Складання та аналіз договору

Допоможемо правильно скласти договір..

15 років досвіду вирішення складних юридичних справ,
сотні судових процесів. Ми знаємо як допомогти Вам.

hero image

Будь-яка господарська операція зазвичай починається з укладення договору. Більш того, в ряді випадків тільки правильно складений договір допоможе переконати податковий або інший контрольний орган в реальності і правомірності вчиненої операції.

Хоча процес складання та укладення договору на перший погляд здається не складним, і багато просто беруть в інтернеті зразки, в реальності це може призвести до великих проблем. Тому допомога юриста, адвоката в складанні і правої експертизі договору вкрай бажана.

Ось тільки основні правила, яких необхідно дотримуватися при укладанні договору:
1. Договір повинен бути укладений у встановленій законом формі.
2. Особи, що укладають договір, повинні мати необхідний обсяг повноважень і мати відповідну дієздатністю, необхідної для здійснення даної угоди.
3. Зміст договору не повинно суперечити чинному законодавству, а повинно відповідати всім його вимогам (в т.ч. про наявність істотних умов).
4. Договір повинен бути спрямований на реальне настання обумовлених ним правових наслідків, а волевиявлення кожної зі сторін договору має бути вільним і відповідати його внутрішній волі.

Якщо в договорі відсутня одна з обов’язкових істотних умов, він може бути визнаний неукладеним.
Згідно ст. 638 ГК істотними є:
• умови про предмет договору;
• умови, визначені як істотні законом або необхідні для договорів даного виду;
• всі умови, на наявності яких наполягає хоча б одна зі сторін договору.
Для господарського договору обов’язковим є також дотримання вимоги ст. 180 ГК про наявність в ньому таких істотних умов, як предмет, ціна і термін дії.

Як бачите, не будучи фахівцем, проконтролювати дотримання всіх необхідних нюансів, складно.

З нашою допомогою ви зможете:
– проаналізувати наданий вашим контрагентом договір;
– або скласти новий договір, що враховує ваші інтереси.

Зазвичай допомогу в складанні договору потрібно в наступних випадках:

  • складання або перевірка договору оренди
  • складання або перевірка договору купівлі-продажу
  • складання або перевірка договору поставки
  • складання або перевірка договору цивільно-правового характеру
  • складання або перевірка договору позики
  • складання або перевірка господарського договору

Вартість складання договору і правової експертизи договору в Запоріжжі:
– 600-2000 грн. складання договору в залежності від його складності
– 400-1000 грн. правова експертиза договору в залежності від його складності

У Вас є питання або Ви готові домовитися про зустріч?

Ви можете задати питання через форму на сайті або зв'язатися з нами будь-яким зручним для Вас способом

Успішні кейси

Договірні спори
Стягнення заборгованості за договором надання охоронних послуг
Результат: Стягнуто заборгованість і повністю компенсовані витрати на адвокатів

Наш клієнт співпрацював з однією з освітніх установ Дніпра понад рік, коли сталася крадіжка особистого майна одного із співробітників. Контрагент не знайшов кращого виходу, як просто перестати оплачувати надані послуги. На численні претензії оплатити їх, натомість вимагав компенсувати вартість викраденого майна, ігноруючи положення укладеного договору. Коли ж ми, в інтересах клієнта, звернулися в суд, почав […]

image
Договірні спори
Будівельні судові суперечки – наш досвід
Результат: Позов судом було задоволено в повному обсязі.

Як стягнути заборгованість за договором на виконання підрядних робіт Наш постійний клієнт, велика Запорізька будівельна компанія, звернулася до нас за допомогою в захисті їх прав на отримання оплати за договором на виконання будівельних робіт. При виконанні будівельних робіт на загальну суму близько 1 500 000 грн., замовник не погасив заборгованість у розмірі близько 180 000 […]

image
Договірні спори
Захищені інтереси кредитної спілки в справі про стягнення заборгованості за кредитним договором
Результат: суд м.Запоріжжя повністю задовольнив позов про стягнення заборгованості.

З березня 2016 року наша компанія супроводжує процедуру банкрутства одного з кредитних союзів Запорізької області. Справа про банкрутство розпочата з ініціативи одного з кредиторів, оскільки заборгованість кредитної спілки перед ним досягла майже 1 000 000 грн. Загальна сума заборгованості КС перед кредиторами, яких близько 100 фізичних і юридичних осіб, перевищує 10 000 000 грн. Така […]

image
Договірні спори
Спори із договорів – наш досвід
Результат: Позов судом було задоволено не дивлячись на спроби відповідача довести, що порушення умов договору сталося не з його вини.

Як стягнути заборгованість за договором поставки У нашу компанію звернулася юридична особа, що сплатила постачання товару – одягу спеціального призначення – контрагенту ТОВ «Чігірінлегпром» на умовах 100% передоплати. Однак, поставка так і не була здійснена. На письмові вимоги постачальник не реагував. Наші адвокатами було підготовлено заяву про розірвання договору поставки та повернення передоплати. Після цього […]

image

Відгуки

Лидер Компаний
Лидер Компаний
18:35 15 Nov 19
я в восторге от предоставленных мне услуг! приятные цены на все виды моих запросов, консультация по телефону, грамотная помощь в решении всех волнующих меня вопросов, компетентные сотрудники(я имел дело с тремя), скорость выполнения поставленных задач. Короче смело рекомендую! Денису лично спасибо за отзывчивость. Минаков Александр
Сергей Ерохин
Сергей Ерохин
21:39 01 Nov 19
Компания создаёт атмосферу и реализует высокий уровень профессиональной юридический помощи. По моему вопросу все было сделано эффективно, с комментариями и разъяснениями мне как заказчику, во время. Спасибо.С уважением,Сергей Ерохин
Ombogdanov Bogdanov
Ombogdanov Bogdanov
11:50 31 Oct 19
Хотел бы выразить свою благодарность юридической компании Советник и лично Денису Штабовенко за юридическое сопровождение и помощь. В процессе совместной работы Денис продемонстрировал исключительно высокий профессионализм, четкость и аккуратность в работе, отстаивание интересов клиента в любой, даже самой сложной ситуации. В случае необходимости рекомендую обращаться в данную компанию и иметь дело с профессионалами своего дела.
Elena Beirit VEA MODELS
Elena Beirit VEA MODELS
10:56 17 Oct 19
Регистрировала ФОП через данную компанию. Всем довольна. Предоставили всю нужную информацию, объяснили наши действия и оперативно зарегистрировали ФОП. "+" девушкам менеджерам-консультантам, вежливые и приятные в общении.
Павлюченко Олександр
Павлюченко Олександр
05:54 24 Sep 19
В последние полгода адвокатская компания Советник проводит юридическое сопровождение моего предприятия. За это время был успешно реализован ряд консалтинговых проектов, выигран суд, были защищены интересы предприятия в спорах с контролирующими органами. Мы довольны сотрудничеством с ЮК Советник
Вова Зозуля
Вова Зозуля
14:20 06 Sep 19
Выражаю огромную благодарность Штабовенко Д. В. за помощь в суде против Приват банка ! Благодаря его высокой квалификации удалось добиться уменьшения суммы взыскания почти В 10 раз!!!!! Безусловно , советую всем этого замечательного адвоката!
Валерия
Валерия
06:00 05 Jul 19
Компания - супер! Денис Всеволодович - супер специалист!У нас суд длился почти два года, но когда мы обратились за профессиональной помощью в эту компанию все решилось за три месяца и в нашу пользу. Денис Всеволодович специалист экстра-класса. Спасибо за профессиональную помощь!
Natali Lahtarenko
Natali Lahtarenko
13:52 21 Jun 19
ООО КУА "Украинский капитал" пользовалось услугами ЮК Советник. Быстро и качественно. Спасибо. Рекомендуем.
Next Reviews