Пропонуємо юридичний сервіс, при якому зручно, ніби юрист у вас в штаті –
але при цьому дешевше і незрівнянно ефективніше.
Ми розробляємо безпечні договору, захищаємо при перевірках,
консультуємо як правильно діяти.
Якщо проблема вже неминуча – вирішуємо її в суді.
Ви платите після виконання роботи і офіційно на рахунок.
15 років досвіду вирішення складних юридичних справ,
сотні судових процесів. Ми знаємо як допомогти Вам.
Наша компанія займається абонентським юридичним обслуговуванням підприємств і підприємців вже більше 10 років. І це дозволяє нам цілком об’єктивно оцінити плюси і мінуси юридичної аутсорсингу, виходячи як з нашого досвіду, так і з досвіду наших колег – юридичних фірм, компаній, юристів і адвокатів.
Ми вважаємо, що юридичне обслуговування на постійній основі (абонентське) це найефективніша форма надання юридичних послуг.
Вчасно дана юридична консультація, аналіз юристом договору або оцінка ситуації, що склалася може допомогти уникнути безлічі проблем і фінансових втрат.
Основні переваги постійного юридичного обслуговування для бізнесу:
Вартість юридичного обслуговування юрособи або ФОП в Запоріжжі – 1000-5000 грн. в місяць
При юридичному обслуговуванні на умовах цих пакета в г. Запорожье, ви можете оплатити щомісячну вартість супроводу в готівковій або безготівковій формі.
Після замовлення послуги, між клієнтом і нашими адвокатами проводиться зустріч, на якій визначаються відповідальні особи з кожної зі сторін, специфіка юридичного обслуговування в даному випадку, засоби комунікацій.
У разі виникнення у клієнта, що обслуговується на умовах абонентського супроводу, необхідність в інших послугах нашої компанії в Запоріжжі, йому надається знижка на них.
Логічно було б припустити, що від фахівців юридичної фірми можна прочитати тільки затверджене, що юридичний супровід має тільки плюси.
Але, на жаль, все не так просто. З одного боку, безперечними перевагами постійного абонентського юридичного супроводу є:
До мінусів юридичної аутсорингу зазвичай відносять:
У той же час перевагами юриста компанії є:
Як бачите, все не так однозначно і цілком можна зрозуміти тих, хто вважає, що власний юрист це найкраща форма юридичної підтримки. У той же час, хочемо звернути увагу на те, що недосткі постійного юридичного обслуговування лежать в площині саме неуважного ставлення до клієнта.
Наприклад, в конкретно нашої компанії – відповідь на усну чи письмову питання клієнта в 99% випадків надається в той же день. А система контролю за судовими справами і складанням документів не дозволяє «забути» про клієнта.
Тому, як правило, всі наші постійні клієнти, рано чи пізно стають не просто клієнтами, а свого роду партнерами, для яких ми виступаємо в ролі «особистого сімейного адвоката», який знає їх специфіку і проблематику не гірше можливого юриста фірми. При цьому результативність нашої роботи, при порівнянних із середніми на юридичному ринку вакансій зарплатами, набагато вище.
Іноді стомость обслужванія навіть нижче середньої по ринку зарплати. Як правило це стосується наших клієнтів підприємців (фоп, флп, пп), для яких не потрібно великої кількості юридичних послуг та досить консультацій і невеликої кількості письмових робіт.
Але вибирати все ж вам. Хороший високооплачуваний штатний юрист також може бути правильним рішенням, якщо юридична робота типова або її занадто багато.
Процес оформлення спадщини в Україні супроводжують нотаріуси. Однак є ціла низка ситуацій, коли без допомоги адвоката та суду не обійтися. Найпоширеніші випадки, коли нотаріус відмовляє у видачі свідоцтва про право на спадщину та спадкоємець змушений звертатися до суду, це: допущені помилки в документах спадкоємця та спадкодавця (наприклад, різниця у написанні прізвищ); у спадкоємця відсутні правовстановлюючі […]
Реалії українського страхування в тому, що страховки продають одні менеджери (отримуючи за це комісію), а ось рішення про оплату при настанні страхового випадку роблять уже зовсім інші. І зазвичай намагаються зробити все, щоб зменшити розмір платежу або взагалі уникнути його. У цій суперечці наш клієнт, за допомогою одного з банків, застрахувала життя та здоров’я своїх онуків […]
Стандартною практикою багатьох компаній, які отримали товар чи послуги до початку війни в Україні, є спроба уникнути оплати, посилаючись на форс-мажорні обставини у вигляді військових дій. Проте судова система України сформувала вже досить велику практику, яка свідчить про те, що наявність форс-мажору необхідно доводити для кожного конкретного договору та випадку неможливості виконання зобов’язань. Загалом війна в […]
Наш клієнт, Запорізька будівельна компанія, виконала роботи для КП «Маріупольводоканал» перед початком війни, проте заборгованість так і не була погашена. Враховуючи значну суму заборгованості, яка могла призвести до зупинення діяльності нашого клієнта у разі її не погашення, ми вирішили звернутися до суду. Позовна заява була подана з урахуванням знаходження Донецького господарського суду в м. Харків, […]