Постійний юридичний супровід та абонентське обслуговування

Пропонуємо юридичний сервіс, при якому зручно, ніби юрист у вас в штаті –
але при цьому дешевше і незрівнянно ефективніше.

Ми розробляємо безпечні договору, захищаємо при перевірках,
консультуємо як правильно діяти.
Якщо проблема вже неминуча – вирішуємо її в суді.

Ви платите після виконання роботи і офіційно на рахунок.
15 років досвіду вирішення складних юридичних справ,
сотні судових процесів. Ми знаємо як допомогти Вам.

hero image

Наша компанія займається абонентським юридичним обслуговуванням підприємств і підприємців вже більше 10 років. І це дозволяє нам цілком об’єктивно оцінити плюси і мінуси юридичної аутсорсингу, виходячи як з нашого досвіду, так і з досвіду наших колег – юридичних фірм, компаній, юристів і адвокатів.

Ми вважаємо, що юридичне обслуговування на постійній основі (абонентське) це найефективніша форма надання юридичних послуг.

Вчасно дана юридична консультація, аналіз юристом договору або оцінка ситуації, що склалася може допомогти уникнути безлічі проблем і фінансових втрат.

Основні переваги постійного юридичного обслуговування для бізнесу:

 • вартість нашого стандартного пакета юридичного супроводу набагато нижче витрат на власного юриста або періодичних звернень до юриста;
 • супроводжуючи клієнта постійно ми знаємо всі нюанси вашої діяльності і можемо допомагати ефективніше;
 • адвокати юридичної компанії володіють більш широким досвідом, ніж власні юристи на невеликій зарплаті;
 • наші фахівці доступні для вас протягом усього робочого дня, вони не зайняті, не хворіють і не їдуть у відпустку.

Вартість юридичного обслуговування юрособи або ФОП в Запоріжжі – 1000-5000 грн. в місяць


Наш стандартний пакет юридичного супроводу як правило підходить більшості підприємців і включає в себе:

 • необмежену кількість усних юридичних консультацій протягом місяця;
 • виконання однієї письмової роботи (складання договору, заяви, скарги тощо)

Наш розширений пакет юридичного супроводу як правило підходить більшості компаній і включає в себе:

 • необмежену кількість усних юридичних консультацій протягом місяця;
 • виконання необхідного клієнту обсягу письмових робіт (складання договору, заяви, скарги, складання позову, аналіз договору контрагента, складання протоколу розбіжностей і т.п.);
 • виїзд адвоката в офіс клієнта для дачі консультацій, супроводі перевірок, слідчих дій, проведення переговорів і т.п., в узгодженому з клієнтом обсязі;
 • участь в судових засіданнях в необхідному клієнту кількості судодней.

При юридичному обслуговуванні на умовах цих пакета в г. Запорожье, ви можете оплатити щомісячну вартість супроводу в готівковій або безготівковій формі.
Після замовлення послуги, між клієнтом і нашими адвокатами проводиться зустріч, на якій визначаються відповідальні особи з кожної зі сторін, специфіка юридичного обслуговування в даному випадку, засоби комунікацій.
У разі виникнення у клієнта, що обслуговується на умовах абонентського супроводу, необхідність в інших послугах нашої компанії в Запоріжжі, йому надається знижка на них.

Плюси і мінуси постійного юридичного супроводу:

Логічно було б припустити, що від фахівців юридичної фірми можна прочитати тільки затверджене, що юридичний супровід має тільки плюси.

Але, на жаль, все не так просто. З одного боку, безперечними перевагами постійного абонентського юридичного супроводу є:

 • наявність в юридичній компанії адвокатів, які спеціалізуються в різних практиках і внаслідок цього більш професійні в них. Наприклад, складно зустріти юриста підприємства «доки» в судовому процесі. У кращому випадку, юристконсульт виходить в суд кілька разів на рік, на відміну від судового адвоката, у якого кілька судових заседеній щотижня.
 • юристи юридичної фірми не хворіють і не їдуть у відпустку всі одночасно, тому компанія-клієнт не залишиться несподівано без юридичної підтримки.
 • при оплаті послуг з юридичного супроводу не потрібно нести витрати по оплаті ЄСВ, не потрібно вести кадровий облік і стежити за тим, щоб юриста не переманили конкуренти. можливість ведення справи як «проекту», із залученням різних ресурсів, креативним підходом і новим поглядом.

До мінусів юридичної аутсорингу зазвичай відносять:

 • необхідність чекати відповіді на поставлене запитання довгий час;
 • недотримання термінів виконання робіт і надання юридичних послуг;
 • необхідність приїжджати в офіс до обслуговуючої компанії для надання документів.

У той же час перевагами юриста компанії є:

 • можливість порадитися з ним миттєво;
 • знання їм конкретно вашої специфіки та особливостей вашої роботи;
 • можливість покласти на нього інші, суміжні з юристом, функціональні обов’язки.

Як бачите, все не так однозначно і цілком можна зрозуміти тих, хто вважає, що власний юрист це найкраща форма юридичної підтримки. У той же час, хочемо звернути увагу на те, що недосткі постійного юридичного обслуговування лежать в площині саме неуважного ставлення до клієнта.

Наприклад, в конкретно нашої компанії – відповідь на усну чи письмову питання клієнта в 99% випадків надається в той же день. А система контролю за судовими справами і складанням документів не дозволяє «забути» про клієнта.

Тому, як правило, всі наші постійні клієнти, рано чи пізно стають не просто клієнтами, а свого роду партнерами, для яких ми виступаємо в ролі «особистого сімейного адвоката», який знає їх специфіку і проблематику не гірше можливого юриста фірми. При цьому результативність нашої роботи, при порівнянних із середніми на юридичному ринку вакансій зарплатами, набагато вище.

Іноді стомость обслужванія навіть нижче середньої по ринку зарплати. Як правило це стосується наших клієнтів підприємців (фоп, флп, пп), для яких не потрібно великої кількості юридичних послуг та досить консультацій і невеликої кількості письмових робіт.

Але вибирати все ж вам. Хороший високооплачуваний штатний юрист також може бути правильним рішенням, якщо юридична робота типова або її занадто багато.

Успішні кейси

Вирішені головоломки
Стягнуто моральну шкоду з держави на користь клієнта
Результат: Стягнуто 20 000 грн. моральної шкоди та витрати на допомогу адвоката

Останнім часом в Україні все більше популярності набирають покупки на іноземних сайтах і інтернет-аукціонах. І дійсно, покупки там досить вигідні. Але іноді процес отримання покупки може доставити не тільки радість, а й безліч проблем. Особливо, якщо посилка за сумою підлягає митному оформленню. Наш клієнт в 2019 році на різдвяному розпродажу замовив кілька примірників годинників, на які магазин […]

image
Вирішені головоломки
Стягнуто борг за договором підряду, відмовлено у зустрічному позові про повернення передоплати
Результат: Суд стягнув на користь нашого клієнта понад 170 000 грн., а також повністю відмовив у задоволенні зустрічного позову.

Господарські суперечки не бувають простими і характеризуються великою кількістю документації. Також, не дивлячись на багаторічну практику, нас продовжує дивувати унікальність кожного спору. У кожному з них буде особливість, що дозволяє запам’ятати цей процес і виділити серед інших. У цій справі наш клієнт ще в 2018 році виконав комплекс робіт по установці електрофільтру при реконструкції теплової електростанції, і […]

image
Вирішені головоломки
Скасовано штраф інспекції з питань праці за «неоформленого працівника»
Результат: Клієнт скасував незаконний штраф інспекції з питань праці на суму понад 47 000 грн.

З 2017 року, коли були значно збільшені штрафи за неоформлення працівників відповідно до вимог трудового законодавства, питання протистояння бізнесу та «інспекторів з праці» не втрачає своєї актуальності. І хоча розмір штрафів у 2020 році був знижений, він все ще залишається значним і може не просто «боляче вдарити по кишені», а навіть розорити невеликий бізнес. Крім того, […]

image
Вирішені головоломки
Стягнуто заборгованість за договором охорони майна
Результат: Клієнт стягнув суму боргу понад 34000 грн., втрати від інфляції, 3% річних та витрати на нашу роботу

Карантин загострив багато проблем економіки України, стосується це і «старих боргів». Наш клієнт в 2019 році надавав послуги охорони виробничої бази великому промисловому підприємству. По ряду факторів співпраця припинилася, і останні місяці роботи сплачені не були. При цьому послуги охорони були фактично надані, були підписані акти прийому-передачі послуг, був в наявності договір і вся інша первинна документація. […]

image

Відгуки

Светлана Подорожко
Светлана Подорожко
18:52 04 Jun 20
Компания "СОВЕТНИК" представлена подлинными профессионалами, что в настоящее время большая редкость. В сочетании с их превосходными личными качествами получается отличный результат работы, который очень впечатляет меня, как клиента. Действия адвокатов взвешены, продуманы и точны. И они любят людей. Я уверена: успех компании "СОВЕТНИК" есть результат ежедневного, усердного труда Дениса Всеволодовича, который своим примером вдохновляет и побуждает сотрудников компании стать непревзойденными. Этот человек - аристократ в своей профессии.read more
Виктор Давыдов
Виктор Давыдов
08:44 01 Jun 20
Отличная компания! Сработали даже лучше чем прогнозировали!Выиграли спор с налоговой в чистую. Спасибо! Очень рекомендую.
Svetlana Katsai
Svetlana Katsai
15:33 04 May 20
Обратилась в данную фирму, т.к. искала кто может помочь с заполнением отчетов для ФОП и объяснит сколько и куда нужно платить, ибо в налоговую за разъяснением не то что идти, туда звонить страшно. Сначала пришла в "Советник" за советом :) а именно, на консультацию, очень приятный персонал, девушка все рассказала, объяснила, помогла с ключами, выписала мне все на листике.Когда пришло время сдавать отчет я уже все забыла и листик не помог :) Обратилась в ЮК Советник уже за ежемесячной помощью. Ежемесячно получаю счета для оплаты налогов, все время отзваниваются, информируют об изменениях в законадательстве, если меня это касается. Отвечают на все мои сообщения и звонки, при том быстро.Недавно случайно ввела не те реквизиты для оплаты налога, все проконтролировали, исправили.В общем за 5 месяцев никаких нареканий, я довольна и не переживаю, что забуду чтото оплатить или подать отчет.Редко пишу отзывы, но тут прям захотелось похвалить и сказать спасибо)Спасибо за качественную работу и ваше отношение к клиентам.Тем, кто еще не определился с компанией, которая станет надежным помощником ФОПу рекомендую!read more
Andrei Krasko
Andrei Krasko
09:09 30 Apr 20
Благодарю юридическую Компанию Советник и лично Дениса и Александру за профессионализм, чёткость, в работе, готовность помочь в любой ситуации.
Юлия Новикова
Юлия Новикова
16:28 27 Apr 20
Я хочу поблагодарить адвоката Дениса Штабовенка за оказанную помощь в решении моего вопроса. Всегда обязательный, корректный, вежливый, в общем, человек на своем месте и знает, чем он занимается! Дело выиграли, чему я очень рада!Рекомендую :)
Лидер Компаний
Лидер Компаний
18:35 15 Nov 19
я в восторге от предоставленных мне услуг! приятные цены на все виды моих запросов, консультация по телефону, грамотная помощь в решении всех волнующих меня вопросов, компетентные сотрудники(я имел дело с тремя), скорость выполнения поставленных задач. Короче смело рекомендую! Денису лично спасибо за отзывчивость. Минаков Александр
Сергей Ерохин
Сергей Ерохин
21:39 01 Nov 19
Компания создаёт атмосферу и реализует высокий уровень профессиональной юридический помощи. По моему вопросу все было сделано эффективно, с комментариями и разъяснениями мне как заказчику, во время. Спасибо.С уважением,Сергей Ерохин
Ombogdanov Bogdanov
Ombogdanov Bogdanov
11:50 31 Oct 19
Хотел бы выразить свою благодарность юридической компании Советник и лично Денису Штабовенко за юридическое сопровождение и помощь. В процессе совместной работы Денис продемонстрировал исключительно высокий профессионализм, четкость и аккуратность в работе, отстаивание интересов клиента в любой, даже самой сложной ситуации. В случае необходимости рекомендую обращаться в данную компанию и иметь дело с профессионалами своего дела.
Elena Beirit VEA MODELS
Elena Beirit VEA MODELS
10:56 17 Oct 19
Регистрировала ФОП через данную компанию. Всем довольна. Предоставили всю нужную информацию, объяснили наши действия и оперативно зарегистрировали ФОП. "+" девушкам менеджерам-консультантам, вежливые и приятные в общении.
Павлюченко Олександр
Павлюченко Олександр
05:54 24 Sep 19
В последние полгода адвокатская компания Советник проводит юридическое сопровождение моего предприятия. За это время был успешно реализован ряд консалтинговых проектов, выигран суд, были защищены интересы предприятия в спорах с контролирующими органами. Мы довольны сотрудничеством с ЮК Советник
Вова Зозуля
Вова Зозуля
14:20 06 Sep 19
Выражаю огромную благодарность Штабовенко Д. В. за помощь в суде против Приват банка ! Благодаря его высокой квалификации удалось добиться уменьшения суммы взыскания почти В 10 раз!!!!! Безусловно , советую всем этого замечательного адвоката!
Валерия
Валерия
06:00 05 Jul 19
Компания - супер! Денис Всеволодович - супер специалист!У нас суд длился почти два года, но когда мы обратились за профессиональной помощью в эту компанию все решилось за три месяца и в нашу пользу. Денис Всеволодович специалист экстра-класса. Спасибо за профессиональную помощь!
Natali Lahtarenko
Natali Lahtarenko
13:52 21 Jun 19
ООО КУА "Украинский капитал" пользовалось услугами ЮК Советник. Быстро и качественно. Спасибо. Рекомендуем.
Next Reviews