Складання проектів договорів

Допоможемо скласти договір будь-якої складності без помилок і шкоди для вашого бізнесу, а також перевіримо проект договору складений Вашими партнерами.

15 років досвіду складання договорів в Запоріжжі,
сотні виграних судових процесів. Ми знаємо як допомогти Вам.

hero image

Наші фахівці допоможуть Вам скласти юридично грамотний договір в найкоротші терміни

У сучасному світі, поняття Договору є невід’ємним елементом ринкової економіки. Самостійність, добровільність, взаємність і інші принципи, на яких будуються договірні відносини, дозволяють укладати вигідні угоди і задовольняти потреби різного характеру.
З розвитком інтернету, на його просторах з’явилося безліч шаблонів договорів, буквально на всі випадки життя. Тому, багато хто, став вважати, що їх підготовка є простою і нехитрою процедурою, яку можна виконати самостійно. Однак, це не так. Такі договори не тільки створювалися з урахуванням застарілого законодавства, але і не передбачають особливості конкретно вашої ситуації.

Варто відзначити, що навіть через невелику помилку – угода може не відбутися, або бути визнаною недійсною. Саме тому рекомендується звертатись за послугами до кваліфікованих юристів зі складання договорів.

Юристи нашої компанії складуть договір з урахуванням ваших цілей і індивідуальних побажань, в рамках чинного законодавства, а також в повній відповідності з вимогами реєстраційних, судових і податкових органів.

При створенні договорів ми використовуємо виключно власні конструкції і практичні знання, сформовані на основі багаторічного досвіду ведення судових спорів. Вірно складений договір не тільки посприяє захисту вашої компанії від ризиків, але і в разі необхідності допоможе відстояти її інтереси в суді, а також створить передумови для формування довірчих і поважних відносин з вашими партнерами.

 

важливо:

Не використовуйте шаблони договорів взяті з інтернету. Невірно викладені умови договору можуть стати причиною виникнення спірних ситуацій і, в підсумку, приведуть до збитків. Наші юристи завжди готові допомогти Вам скласти договір точно дотримуючись вимог Закону і ваших побажань.

Процес складання договору включає в себе кілька етапів

1

аналіз цілей і характеру правовідносин сторін

2

розробка концепції проекту договору, визначення його істотних умов

3

узгодження проекту договору з клієнтом

4

вичитування і фінальне коригування документа

Всі документи наших клієнтів захищені адвокатською таємницею

Якщо в договорі відсутня одна з обов’язкових істотних умов, він може бути визнаний неукладеним.
Згідно статті 638 Цивільного кодексу України істотними умовами є:
1. Умови про предмет угоди;
2. Умови, визначені як істотні законом або необхідні для укладення договорів даного виду і форми;
3. Всі умови, на наявності яких наполягає хоча б одна зі сторін договору.
Для господарського договору обов’язковим є також дотримання вимоги статті 180 Господарського кодексу України про наявність у ньому таких істотних умов, як предмет, ціна і термін дії.
Як бачите, не будучи фахівцем, проконтролювати дотримання всіх необхідних нюансів, складно.

Основні правила, яких необхідно дотримуватися при укладанні договору:

 • Складений договір не повинен вступати у протиріччя з законом.
 • Договір повинен бути укладений у встановленій законом формі.
 • Особи, що укладають договір, повинні мати необхідний обсяг повноважень і мати відповідну дієздатність, необхідну для здійснення даної угоди.
 • Зміст договору не повинен суперечити чинному законодавству, а повинен відповідати всім його вимогам (в т.ч. про наявність істотних умов).
 • Договір повинен бути спрямований на реальне настання обумовлених ним правових наслідків, а волевиявлення кожної зі сторін договору має бути вільним і відповідати його внутрішній волі.
 • Потрібно уникати складних формулювань, а також повністю відмовитися від розмитих і неоднозначних понять, умови договору повинні бути чіткими, ясними і зрозумілими.

Изображение Перелік

«Підводні камені» Договорів

Деякі переконують себе в тому, що договір це формальність. Однак, це формальність до тих пір, поки ви не підписали цей договір. Так, після підписання договору, він стане реальністю і джерелом матеріального права, в рамках якого вам доведеться працювати. Тому якщо його умови вам не зрозумілі або не влаштовують, просите вашого контрагента їх змінити або прибрати з договору. У будь-якому разі – не підписуйте договір, в якому вас щось бентежить.

Ось невеликий перелік можливих «підводних каменів»:

 • «маскування» одного договору іншим.
 • відсутність відповідальності за невиконання зобов’язань вашим контрагентом або навпаки, надмірна відповідальність за порушення з вашого боку.
 • включення в угоду заздалегідь невигідних для однієї зі сторін умов.
 • недотримання нотаріального або іншого виду посвідчення в деяких видах договорів, безумовно призводить до їх недійсності.

Відповідно до статті 629 Цивільного кодексу України договір є обов’язковим для виконання сторонами. І, відповідно до правового висновком Верховного Суду України від 08.04.2014 у справі №3-7гс14, договір є джерелом матеріального права при вирішенні спору і підлягає застосуванню в повному обсязі відповідно до статей 6, 11 ГК України.

Прийміть до уваги:
Вважаємо своїм обов’язком попередити, що самостійне складання і аналіз договорів це не тільки великий ризик невірної оцінки ситуації, контрпродуктивно використання власного часу і заняття непрофільної для вас діяльністю, а й імовірність збитків, виникнення претензій по угоді або невірна оцінка фінансових ризиків та / або відповідальності сторін .

Як це робимо ми?

Спочатку ми проводимо аналіз умов  майбутньої угоди і  визначаємо оптимальний вид договору  для конкретних правовідносин (в тому числі з урахуванням  мінімізації оподаткування). Після чого, наш фахівець дасть конкретні рекомендації по вибору його оптимального виду.

Якщо ж замовнику необхідно розробити кілька договорів, в тому числі для певної угоди, що дозволяє досягти необхідного економічного і юридичного результату, нашим фахівцем буду надані практичні рекомендації щодо формування його концепції, після чого ми перейдемо до процесу його підготовки.

Після узгодження форми і конструкції договору ми переходимо до конкретизації його істотних умов, визначення додаткових умов договору, а також складання безпосередньо тексту договору і необхідних документів: додатків / специфікацій / актів.

На закінчення, ми уточнюємо думку замовника щодо відповідальності сторін договору (неустойка в разі невиконання або неналежного виконання зобов’язань) та інших необхідних умов.

Фінальною стадією є узгодження з клієнтом проекту договору, а також внесення необхідних коригувань.

Зразкові терміни складання договорів:

 • розробка проекту договору – 1-3 дні;
 • складання тексту договору з клієнтом і його уточнення – 1 день;
 • перевірка договорів і, якщо необхідно, коректування – від 2 днів;
 • супровід підписання – за домовленістю.

Ми дуже відповідально ставимося до питань дотримання термінів.

Перевірка договорів

Company

Часто трапляється, що Ваші контрагенти надають уже розроблений ними проект договору, а його умови захищають саме їх інтереси, а ніяк не Ваші. Як же бути в такій ситуації?

З огляду на нашу багаторічну практику в господарських і податкових спорах, ми добре знаємо законодавство, а тому чудово розуміємо специфіку договорів. Робота наших юристів буде націлена на виключення будь-яких можливих ризиків і порушень Ваших прав, а також будь-яких неприємностей, які в майбутньому, навіть теоретично, можуть виникнути у Вас у зв’язку з виконанням договору.

Успішні кейси

Договірні спори
Стягнуто збитки клієнта у розмірі понад 8,4 млн. грн.
Результат: Судом захищено інтереси клієнта та стягнуто суму понесених ним збитків у розмірі 8 467 789 грн.

Підряд у будівництві є однією з сфер діяльності, яка рідко закінчується без спірних моментів. Особливо у разі будівництва за бюджетні гроші, кожен етап робіт вимагає особливої ​​уваги та не обділений такою самою увагою контролюючих органів. Фабула цієї справи народилася саме з виконання договору субпідряду, укладеного у рамках масштабного будівництва одного з аеропортів України. Наш клієнт залучив […]

image
Договірні спори
Стягнуто 5 443 000 грн. заборгованості з контрагента за договором підряду
Результат: Клієнт стягнув заборгованість, пеню, інфляцію, 3% річних та витрати на адвоката

У цьому процесі ми супроводжували інтереси нашого постійного клієнта, великої Запорізької будівельної компанії, яка працює по всій Україні. Наприкінці 2020 року наш клієнт уклав договір субпідряду, за яким виконував роботи на проекті з будівництва вітроелектростанції в Одеській області. Усього за час співпраці було виконано робіт на суму понад 15 000 000 грн., проте сплачено з […]

image
Договірні спори
Відмовлено в позові про стягнення необгрунтовано отриманих грошових коштів
Результат: Відмовлено в позові до нашого клієнта на суму 112 000 грн.

Сучасний світ вносить корективи в стандарти укладення угод і підписання договорів: для залучення клієнтів використовуються соціальні мережі, переговори ведуться за допомогою месенджерів та електронної пошти.  Однак, якщо кінцевий результат домовленостей не влаштовує одну зі сторін, часто вона вважає за краще відмовитися від своїх зобов’язань або перекрутити їх – мовляв «написане в інтернеті не вважається». Насправді […]

image
Договірні спори
Стягнуто заборгованість за договором охорони майна
Результат: Клієнт стягнув суму боргу понад 34000 грн., втрати від інфляції, 3% річних та витрати на нашу роботу

Карантин загострив багато проблем економіки України, стосується це і «старих боргів». Наш клієнт в 2019 році надавав послуги охорони виробничої бази великому промисловому підприємству. По ряду факторів співпраця припинилася, і останні місяці роботи сплачені не були. При цьому послуги охорони були фактично надані, були підписані акти прийому-передачі послуг, був в наявності договір і вся інша первинна документація. […]

image

Відгуки

Светлана Подорожко
Светлана Подорожко
18:52 04 Jun 20
Компания "СОВЕТНИК" представлена подлинными профессионалами, что в настоящее время большая редкость. В сочетании с их превосходными личными качествами получается отличный результат работы, который очень впечатляет меня, как клиента. Действия адвокатов взвешены, продуманы и точны. И они любят людей. Я уверена: успех компании "СОВЕТНИК" есть результат ежедневного, усердного труда Дениса Всеволодовича, который своим примером вдохновляет и побуждает сотрудников компании стать непревзойденными. Этот человек - аристократ в своей профессии.read more
Виктор Давыдов
Виктор Давыдов
08:44 01 Jun 20
Отличная компания! Сработали даже лучше чем прогнозировали!Выиграли спор с налоговой в чистую. Спасибо! Очень рекомендую.
Svetlana Katsai
Svetlana Katsai
15:33 04 May 20
Обратилась в данную фирму, т.к. искала кто может помочь с заполнением отчетов для ФОП и объяснит сколько и куда нужно платить, ибо в налоговую за разъяснением не то что идти, туда звонить страшно. Сначала пришла в "Советник" за советом :) а именно, на консультацию, очень приятный персонал, девушка все рассказала, объяснила, помогла с ключами, выписала мне все на листике.Когда пришло время сдавать отчет я уже все забыла и листик не помог :) Обратилась в ЮК Советник уже за ежемесячной помощью. Ежемесячно получаю счета для оплаты налогов, все время отзваниваются, информируют об изменениях в законадательстве, если меня это касается. Отвечают на все мои сообщения и звонки, при том быстро.Недавно случайно ввела не те реквизиты для оплаты налога, все проконтролировали, исправили.В общем за 5 месяцев никаких нареканий, я довольна и не переживаю, что забуду чтото оплатить или подать отчет.Редко пишу отзывы, но тут прям захотелось похвалить и сказать спасибо)Спасибо за качественную работу и ваше отношение к клиентам.Тем, кто еще не определился с компанией, которая станет надежным помощником ФОПу рекомендую!read more
Andrei Krasko
Andrei Krasko
09:09 30 Apr 20
Благодарю юридическую Компанию Советник и лично Дениса и Александру за профессионализм, чёткость, в работе, готовность помочь в любой ситуации.
Юлия Новикова
Юлия Новикова
16:28 27 Apr 20
Я хочу поблагодарить адвоката Дениса Штабовенка за оказанную помощь в решении моего вопроса. Всегда обязательный, корректный, вежливый, в общем, человек на своем месте и знает, чем он занимается! Дело выиграли, чему я очень рада!Рекомендую :)
Лидер Компаний
Лидер Компаний
18:35 15 Nov 19
я в восторге от предоставленных мне услуг! приятные цены на все виды моих запросов, консультация по телефону, грамотная помощь в решении всех волнующих меня вопросов, компетентные сотрудники(я имел дело с тремя), скорость выполнения поставленных задач. Короче смело рекомендую! Денису лично спасибо за отзывчивость. Минаков Александр
Сергей Ерохин
Сергей Ерохин
21:39 01 Nov 19
Компания создаёт атмосферу и реализует высокий уровень профессиональной юридический помощи. По моему вопросу все было сделано эффективно, с комментариями и разъяснениями мне как заказчику, во время. Спасибо.С уважением,Сергей Ерохин
Ombogdanov Bogdanov
Ombogdanov Bogdanov
11:50 31 Oct 19
Хотел бы выразить свою благодарность юридической компании Советник и лично Денису Штабовенко за юридическое сопровождение и помощь. В процессе совместной работы Денис продемонстрировал исключительно высокий профессионализм, четкость и аккуратность в работе, отстаивание интересов клиента в любой, даже самой сложной ситуации. В случае необходимости рекомендую обращаться в данную компанию и иметь дело с профессионалами своего дела.
Elena Beirit VEA MODELS
Elena Beirit VEA MODELS
10:56 17 Oct 19
Регистрировала ФОП через данную компанию. Всем довольна. Предоставили всю нужную информацию, объяснили наши действия и оперативно зарегистрировали ФОП. "+" девушкам менеджерам-консультантам, вежливые и приятные в общении.
Павлюченко Олександр
Павлюченко Олександр
05:54 24 Sep 19
В последние полгода адвокатская компания Советник проводит юридическое сопровождение моего предприятия. За это время был успешно реализован ряд консалтинговых проектов, выигран суд, были защищены интересы предприятия в спорах с контролирующими органами. Мы довольны сотрудничеством с ЮК Советник
Вова Зозуля
Вова Зозуля
14:20 06 Sep 19
Выражаю огромную благодарность Штабовенко Д. В. за помощь в суде против Приват банка ! Благодаря его высокой квалификации удалось добиться уменьшения суммы взыскания почти В 10 раз!!!!! Безусловно , советую всем этого замечательного адвоката!
Валерия
Валерия
06:00 05 Jul 19
Компания - супер! Денис Всеволодович - супер специалист!У нас суд длился почти два года, но когда мы обратились за профессиональной помощью в эту компанию все решилось за три месяца и в нашу пользу. Денис Всеволодович специалист экстра-класса. Спасибо за профессиональную помощь!
Natali Lahtarenko
Natali Lahtarenko
13:52 21 Jun 19
ООО КУА "Украинский капитал" пользовалось услугами ЮК Советник. Быстро и качественно. Спасибо. Рекомендуем.
Next Reviews

Для чого це потрібно?

1

перевірка договору на відповідність законодавству

2

визначення юридичних недоліків, які роблять його недійсним

3

виключення або зведення до мінімуму ризиків порушення зобов'язань вашим партнером

4

дотримання балансу сторін

5

визначення ризиків і правових наслідків співробітництва сторін

6

оптимізація оподаткування

Вартість і умови

договір ЦПХ

Ціна від 400 до 1000грн.

У вартість включено:

 • розробка договору,
 • розробка акту прийому-передачі послуг,
 • розробка іншої необхідної бази, за потребою

У разі замовлення декількох договорів ЦПХ, – вартість може бути істотно знижена.

Складання договорів різної складності

Ціна від 600 до 2000грн.

У вартість включено:

 • розробка договору,
 • розробка необхідних актів,
 • розробка договорів (підготовка проекту договору) для певної угоди, в тому числі розробка ланцюжка угод, що дозволяє досягти необхідного економічного і юридичного результату без ризиків.

У разі замовлення декількох договорів (схеми договорів) – вартість може бути істотно знижена.

Перевірка та аналіз договорів

Ціна від 400 до 1000грн.

У вартість включено:

 • відредагований договір з виділеними коментарями причин зміни; або
 • аналітичний висновок з порадами та рекомендаціями щодо можливих поліпшень договору.

Також, ми можемо виконати юридичний аналіз Ваших типових договорів, а також скласти рекомендації по їх коригуванню або складання власного пакета документів.