повноважень і мати відповідну дієздатність, необхідну для здійснення даної угоди.
 • Зміст договору не повинен суперечити чинному законодавству, а повинен відповідати всім його вимогам (в т.ч. про наявність істотних умов).
 • Договір повинен бути спрямований на реальне настання обумовлених ним правових наслідків, а волевиявлення кожної зі сторін договору має бути вільним і відповідати його внутрішній волі.
 • Потрібно уникати складних формулювань, а також повністю відмовитися від розмитих і неоднозначних понять, умови договору повинні бути чіткими, ясними і зрозумілими.

Изображение Перелік

«Підводні камені» Договорів

Деякі переконують себе в тому, що договір це формальність. Однак, це формальність до тих пір, поки ви не підписали цей договір. Так, після підписання договору, він стане реальністю і джерелом матеріального права, в рамках якого вам доведеться працювати. Тому якщо його умови вам не зрозумілі або не влаштовують, просите вашого контрагента їх змінити або прибрати з договору. У будь-якому разі – не підписуйте договір, в якому вас щось бентежить.

Ось невеликий перелік можливих «підводних каменів»:

 • «маскування» одного договору іншим.
 • відсутність відповідальності за невиконання зобов’язань вашим контрагентом або навпаки, надмірна відповідальність за порушення з вашого боку.
 • включення в угоду заздалегідь невигідних для однієї зі сторін умов.
 • недотримання нотаріального або іншого виду посвідчення в деяких видах договорів, безумовно призводить до їх недійсності.

Відповідно до статті 629 Цивільного кодексу України договір є обов’язковим для виконання сторонами. І, відповідно до правового висновком Верховного Суду України від 08.04.2014 у справі №3-7гс14, договір є джерелом матеріального права при вирішенні спору і підлягає застосуванню в повному обсязі відповідно до статей 6, 11 ГК України.

Прийміть до уваги:
Вважаємо своїм обов’язком попередити, що самостійне складання і аналіз договорів це не тільки великий ризик невірної оцінки ситуації, контрпродуктивно використання власного часу і заняття непрофільної для вас діяльністю, а й імовірність збитків, виникнення претензій по угоді або невірна оцінка фінансових ризиків та / або відповідальності сторін .

Як це робимо ми?

Спочатку ми проводимо аналіз умов  майбутньої угоди і  визначаємо оптимальний вид договору  для конкретних правовідносин (в тому числі з урахуванням  мінімізації оподаткування). Після чого, наш фахівець дасть конкретні рекомендації по вибору його оптимального виду.

Якщо ж замовнику необхідно розробити кілька договорів, в тому числі для певної угоди, що дозволяє досягти необхідного економічного і юридичного результату, нашим фахівцем буду надані практичні рекомендації щодо формування його концепції, після чого ми перейдемо до процесу його підготовки.

Після узгодження форми і конструкції договору ми переходимо до конкретизації його істотних умов, визначення додаткових умов договору, а також складання безпосередньо тексту договору і необхідних документів: додатків / специфікацій / актів.

На закінчення, ми уточнюємо думку замовника щодо відповідальності сторін договору (неустойка в разі невиконання або неналежного виконання зобов’язань) та інших необхідних умов.

Фінальною стадією є узгодження з клієнтом проекту договору, а також внесення необхідних коригувань.

Зразкові терміни складання договорів:

 • розробка проекту договору – 1-3 дні;
 • складання тексту договору з клієнтом і його уточнення – 1 день;
 • перевірка договорів і, якщо необхідно, коректування – від 2 днів;
 • супровід підписання – за домовленістю.

Ми дуже відповідально ставимося до питань дотримання термінів.

Перевірка договорів

Company

Часто трапляється, що Ваші контрагенти надають уже розроблений ними проект договору, а його умови захищають саме їх інтереси, а ніяк не Ваші. Як же бути в такій ситуації?

З огляду на нашу багаторічну практику в господарських і податкових спорах, ми добре знаємо законодавство, а тому чудово розуміємо специфіку договорів. Робота наших юристів буде націлена на виключення будь-яких можливих ризиків і порушень Ваших прав, а також будь-яких неприємностей, які в майбутньому, навіть теоретично, можуть виникнути у Вас у зв’язку з виконанням договору.

Успішні кейси

Договірні спори
Повернено платежі клієнта за договором лізингу автомобіля
Результат: Клієнт у максимально швидкий термін отримав повернення своїх коштів

Однією з форм придбання автомобіля, якщо кредит Вам, з якихось причин, не підходить – є придбання автомобіля за договором лізингу. Особливістю такого договору є те, що ви одразу починаєте користуватися транспортним засобом, виплачуючи щомісяця частину його вартості. Проте право власності на авто (і можливість його перереєстрації) переходить лише після остаточної виплати всієї вартості автомобіля. Такою нагодою […]

image
Договірні спори
Стягнуто санкції з Української залізниці за порушення договору
Результат: Клієнт компенсував свої втрати за порушення строку оплати за договором

Порушення великими державними замовниками умов договорів перестало бути чимось незвичайним. Будь-який підприємець, який працював із такими контрагентами як залізниця, АЕС, державні заводи, знає стандартну схему «співробітництва»: спочатку укладається договір з жорсткими термінами та мінімальною передоплатою; остаточна оплата за договором прив’язується до множини відкладених подій; незважаючи на їх настання, оплата так і не відбувається; коли підприємець […]

image
Договірні спори
Стягнуто страхове відшкодування за договором страхування життя
Результат: Клієнт отримав страхове відшкодування у розмірі 50 000 грн.

Реалії українського страхування в тому, що страховки продають одні менеджери (отримуючи за це комісію), а ось рішення про оплату при настанні страхового випадку роблять уже зовсім інші. І зазвичай намагаються зробити все, щоб зменшити розмір платежу або взагалі уникнути його. У цій суперечці наш клієнт, за допомогою одного з банків, застрахувала життя та здоров’я своїх онуків […]

image
Договірні спори
Стягнуто заборгованість у сумі понад 7 500 0000 грн.
Результат: Клієнт стягнув не лише основну суму боргу, а й значні штрафні санкції

Стандартною практикою багатьох компаній, які отримали товар чи послуги до початку війни в Україні, є спроба уникнути оплати, посилаючись на форс-мажорні обставини у вигляді військових дій. Проте судова система України сформувала вже досить велику практику, яка свідчить про те, що наявність форс-мажору необхідно доводити для кожного конкретного договору та випадку неможливості виконання зобов’язань. Загалом війна в […]

image

Відгуки

Светлана Подорожко
Светлана Подорожко
18:52 04 Jun 20
Компания "СОВЕТНИК" представлена подлинными профессионалами, что в настоящее время большая редкость. В сочетании с их превосходными личными качествами получается отличный результат работы, который очень впечатляет меня, как клиента. Действия адвокатов взвешены, продуманы и точны. И они любят людей. Я уверена: успех компании "СОВЕТНИК" есть результат ежедневного, усердного труда Дениса Всеволодовича, который своим примером вдохновляет и побуждает сотрудников компании стать непревзойденными. Этот человек - аристократ в своей профессии.read more
Виктор Давыдов
Виктор Давыдов
08:44 01 Jun 20
Отличная компания! Сработали даже лучше чем прогнозировали!Выиграли спор с налоговой в чистую. Спасибо! Очень рекомендую.
Svetlana Katsai
Svetlana Katsai
15:33 04 May 20
Обратилась в данную фирму, т.к. искала кто может помочь с заполнением отчетов для ФОП и объяснит сколько и куда нужно платить, ибо в налоговую за разъяснением не то что идти, туда звонить страшно. Сначала пришла в "Советник" за советом :) а именно, на консультацию, очень приятный персонал, девушка все рассказала, объяснила, помогла с ключами, выписала мне все на листике.Когда пришло время сдавать отчет я уже все забыла и листик не помог :) Обратилась в ЮК Советник уже за ежемесячной помощью. Ежемесячно получаю счета для оплаты налогов, все время отзваниваются, информируют об изменениях в законадательстве, если меня это касается. Отвечают на все мои сообщения и звонки, при том быстро.Недавно случайно ввела не те реквизиты для оплаты налога, все проконтролировали, исправили.В общем за 5 месяцев никаких нареканий, я довольна и не переживаю, что забуду чтото оплатить или подать отчет.Редко пишу отзывы, но тут прям захотелось похвалить и сказать спасибо)Спасибо за качественную работу и ваше отношение к клиентам.Тем, кто еще не определился с компанией, которая станет надежным помощником ФОПу рекомендую!read more
Andrei Krasko
Andrei Krasko
09:09 30 Apr 20
Благодарю юридическую Компанию Советник и лично Дениса и Александру за профессионализм, чёткость, в работе, готовность помочь в любой ситуации.
Юлия Новикова
Юлия Новикова
16:28 27 Apr 20
Я хочу поблагодарить адвоката Дениса Штабовенка за оказанную помощь в решении моего вопроса. Всегда обязательный, корректный, вежливый, в общем, человек на своем месте и знает, чем он занимается! Дело выиграли, чему я очень рада!Рекомендую :)
Лидер Компаний
Лидер Компаний
18:35 15 Nov 19
я в восторге от предоставленных мне услуг! приятные цены на все виды моих запросов, консультация по телефону, грамотная помощь в решении всех волнующих меня вопросов, компетентные сотрудники(я имел дело с тремя), скорость выполнения поставленных задач. Короче смело рекомендую! Денису лично спасибо за отзывчивость. Минаков Александр
Сергей Ерохин
Сергей Ерохин
21:39 01 Nov 19
Компания создаёт атмосферу и реализует высокий уровень профессиональной юридический помощи. По моему вопросу все было сделано эффективно, с комментариями и разъяснениями мне как заказчику, во время. Спасибо.С уважением,Сергей Ерохин
Ombogdanov Bogdanov
Ombogdanov Bogdanov
11:50 31 Oct 19
Хотел бы выразить свою благодарность юридической компании Советник и лично Денису Штабовенко за юридическое сопровождение и помощь. В процессе совместной работы Денис продемонстрировал исключительно высокий профессионализм, четкость и аккуратность в работе, отстаивание интересов клиента в любой, даже самой сложной ситуации. В случае необходимости рекомендую обращаться в данную компанию и иметь дело с профессионалами своего дела.
Elena Beirit VEA MODELS
Elena Beirit VEA MODELS
10:56 17 Oct 19
Регистрировала ФОП через данную компанию. Всем довольна. Предоставили всю нужную информацию, объяснили наши действия и оперативно зарегистрировали ФОП. "+" девушкам менеджерам-консультантам, вежливые и приятные в общении.
Павлюченко Олександр
Павлюченко Олександр
05:54 24 Sep 19
В последние полгода адвокатская компания Советник проводит юридическое сопровождение моего предприятия. За это время был успешно реализован ряд консалтинговых проектов, выигран суд, были защищены интересы предприятия в спорах с контролирующими органами. Мы довольны сотрудничеством с ЮК Советник
Вова Зозуля
Вова Зозуля
14:20 06 Sep 19
Выражаю огромную благодарность Штабовенко Д. В. за помощь в суде против Приват банка ! Благодаря его высокой квалификации удалось добиться уменьшения суммы взыскания почти В 10 раз!!!!! Безусловно , советую всем этого замечательного адвоката!
Валерия
Валерия
06:00 05 Jul 19
Компания - супер! Денис Всеволодович - супер специалист!У нас суд длился почти два года, но когда мы обратились за профессиональной помощью в эту компанию все решилось за три месяца и в нашу пользу. Денис Всеволодович специалист экстра-класса. Спасибо за профессиональную помощь!
Natali Lahtarenko
Natali Lahtarenko
13:52 21 Jun 19
ООО КУА "Украинский капитал" пользовалось услугами ЮК Советник. Быстро и качественно. Спасибо. Рекомендуем.
Next Reviews

Для чого це потрібно?

1

перевірка договору на відповідність законодавству

2

визначення юридичних недоліків, які роблять його недійсним

3

виключення або зведення до мінімуму ризиків порушення зобов'язань вашим партнером

4

дотримання балансу сторін

5

визначення ризиків і правових наслідків співробітництва сторін

6

оптимізація оподаткування

Вартість і умови

договір ЦПХ

Ціна від 400 до 1000грн.

У вартість включено:

 • розробка договору,
 • розробка акту прийому-передачі послуг,
 • розробка іншої необхідної бази, за потребою

У разі замовлення декількох договорів ЦПХ, – вартість може бути істотно знижена.

Складання договорів різної складності

Ціна від 600 до 2000грн.

У вартість включено:

 • розробка договору,
 • розробка необхідних актів,
 • розробка договорів (підготовка проекту договору) для певної угоди, в тому числі розробка ланцюжка угод, що дозволяє досягти необхідного економічного і юридичного результату без ризиків.

У разі замовлення декількох договорів (схеми договорів) – вартість може бути істотно знижена.

Перевірка та аналіз договорів

Ціна від 400 до 1000грн.

У вартість включено:

 • відредагований договір з виділеними коментарями причин зміни; або
 • аналітичний висновок з порадами та рекомендаціями щодо можливих поліпшень договору.

Також, ми можемо виконати юридичний аналіз Ваших типових договорів, а також скласти рекомендації по їх коригуванню або складання власного пакета документів.