Проконсультуємо як правильно діяти.
Якщо проблема вже неминуча – вирішимо її в суді.
15 років досвіду вирішення складних юридичних справ,
сотні судових процесів. Ми знаємо як допомогти Вам.
Для наших адвокатів допомога в справах про порядок спілкування з дитиною, визначення місця проживання дитини в судах Запоріжжя це одна з основних спеціалізацій з 2005 року.
Зазвичай юридичні послуги у справах про порядок спілкування з дитиною, визначення місця проживання дитини потрібні в наступних випадках:
Процедура вирішення спору про порядок спілкування з дитиною, визначення місця проживання дитини в Запоріжжі можлива одним єдиним способом: підготовка позовної заяви (а в ряді випадків – попередньо і збору доказів) і подача його в один з районних судів.
У будь-якому випадку, перед подачею позову наш адвокат проведе попередню консультацію про найбільш ефективні способи подання позовної заяви про встановлення порядку спілкування з дитиною, визначення місця проживання дитини та узгодить всі подальші кроки. Ведення спору можливо як під ключ – від підготовки паперів до отримання рішення суду, так і супровід окремих етапів: написання позовної заяви або представництва інтересів в суді Запоріжжя.
Середній строк вирішення спору про порядок спілкування з дитиною, визначення місця проживання дитини через суд в Запоріжжі – 2-4 місяця
Даний строк залежить насамперед від обставин справи і буде уточнений адвокатом при первинній консультації.
Вартість ведення справи про порядок спілкування з дитиною, визначення місця проживання дитини в суді Запоріжжя – залежить від багатьох факторів, принципи формування ціни вказані нижче
Щоб відповісти на це питання, потрібно розуміти в цілому що таке судовий спір і як він проходить. Подивитися на нього очима адвоката. Успіх в будь-якому судовому спорі, в тому числі і в справах про порядок спілкування з дитиною, визначення місця проживання дитини, складається з наступних елементів:
Законодавство України, крім відомих більшості кодексів, містить масу підзаконних актів – роз’яснень, інструкцій, положень, які конкретизують положення законів, а часом і суперечать їм. Вищі суди України систематично видають роз’яснення щодо застосування тих чи інших положень законодавства. Судові рішення Вищих судів України де-факто носять силу юридичного прецеденту і прихильно приймаються суддями. Зрештою, є усталені положення практики, які використовуються усіма суддями, незважаючи на те, що вони ніде не прописані.
У даній ситуації, адвокат, що спеціалізується на судових спорах, грунтуючись на своєму досвіді, може використовувати суперечливе і піддається різного тлумачення законодавства саме на користь клієнта.
Говорячи про стратегію і тактику судового спору, необхідно розуміти жорстку зв’язок цих понять. Нерідко, вступаючи в судову «баталію» адвокат не робить кроків для забезпечення конкретного результату і в підсумку отримує суперечка заради суперечки, навіть вигравши який, не досягає економічного результату.
Так, подаючи позов про стягнення грошових коштів, позивачем часто залишається можливість для виведення активів боржника або уникнення відповідальності іншим способом.
Стратегія судового спору – це перш за все чітке розуміння лінії спору, результату, який необхідно досягти. Навряд чи доцільно подавати позов про стягнення заборгованості по орендній платі, якщо вже на стадії підготовки позову можна з великою часткою ймовірності припустити, що договір буде визнаний недійсним. Набагато доцільніше подати позов про визнання договору недійсним і застосування реституції. Результат буде тим же, однак буде досягнуто набагато простішим шляхом.
Тактика судового спору – це сукупність процесуальних дій, які призводять до досягнення конкретного результату. Існує безліч процесуальних хитрощів і ходів, які призводять як до затягування спору, так і до його якнайшвидшому вирішенню.
Також необхідно відзначити і психологію судового спору. Нерідко, правильна побудова лінії захисту або нападу призводить до деморалізації противника, залученні на свою сторону судді, а, отже, до максимально сприятливому для вас течією спору.
І, звичайно ж, кажучи про судову суперечку, важко переоцінити роль доказів. Не маючи необхідних доказів, годі й думати про те, щоб виграти суперечку. А значить, їх необхідно зібрати, відновити, «створити» в кінці кінців.
Як Ви бачите, з боку, якщо не вникати в специфіку судового спору, все здається легким і простим – подав позов і виграв. На практиці ж, успіх представництва інтересів клієнта в суді залежить від безлічі факторів, знань і умінь вашого адвоката.
У такій категорії справ, як суперечки про місце проживання дитини, встановлення порядку спілкування з дитиною для наших адвокатів вкрай важливо не просто захистити інтереси клієнта, а й захистити самої дитини. Батьками можуть володіти емоції і керувати образи один на одного, і дитина часто стає заручником цього. Ми прекрасно розуміємо це і тому перш за все намагаємося досягти компромісу і закінчити суперечку так, щоб між батьками не було перешкод для примирення. Наприклад в цій суперечці між нашим клієнтом і відповідачем було укладено мирову угоду: Справа в судовому реєстрі: http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/43771779
У цій суперечці наш клієнт за нашою порадою уклав нотаріальний договір про порядок спілкування з дитиною і визнав позов, яким місце проживання дитини визначено з матір’ю: Справа в судовому реєстрі: http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/54932640
У цій суперечці досягти мирової угоди не вдалося, але в процесі справи сторони визначили всі істотні для них нюанси життя дитини, таким чином за фактом рішення суду влаштувало всіх і не було оскаржено: Справа в судовому реєстрі: http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/37513403
Бувають ситуації, коли навіть погашення боргу не гарантує звільнення майна з-під арешту. Саме з такою ситуацією зіткнувся наш клієнт, який допустив прострочення по оплаті аліментів, і його майно, включаючи квартиру, було арештовано державним виконавцем. І хоча борг незабаром був погашений, а сума аліментів навіть виплачена наперед, виконавча служба відмовилася знімати арешт з майна. Така ситуація є […]
Звичайно ж взаємини двох людей завжди повністю відомі тільки їм двом, але при цьому ми досить часто стикалися в нашій практиці з тим, що після розставання жінка починає звинувачувати колишнього чоловіка в насильстві, тим самим формуючи певний фон всім судовим процесам, які існують між подружжям. Так і в цій справі, після розставання, у нашого клієнта […]
Не кожен шлюб, на жаль, закінчується річницею золотого весілля, і багато сімей розпадаються. Якщо в сім’ї є дитина, то дуже часто постають питання аліментів та порядку спілкування з дитиною того з батьків, хто проживає окремо. Якщо батьки не можуть добровільно вирішити дані питання, то вирішувати їх доводиться адвокатам в суді. Цього разу наш клієнт виявився в непростій […]
Є категорії справ, які не приносять великої фінансової віддачі, але дають незрівняне моральне задоволення. До таких справ ми відносимо сімейні справи, в яких наші клієнти стикаються не тільки з труднощами бюрократичних процедур і юридичних механізмів, а й з моральними проблемами. І для нас дуже важливо допомогти клієнту пройти цей шлях так, щоб він відчував себе […]
При визначенні ціни юридичних послуг наших адвокатів в Запоріжжі ми, як правило, виходимо з трьох підходів до формування вартості:
Ведення справи за гонорар. В цьому випадку, вивчивши матеріали справи та провівши первинну консультацію клієнта, адвокат визначає скільки коштуватиме його робота по досягненню потрібного клієнту результату. Надалі вартість не змінюється навіть у тому випадку, якщо з яких-небудь причин розгляд справи затягнувся на більший термін або потребує додаткової юридичної роботи. Вартість допомоги адвоката в судовому спорі в Запоріжжі за гонорар може починатися від 5000 грн.
Поетапна оплата послуг. В цьому випадку, оплата роботи адвокатів відбувається за фактично виконувану роботу – підготовку позовної заяви, претензії, вихід до суду, написання пояснень, скарг і так далі. Вартість допомоги адвоката в судовому спорі в Запоріжжі за фактично виконувану роботу становить:
Змішана форма. В цьому випадку, оплата роботи адвокатів відбувається за фактично виконувану роботу в меншому розмірі, ніж стандартно, але в разі досягнення потрібного клієнту фінансового результату клієнт додатково виплачує адвокату узгоджений розмір гонорару.
Додатково клієнтом, в разі необхідності оплачуються: