Послуги адвоката в Запоріжжі

Проконсультуємо як правильно діяти.
Якщо проблема вже неминуча – вирішимо її в суді.

15 років досвіду вирішення складних юридичних справ,
сотні судових процесів. Ми знаємо як допомогти Вам.

hero image
Company

Мене звуть Денис Штабовенко.

Я не просто юрист, адвокат – але ще і керуючий партнер адвокатського об’єднання ЮК Радник.

І це мотивує мене – не дивлячись на спеціалізації наших адвокатів (цивільні, господарські, адміністративні справи, податки, бухгалтерія, сімейне право, реєстрація бізнесу) – мені потрібно підтримувати компетентність у всіх цих сферах, і залишатися лідером компанії.

Саме тому я намагаюся особисто консультувати нових клієнтів як адвокат і супроводжую судові справи, також є судовим адвокатом.

І, працюючи професійно з 2003 року – 7 років юристом і 10 років адвокатом в Запоріжжі – я вивів для себе основні принципи досягнення результату і рішення юридичної проблеми клієнта.

І немає, це не класичні «досвід, професіоналізм, гарантія, конфіденційність, робота на результат», якими рясніють сайти «кращий адвокат Запоріжжя».

Наші адвокатські принципи про інше:

1. Людяність.
Дуже важливо бачити людину серед паперів, відноситься до клієнта не як до умоглядної юридичної проблеми.
Тому адвокати нашої компанії не бездушні, що не відсторонені. Нам не все одно чи зважиться проблема клієнта чи ні. Ми пам’ятаємо – що за позовами стоять реальні долі і проблеми.
І нам подобається допомагати людям.

2. Відповідальність.
Ми завжди називаємо терміни, стежимо за дедлайнами, стримуємо обіцянки.
Будь судовий процес побудований на терміни – подача позову, відкликання, апеляції – запізнення адвоката навіть на день може спричинити програне справа.
Тому ми ДУЖЕ серйозно ставимося до термінів і обіцянкам.
І зробимо все, щоб стримати дане Вам.

3. Розумність.
Як адвокати ми пропонуємо оптимальні шляхи вирішення завдання, не беремо роботи, яку не можемо виконати і оптимізуємо як свої витрати, так і витрати клієнта.
Як підсумок – наша праця коштує розумних грошей.
І так, на жаль, не всі проблеми можна вирішити – і в такому випадку ми чесно скажемо про це.
Дотримання цих принципів і дозволяє нам вирішувати проблеми клієнтів, отримувати від них хороші відгуки, рости самим професійно і отримувати задоволення від роботи.

При цьому ми не займаємося абсолютно всіма питаннями, не обіцяємо «повний спектр послуг адвоката», так як неможливо бути професіоналом у всьому.
Юриспруденція занадто широка область для того, щоб бути фахівцем у всіх її аспектах.
Тому ми не ведемо кримінальні справи, не займаємося імміграційними, митними, пенсійними, медичними, соціальними питаннями.

Company

Як же не помилитися з вибором гарного адвоката і виграти спір?

Щоб відповісти на це питання, потрібно розуміти в цілому що таке судовий спір і як він проходить. Подивитися на нього очима адвоката.

Успіх в будь-якому судовому спорі складається з наступних елементів:
• умінні застосовувати законодавство;
• знанні стратегії і тактики судового спору;
• знанні психології судового спору;
• умінні створювати доказову базу.

Законодавство України, крім кодексів, містить масу підзаконних актів – роз’яснень, інструкцій, положень. Вищі суди України систематично видають роз’яснення щодо застосування положень законодавства. Судові рішення Вищих судів України де-факто носять силу юридичного прецеденту і прихильно приймаються суддями. Зрештою, є усталені положення практики, які використовуються не дивлячись на те, що вони ніде не прописані.
У даній ситуації, адвокат по судовим спорам, грунтуючись на досвіді, може використовувати суперечливе і піддається різного тлумачення законодавства саме на користь клієнта.

Говорячи про стратегію і тактику судового спору, необхідно розуміти жорсткий зв’язок цих понять. Недосвідчений адвокат, вступаючи в процес, який не робить кроків для забезпечення конкретного результату і в підсумку отримує суперечка заради суперечки, навіть вигравши який, не досягає економічного результату.
Так, подаючи позов про стягнення грошових коштів, позивачем часто залишається можливість для виведення активів боржника або уникнення відповідальності іншим способом.
Стратегія судового спору – це перш за все чітке розуміння лінії спору, результату, який необхідно досягти. Навряд чи доцільно подавати позов про стягнення заборгованості по орендній платі, якщо вже на стадії підготовки позову можна з великою часткою ймовірності припустити, що договір буде визнаний недійсним. Набагато доцільніше подати позов про визнання договору недійсним і застосування реституції. Результат буде тим же, однак буде досягнуто більш простим шляхом.
Тактика судового спору – це сукупність процесуальних дій, які призводять до досягнення конкретного результату. Існує безліч процесуальних хитрощів і ходів, які призводять як до затягування спору, так і до його якнайшвидшому вирішенню.

Також необхідно відзначити і психологію судового спору. Нерідко, правильна побудова лінії захисту або нападу призводить до деморалізації противника, залученні на свою сторону судді, а, отже, до максимально сприятливому для вас течією спору.

І, звичайно ж, кажучи про судову суперечку, важко переоцінити роль доказів. Не маючи необхідних доказів, годі й думати про те, щоб виграти суперечку. А значить, їх необхідно зібрати, відновити, «створити» в кінці кінців.

Як Ви бачите, з боку, якщо не вникати в специфіку судового спору, все здається легким і простим – подав позов і виграв. На практиці ж, успіх представництва інтересів клієнта в суді залежить від безлічі факторів, знань і умінь вашого судового адвоката.

. На практике же, успех представительства интересов клиента в суде зависит от множества факторов, знаний и умений вашего судебного адвоката.

Найчастіше наші адвокати стикаються з наступними категоріями справ

SVG

Спори про нерухомість

Навіть одноосібне володіння нерухомістю не гарантує абсолютної безпеки – сусіди можуть залити зверху, міська рада може вирішити зносити будинок, який продав кілька років тому колишній власник передумає і вирішить оскаржити угоду. Що ж говорити про ситуацію, коли Ви володієте нерухомістю в частковій або спільній власності з іншими власниками. Одне можна сказати точно – адвокат по спорах з нерухомістю ніколи не буде сидіти без роботи. Адже так чи інакше – нерухомість найчастіший і надійний актив, і більшість суперечок виникає саме в цій сфері. Наші адвокати знають, як захистити Вашу нерухомість!

Докладніше
SVG

Банківські спори

Кілька останніх економічних криз до сих пір не дають відпочити адвокатам по банківських справ. Визнання кредитного або іпотечного договору недійсним, розірвання договору з банком, визнання виконавчого напису нотаріуса не підлягає виконанню, припинення поручительства – всі ці суперечки до сих пір слухають суди всіх юрисдикцій. Наші адвокати брали участь в банківських суперечках і про мільйонні кредитних угодах, і про стягнення заборгованостей з боржників. Це дозволило нам сформувати унікальний досвід, при якому ми знаємо сильні, слабкі сторони і позичальника, і кредитора.

Докладніше
SVG

Спадкові спори

Спори про спадщину найчастіше виникають як наслідок неможливості оформити його в нотаріальному порядку. Нотаріус відмовляє в оформленні спадщини, якщо не може встановити наявність родинних зв’язків (помилки в документах), проживання однією сім’єю, приналежності майна померлому. Але, буває і пропуск строку на прийняття спадщини, спричиняє необхідність звернутися за допомогою адвоката у спадкових справах. Головне в цій категорії справ ретельна підготовка і збір доказів.

Докладніше
SVG

Спори про ДТП, страховими компаніями

Машини, як і будь-який механізм, ламаються, а люди роблять помилки. І це тягне за собою дорожньо-транспортна пригода, в якому, в кращому випадку, б’ються автомобілі. Правила дорожнього руху, як і будь-який законодавчий акт, не може передбачити все – і часто кожен з водіїв вважає себе правим. Без допомоги адвоката по ДТП складно домогтися компенсації збитку автомобілю, адже правильний алгоритм дій включає в себе безліч кроків. Сюди ж можна віднести суперечки і зі страховими компаніями – адже страхування відповідальності за ДТП є обов’язковим. Але що робити, якщо страхова компанія винуватця не платить компенсацію або заплатила тільки половину вартості реального збитку? І тут Вам знову знадобитися допомога адвоката, який зможе допомогти провести суперечка зі страховою і стягнути заборгованість.

Докладніше
SVG

Стягнення заборгованості

Скільки існує світ, стільки будуть борги і необхідність стягнути заборгованість. Не важливо виник борг з розписки, заборгованості по позиці, з договору оренди, купівлі-продажу – борг є борг. І визначити правильний шлях стягнення – який суд, у валюті чи гривні, чи можна порахувати відсотки і інфляцію – допоможе адвокат.

Докладніше
SVG

Захист честі та гідності

Так як адвокати компанії супроводжували діяльність цілого ряду Запорізьких ЗМІ, то за роки практики ми вели понад 50 різних справ про захист честі і гідності, за участю депутатів усіх рівнів, включно з народними, керівників областей і навіть суддів. Не будемо приховувати – незважаючи на специфіку таких судових процесів, за весь час нами були виграні більше 95% справ.

Докладніше
SVG

Договірні спори

Адвокати жартують, що договори укладають, щоб їх порушувати – інакше чому б суди розглядали так багато договірних суперечок. Поставка, купівля-продаж, оренда, позика, перевезення, страхування – це основні види договорів, щодо яких судом розглядаються позови адвокатів та їхніх клієнтів. Особливістю таких суперечок, з одного боку, є наявність усталеної практики. З іншого законодавство постійно привносить нові нюанси (корпоративні договори, довірче управління, інвестиційні договори) і важливо відстежувати ці зміни і ретельно готувати правову позицію. Якщо ви побачите позов на 10 сторінок – будьте впевнені, його готував адвокат за договірними спорах.

Докладніше
SVG

Сімейні спори

Який би статус ми не займали – адвокати, директора, судді, ми не перестаємо бути людьми. Закохуємося, одружуємося, розлучаємося, сперечаємося про виховання дітей. Тому сімейні суперечки – це важлива практика нашої роботи. Тут ми не просто досвідчені адвокати, а й намагаємося стати одним клієнту, уберегти його від негативу. І найголовніше – не нашкодити дітям. Розірвання шлюбу, стягнення аліментів, поділ майна, встановлення місця проживання дитини, порядку спілкування з дитиною, позбавлення батьківських прав – ось ті категорії справ, в яких допоможе наш адвокат у сімейних справах.

Докладніше
SVG

Податкові спори

Для успішного оскарження податкового повідомлення-рішення про донарахування податків найефективніше, якщо адвокат по податкових справах починає супровід податкової перевірки вже на стадії її початку. Саме там ми створюємо базу для успішного оскарження перевірки податкової. Оскаржити штраф податкової або донарахування податку, розблокувати податкову накладну через суд – наш адвокат з податкових спорів вибере оптимальну стратегію супроводу податкового спору

Докладніше
SVG

Розробка договорів

Багатьом процес складання та укладення договору здається не складним, і вони просто беруть в інтернеті зразки. З одного боку, це тільки додає роботи нашим адвокатам по судових спорів. З іншого боку, ми дбаємо про своїх клієнтів і вважали за краще ми запобігти необхідність судитися. Саме від того, як буде сформульовано договір, наскільки адвокат зможе змоделювати його реальне виконання і ввести в договір необхідні «запобіжники» від можливих порушень – і буде залежати доля угоди. Наші адвокати розробляють договору саме з позиції практики і безпеки – щоб вам не довелося судитися, а раз вже доведеться – щоб ви перемогли в суді.

Докладніше
SVG

Супровід угод

Допомога адвоката в супроводі угоди зазвичай потрібно в наступних випадках: супровід угод купівлі-продажу юрособи (продаж корпоративних прав або цілісного майнового комплексу), супровід угод з нерухомістю, супровід угод продажу земельних ділянок. Перед проведенням такої угоди вкрай важливо перевірити історію документів і продавців, перевірити відсутність арештів і обмежень, перевірити відсутність судових рішень, які б стосувалися предмета угоди, провести правову експертизу запланованих до підписання договорів, перевірити отримання продавцями і покупцями всіх необхідних погоджень подружжя та інших осіб. І оскільки адвокат часто стикається з наслідками порушень процедури угоди, знає нюанси виникають в судах при визнанні угоди недійсною, саме він допоможе запобігти таким наслідкам.

Докладніше

Судові спори, на яких спеціалізуються наші адвокати

Згідно процесуальних кодексів і Конституції України – представляти інтереси в суді може тільки адвокат. Тому, як в суді першої інстанції, так і в апеляційному та касаційному суді, незалежно від юрисдикції – громадянської, господарської, адміністративної – Вам потрібен адвокат.Виправити це для мене адвоката можна як в Запоріжжі, так і в інших містах (Дніпро – де знаходяться апеляційні господарські та адміністративні суди, Київ – де знаходиться Верховний суд, містах Запорізької області – де знаходяться районні цивільні суди).

Ми, як адвокати, вважаємо послугу представництва в суді своєї основною спеціалізацією і пишаємося кількістю виграних справ.

Цивільні спори

Цивільні спори розглядаються в судах загальної юрисдикції або, як їх ще називають – в загальних судах. Такі суди розташовані в кожному районі Запоріжжя і послуги адвоката у цивільних справах можуть знадобитися в такому суді в разі участі в судовому спорі фізичної особи. Також районні суди розглядають сімейні, спадкові, житлові справи, справи про адміністративні правопорушення і саме в таких справах Вам може знадобиться допомога адвоката. Окремо варто відзначити таку процедуру, як встановлення юридичних фактів – наприклад смерті особи, проживання однією сім’єю, перебування на утриманні і так далі. Ця категорія справ може розглядатися тільки в районних судах. Процедура встановлення факту передбачає відсутність спору – тому вона може бути важливим інструментом в руках досвідченого адвоката і привести до фіаско, якщо пробувати її пройти самостійно, без знання юридичних нюансів. Також, як правило, саме в місцевих судах розглядаються трудові спори – так як їх стороною завжди є працівник, тобто фізособа. Відновлення на роботі, стягнення середнього заробітку, стягнення заборгованості по зарплаті – саме такі категорії найчастіше веде адвокат з трудових спорів в Запоріжжі. Житлові спори також відносяться до категорії цивільних справ, так як юридичні особи рідко виступають власниками квартир. Встановлення порядку користування квартирою, виселення, розділ квартири, перерозподіл часток і ідеальних часток – це спеціалізація адвоката з житлових спорів.

Господарські спори

Господарський суд один на всю область і розглядає спори за участю юридичних осіб і підприємців. Цікавою особливістю розгляду справ є жорстке дотримання термінів. Якщо в районному суді справи нерідко розглядаються близько року і в рамках справи проводиться десяток засідань, то адвокат по господарських спорах рідко виходить в засідання більше 2-3 разів. Середній термін розгляду господарського спору 2-3 місяці. При цьому господарські суперечки досить специфічні, наприклад в них адвокат може викликати свідка у виняткових випадках.

Найчастіше у господарській юрисдикції розглядаються корпоративні спори – щодо прав акціонерів і учасників господарських товариств, реалізації даних прав, суперечок вибулих учасників з суспільством. Робота адвоката з корпоративних спорів по праву одна з найскладніших. Зазвичай такий спір розвивається відразу по декількох напрямках і вміння адвоката вигравати корпоративні спори – це вміння приборкання хаосу.

Адміністративні спори

Адміністративний окружний суд також всього один на область, і в ньому розглядаються спори між державою в особі її органів та суб’єктів владних повноважень, і фізичними, юридичними особами. Однак, є пастка навіть для досвідчених адвокатів. Одне і теж справа, в залежності від особливостей побудови позову, обставин – може бути підсудна адміністративному окружному суду, місцевому суду як адміністративному і господарському суду. І саме тут Вам потрібен не просто досвідчений адвокат, а адвокат, уважно відслідковує зміну позицій Верховного суду і практики. Стандартні категорії справ для адвоката в адміністративних справах – це податкові спори, оскарження рішень, дій та бездіяльності державних органів.

Європейський суд з прав людини

ЄСПЛ не входить в систему національних судів України і не може підміняти їх. Але, якщо ви вичерпали всі способи національного захисту і вважаєте, що державні органи (суди, прокуратура, міліція) працювали неефективно і порушили Ваші права – Ви можете подати заяву до ЄСПЛ. Відповідачем у такому випадку буде держава Україна. Пройти «фільтр» ЄСПЛ не просто – він завалений тисячами справ, і середній термін очікування розгляду спору на сьогодні це 5-6 років. Однак, наші адвокати вміють готувати правильні скарги, які ЄСПЛ приймає і розглядає.

Company

Успішні кейси

Вирішені головоломки
Судом скасовано податкове повідомлення-рішення на суму понад 3,4 млн. грн.
Результат: Клієнт захистив свої права та "зекономив" 3,4 млн. грн.

Деякі податкові суперечки за часом тривають більше, ніж існують податкові та судові органи. Цей кейс розпочався ще у 2015 році, коли ДПІ Орджонікідзевського району м. Запоріжжя перевірила діяльність клієнта у 2012-2015 роках і дійшла висновку, що співпраця з 6 контрагентами була «фіктивною». За наслідками перевірки було донараховано податків на 3,4 млн. грн. з податку додану вартість і приблизно […]

image
Вирішені головоломки
Скасовано податкові повідомлення-рішення у судовому порядку
Результат: Клієнт отримав повне скасування донарахувань та санкцій на суму понад 186 000 грн.

Як відомо, в Україні кожна податкова перевірка підприємства закінчується донарахуванням тих чи інших податків та санкцій. Навіть якщо підприємство веде бухгалтерський та податковий облік без помилок, стандартною практикою податкової є визнавати операції з контрагентами «нереальними». У цій справі наш клієнт придбав у контрагента запасні частини для автотранспорту та іншої техніки, що було оформлено договором, накладними, товарно-транспортними […]

image
Вирішені головоломки
Повернено платежі клієнта за договором лізингу автомобіля
Результат: Клієнт у максимально швидкий термін отримав повернення своїх коштів

Однією з форм придбання автомобіля, якщо кредит Вам, з якихось причин, не підходить – є придбання автомобіля за договором лізингу. Особливістю такого договору є те, що ви одразу починаєте користуватися транспортним засобом, виплачуючи щомісяця частину його вартості. Проте право власності на авто (і можливість його перереєстрації) переходить лише після остаточної виплати всієї вартості автомобіля. Такою нагодою […]

image
Вирішені головоломки
У судовому порядку визначено порядок спілкування батька з дитиною
Результат: Клієнт захистив своє право на спілкування із сином

На жаль, конфлікт між подружжям, який призводить до розірвання шлюбу, нерідко знаходить надалі своє продовження не лише у розподілі майна, а й у суперечках щодо спілкування з дитиною. Так, той із подружжя, з ким залишився проживати дитина, починає використовувати можливість спілкування з ним як своєрідний «батіг» для того, хто проживає окремо. Єдиним виходом із такої […]

image

Відгуки

Светлана Подорожко
Светлана Подорожко
18:52 04 Jun 20
Компания "СОВЕТНИК" представлена подлинными профессионалами, что в настоящее время большая редкость. В сочетании с их превосходными личными качествами получается отличный результат работы, который очень впечатляет меня, как клиента. Действия адвокатов взвешены, продуманы и точны. И они любят людей. Я уверена: успех компании "СОВЕТНИК" есть результат ежедневного, усердного труда Дениса Всеволодовича, который своим примером вдохновляет и побуждает сотрудников компании стать непревзойденными. Этот человек - аристократ в своей профессии.read more
Виктор Давыдов
Виктор Давыдов
08:44 01 Jun 20
Отличная компания! Сработали даже лучше чем прогнозировали!Выиграли спор с налоговой в чистую. Спасибо! Очень рекомендую.
Svetlana Katsai
Svetlana Katsai
15:33 04 May 20
Обратилась в данную фирму, т.к. искала кто может помочь с заполнением отчетов для ФОП и объяснит сколько и куда нужно платить, ибо в налоговую за разъяснением не то что идти, туда звонить страшно. Сначала пришла в "Советник" за советом :) а именно, на консультацию, очень приятный персонал, девушка все рассказала, объяснила, помогла с ключами, выписала мне все на листике.Когда пришло время сдавать отчет я уже все забыла и листик не помог :) Обратилась в ЮК Советник уже за ежемесячной помощью. Ежемесячно получаю счета для оплаты налогов, все время отзваниваются, информируют об изменениях в законадательстве, если меня это касается. Отвечают на все мои сообщения и звонки, при том быстро.Недавно случайно ввела не те реквизиты для оплаты налога, все проконтролировали, исправили.В общем за 5 месяцев никаких нареканий, я довольна и не переживаю, что забуду чтото оплатить или подать отчет.Редко пишу отзывы, но тут прям захотелось похвалить и сказать спасибо)Спасибо за качественную работу и ваше отношение к клиентам.Тем, кто еще не определился с компанией, которая станет надежным помощником ФОПу рекомендую!read more
Andrei Krasko
Andrei Krasko
09:09 30 Apr 20
Благодарю юридическую Компанию Советник и лично Дениса и Александру за профессионализм, чёткость, в работе, готовность помочь в любой ситуации.
Юлия Новикова
Юлия Новикова
16:28 27 Apr 20
Я хочу поблагодарить адвоката Дениса Штабовенка за оказанную помощь в решении моего вопроса. Всегда обязательный, корректный, вежливый, в общем, человек на своем месте и знает, чем он занимается! Дело выиграли, чему я очень рада!Рекомендую :)
Лидер Компаний
Лидер Компаний
18:35 15 Nov 19
я в восторге от предоставленных мне услуг! приятные цены на все виды моих запросов, консультация по телефону, грамотная помощь в решении всех волнующих меня вопросов, компетентные сотрудники(я имел дело с тремя), скорость выполнения поставленных задач. Короче смело рекомендую! Денису лично спасибо за отзывчивость. Минаков Александр
Сергей Ерохин
Сергей Ерохин
21:39 01 Nov 19
Компания создаёт атмосферу и реализует высокий уровень профессиональной юридический помощи. По моему вопросу все было сделано эффективно, с комментариями и разъяснениями мне как заказчику, во время. Спасибо.С уважением,Сергей Ерохин
Ombogdanov Bogdanov
Ombogdanov Bogdanov
11:50 31 Oct 19
Хотел бы выразить свою благодарность юридической компании Советник и лично Денису Штабовенко за юридическое сопровождение и помощь. В процессе совместной работы Денис продемонстрировал исключительно высокий профессионализм, четкость и аккуратность в работе, отстаивание интересов клиента в любой, даже самой сложной ситуации. В случае необходимости рекомендую обращаться в данную компанию и иметь дело с профессионалами своего дела.
Elena Beirit VEA MODELS
Elena Beirit VEA MODELS
10:56 17 Oct 19
Регистрировала ФОП через данную компанию. Всем довольна. Предоставили всю нужную информацию, объяснили наши действия и оперативно зарегистрировали ФОП. "+" девушкам менеджерам-консультантам, вежливые и приятные в общении.
Павлюченко Олександр
Павлюченко Олександр
05:54 24 Sep 19
В последние полгода адвокатская компания Советник проводит юридическое сопровождение моего предприятия. За это время был успешно реализован ряд консалтинговых проектов, выигран суд, были защищены интересы предприятия в спорах с контролирующими органами. Мы довольны сотрудничеством с ЮК Советник
Вова Зозуля
Вова Зозуля
14:20 06 Sep 19
Выражаю огромную благодарность Штабовенко Д. В. за помощь в суде против Приват банка ! Благодаря его высокой квалификации удалось добиться уменьшения суммы взыскания почти В 10 раз!!!!! Безусловно , советую всем этого замечательного адвоката!
Валерия
Валерия
06:00 05 Jul 19
Компания - супер! Денис Всеволодович - супер специалист!У нас суд длился почти два года, но когда мы обратились за профессиональной помощью в эту компанию все решилось за три месяца и в нашу пользу. Денис Всеволодович специалист экстра-класса. Спасибо за профессиональную помощь!
Natali Lahtarenko
Natali Lahtarenko
13:52 21 Jun 19
ООО КУА "Украинский капитал" пользовалось услугами ЮК Советник. Быстро и качественно. Спасибо. Рекомендуем.
Next Reviews

Скільки коштують послуги адвоката?

При визначенні ціни юридичних послуг наших адвокатів в Запоріжжі ми, як правило, виходимо з трьох підходів до формування вартості:

 1. Ведення справи за гонорар
 2. Поетапна оплата юридичних послуг
 3. Змішана форма

Ведення справи за гонорар. В цьому випадку, вивчивши матеріали справи та провівши первинну консультацію клієнта, адвокат визначає скільки коштуватиме його робота по досягненню потрібного клієнту результату. Надалі вартість не змінюється навіть у тому випадку, якщо з яких-небудь причин розгляд справи затягнувся на більший термін або потребує додаткової юридичної роботи. Вартість допомоги адвоката в судовому спорі в Запоріжжі за гонорар може починатися від 5000 грн.

Поетапна оплата послуг. В цьому випадку, оплата роботи адвокатів відбувається за фактично виконувану роботу – підготовку позовної заяви, претензії, вихід до суду, написання пояснень, скарг і так далі. Вартість допомоги адвоката в судовому спорі в Запоріжжі за фактично виконувану роботу становить:

 • підготовка позовної заяви – від 1500 грн.
 • вихід в судовому засідання – 900-1200 грн.
 • підготовка апеляційної, касаційної скарг – 1500-3000 грн.
 • підготовка клопотань, заяв, пояснень – 400-1000 грн.

Змішана форма. В цьому випадку, оплата роботи адвокатів відбувається за фактично виконувану роботу в меншому розмірі, ніж стандартно, але в разі досягнення потрібного клієнту фінансового результату клієнт додатково виплачує адвокату узгоджений розмір гонорару.

Додатково клієнтом, в разі необхідності оплачуються:

 • судовий збір
 • відрядження і проїзд в разі виконання роботи за межами міста Запоріжжя
 • залучення експертів, фахівців
 • оцінка майна
 • великі обсяги тиражування документів

FAQ

Чому ми не даємо безкоштовних консультацій?

«Адвокат Запоріжжя безкоштовно», «перша консультація адвоката безкоштовно» – впевнені, якщо ви відповідально підійшли до вибору адвоката в Запоріжжі, то Ви зустрічали подібні рекламні пропозиції.
Ми хочемо бути чесним з Вами.
Підтримка професійного рівня, гідна оплата помічників, офіс, сучасні технології – все це коштує грошей.
І тому, будучи професіоналами і досвідченими адвокатами – ми не надаємо безкоштовних послуг.
Впевнені, що це не більше, ніж рекламний трюк, і в кращому випадку Ви заплатите трохи пізніше, а в гіршому отримаєте небезпечний рада або неякісну роботу – адже безкоштовність говорить і про рівень відповідальності перед вами.

Інша справа, що вартість послуг адвоката (тим більше в Запоріжжі) повинна бути розумною і доцільною.