Допоможемо стягнути аліменти на дитину через суд.
Допоможемо подати позов на аліменти до суду Запоріжжя, Запорізької області, України.
Допоможемо збільшити або зменшити вже встановлений розмір аліментів.
16 років досвіду на ринку юридичних послуг Запоріжжя і України. Бездоганна репутація.
При визначенні розміру аліментів будуть враховуватися:
Зараз в Україні є можливість стягнення аліментів в наказному провадженні, даний вид судового процесу відрізняється простою і стислою формою, а також швидкими термінами розгляду. Для отримання судового наказу досить звернутися з відповідною заявою та, приблизно, через 2 тижні ви отримаєте наказ про стягнення аліментів. При цьому вам не потрібно буде відвідувати судові засідання, наказ видається заочно і вступає в законну силу негайно.
Тому, у вас є можливість оперативно вирішити питання, а у сторони платника аліментів немає можливості штучно затягувати цей процес.
Що стосується вартості юридичних послуг, то якщо ми говоримо про складання заяви на видачу наказу, то така сума буде мінімальною і не перевищує 600 грн.
У цю вартість, однак, не включена подача документів до суду, яка буде незначно вище.
Складання позову про зміну розміру аліментів або способу їх стягнення буде залежати від обсягу роботи і наявності судових засідань. Тому, дане питання обговорюється на первинній консультації.
Цим можете зайнятися як ви, так і скористатися нашою допомогою.
Нерідкі випадки, коли раніше встановлений розмір аліментів є занадто високим для платника або ж змінилося його фінансове / сімейний стан, що вимагає перегляду вже встановленого розміру аліментів.
Найчастіше це виникає тоді, коли суд присудив 1/4 частку заробітку платника аліментів на користь його дитини, однак, згодом, у нього з’явилися інші діти, що обумовлює необхідність їх зменшення.
За загальними правилами на двох дітей належить 1/3 від заробітку платника аліментів або ж по 1/6 на кожного з дітей.
Тому, для зменшення розміру аліментів, платник повинен звернутися до суду з відповідною позовною заявою.
Ще одними підставами для зменшення розміру аліментів є погіршення здоров’я або матеріального становища. В такому випадку, в суді доведеться доводити факт даного погіршення, а також неможливість сплати аліментів в раніше визначеному розмірі.
Перегляд раніше встановленого розміру аліментів є нелегкою процедурою і вимагає ретельної підготовки і збору доказів. Тому, перш ніж звертатися до суду, необхідно зайнятися збором доказів. Це можна зробити або шляхом власного звернення, як наприклад, в разі отримання медичних довідок про стан здоров’я, так і за допомогою адвоката, шляхом подачі адвокатських запитів.
У разі неможливості отримання доказів, їх можна буде витребувати в судовому порядку.
Произвести оплату за услуги нашей компании можно одним из следующих способов
Безналичными для юридических лиц и физических лиц на расчетный счет, открытый в АТ КБ “Приватбанк”.
Оплата по безналичному расчету производится в кассе отделения любого банка или с расчетного счета Вашей фирмы.
Для юридических лиц предоставляется пакет всех необходимых документов.
Безнал +10%
Банковской картой Visa и MasterCard на карточный счет предпринимателя, открытый в АТ КБ “Приватбанк”.
Оплата возможна только картами, выпущенными на территории Украины.
Оплата наличными в нашем офисе, с получением квитанции о внесении средств.
Оплата производится исключительно в национальной валюте.
Консультации и прием клиентов проводится в нашем офисе по адресу 69035, Украина, Запорожье вул. Незалежної України, 76
Офис работает по графику:
Также мы готовы максимально работать с клиентами в онлайн:
Розмір виплат залежить від наступних факторів:
Можуть бути й інші фактори, але вони індивідуальні в кожному конкретному випадку.
Ці ж обставини можуть бути підставою для перегляду раніше призначених аліментів. Для цього складається позовна заява з проханням зменшити або збільшити розмір аліментів на дитину.
Подати її можуть обидві сторони, як платник, так і одержувач аліментів.
Після подачі заяви в суд і прийняття судом позитивного рішення на користь дитини, відповідач зобов’язаний буде виплатити аліменти з моменту подачі позовної заяви. Більшість про це не знають, навмисно затягуючи судовий процес, бо думають, що виплачувати вони будуть з моменту винесення вироку судом.
Є 2 способи сплати аліментів, які нараховані в судовому порядку:
Якщо ми говоримо про частку від частини заробітку платника, то розмір аліментів на одну дитину становить 1/4 від усіх його доходів, але не менше ~ 1300 грн (даний показник залежить від віку дитини і, відповідно, прожиткового мінімуму).
Що стосується твердої грошової суми, то, як правило, мінімальний розмір встановлюється від 2000,00 грн. Однак, розмір аліментів у твердій грошовій сумі визначається судом індивідуально і безпосередньо залежить від розміру доходів платника аліментів. Ще частіше суди орієнтуються на прожитковий мінімум на дитину відповідного віку.
Проте, виходячи з практики, якщо платник аліментів одержує зарплату 100 000 грн., розмір твердої грошової суми суд не встановить в розмірі 25 000 грн.. Тому, стягнення аліментів у твердій грошовій сумі не завжди є вигідним в порівнянні з пайовим стягненням.
Якщо стягуються аліменти на двох і більше дітей, суд визначає єдину частку від заробітку (доходу) матері, батька на їх утримання, яка буде стягуватися до досягнення найстаршою дитиною повноліття.(ч. 2 ст. 183 СКУ)
Розмір аліментів може бути встановлений:
Для зміни розміру аліментів необхідно подати в суд позовну заяву про зменшення або збільшення аліментів на дитину. Такий позов може подавати як сторона платника, так і сторона одержувача аліментів на неповнолітню дитину.
Найбільш частими підставами для зміни розміру аліментів можуть бути:
Варто пам’ятати, що новий розмір аліментів буде стягуватися з моменту постановлення рішення, а не звернення до суду, як у випадку з первинним стягненням. Тому, якщо ви хочете збільшити їх розмір, в ваших інтересах не затягувати судовий процес.
Що стосується зміни форми стягнення, то з такою заявою з недавнього часу може звертатися виключно одержувач аліментів. При цьому, можна як перейти з часткової форми стягнення на тверду грошову суму так і навпаки.
Відповіді на питання яка форма стягнення аліментів є найкращою немає.
Все суто індивідуально, однак, якщо платник аліментів одержує високу “білу” зарплату, то кращим вибором все ж буде часткова форма.
У разі якщо платник аліментів приховує свої доходи, займається підприємництвом або працює за кордоном, то багато хто вибирає тверду грошову суму, що є цілком логічним.
Обов’язок сплачувати аліменти припиняється з досягненням дитиною 18 річного віку.
Аліменти після 18 років. Якщо дитина продовжує навчання – припинення виплат аліментів відбувається до досягнення неї 23 років. Це вимагає подання окремого позову дитини або батька про стягнення аліментів на час терміну навчання.
Крім безперечної частки аліментів в розмірі 1/4 від заробітку платника аліментів, можна стягнути додаткові витрати на лікування дитини, а також необхідні засоби для розвитку здібностей і талантів дитини.
Здійснити це можливо шляхом окремого звернення до суду, а також надання доказів на підтвердження своєї позиції: довідок про погіршення здоров’я дитини, призначеному курсі лікування, придбаних препаратах і т.д.
Коло доказів наявності у дитини індивідуальних здібностей більш індивідуальний і в першу чергу залежить від характеру його захоплень. Наприклад, це можуть бути
Більш детальну інформацію про необхідні докази або стратегії вашої справи можна дізнатися заздалегідь проконсультувавшись з нашим адвокатом.
У теорії – так, однак на практиці це питання складно довести.
В судовому порядку належить доводити, що ви зверталися до платника аліментів, однак останній ухилявся від їх сплати. Оскільки даний процес є досить трудомістким, радимо звертатися до суду при першому разі ухилення від виконання зобов’язань щодо утримання дитини.
Так, згідно з нормами сімейного кодексу, особа з якою проживає дитина має право отримувати аліменти до досягнення дитиною 3-х річного віку.