Юридична консультація з відкриття бізнесу

Закони, правила, обмеження, практика –
знаходимо правильні шляхи крізь паперові джунглі.

Розповімо як відкрити свій бізнес.

Консультації за розумною ціною:
Усна – 300-400 грн.
Письмова – від 600 грн.

hero image

Початок ведення бізнесу:

Company

Часто буває так, що у Вас є цікава бізнес ідея, але зупиняє складність оформлення початку бізнесу або необхідність подавати звітність, наймати бухгалтера, виплачувати податки. Загалом, все ті складності, що ми зазвичай обґрунтовано чекаємо від держави.

Ми професійно займаємося відкриттям бізнесу в Запоріжжі вже більше 10 років і відкрили величезну кількість ТОВ (а також інших юросіб) і підприємців. І ми впевнені, консультація юриста по відкриттю бізнесу – це правильний перший крок.

Ми знаємо яка форма найкращим чином підійде під той чи інший проект, що буде дешевше і простіше конкретно для Вас. Вже на стадії облечения Вашої ідеї в юридичну форму ми порадимо Вам ужити заходів, які в подальшому будуть економити не тільки час, а й гроші.

Наша компанія займається як відкриттям бізнесу, так і постійним його юридичним та бухгалтерським супроводом. Також наші адвокати активно беруть участь в судових засіданнях в судах цивільної, господарської, адміністративної юрисдикції. Такий досвід і поєднання різних областей юриспруденції дає нам можливість розуміти весь ланцюжок можливих проблем і нюансів на всіх стадіях ведення бізнесу.

І саме тому ми можемо дати Вам ті поради, які допоможуть Вам зробити все правильно.

У Вас є питання або Ви готові домовитися про зустріч?

Ви можете задати питання через форму на сайті або зв'язатися з нами будь-яким зручним для Вас способом

Порядок надання консультації по відкриттю бізнесу в Запоріжжі:

Консультація юриста по відкриттю бізнесу може бути надана щодня в будні дні (в вихідні дні за окремою домовленістю).

Стандартний час роботи наших адвокатів в офісі в Запоріжжі це з 9.00 ранку до 18.00 вечора.

Оскільки всі наші адвокати, крім надання юридичних консультацій, ведуть судові справи і можуть бути відсутніми в офісі – для отримання консультації бажано записатися за телефонами:

067-728-11-44
050-728-11-44
097-728-11-44
063-728-11-44

Як правило, консультація надається адвокатом в нашому офісі за адресою м Запоріжжя, вул. Незалежної України, 76.

Можливі уявлення юридичної консультації по електронній пошті або на виїзді. Для цього необхідно попередньо узгодити необхідність саме таких видів консультацій з нашими адвокатами. Можлива дистанційна оплата юридичної консультації або оплата безготівковим розрахунком.

Company

Відгуки

Лидер Компаний
Лидер Компаний
18:35 15 Nov 19
я в восторге от предоставленных мне услуг! приятные цены на все виды моих запросов, консультация по телефону, грамотная помощь в решении всех волнующих меня вопросов, компетентные сотрудники(я имел дело с тремя), скорость выполнения поставленных задач. Короче смело рекомендую! Денису лично спасибо за отзывчивость. Минаков Александр
Сергей Ерохин
Сергей Ерохин
21:39 01 Nov 19
Компания создаёт атмосферу и реализует высокий уровень профессиональной юридический помощи. По моему вопросу все было сделано эффективно, с комментариями и разъяснениями мне как заказчику, во время. Спасибо.С уважением,Сергей Ерохин
Ombogdanov Bogdanov
Ombogdanov Bogdanov
11:50 31 Oct 19
Хотел бы выразить свою благодарность юридической компании Советник и лично Денису Штабовенко за юридическое сопровождение и помощь. В процессе совместной работы Денис продемонстрировал исключительно высокий профессионализм, четкость и аккуратность в работе, отстаивание интересов клиента в любой, даже самой сложной ситуации. В случае необходимости рекомендую обращаться в данную компанию и иметь дело с профессионалами своего дела.
Elena Beirit VEA MODELS
Elena Beirit VEA MODELS
10:56 17 Oct 19
Регистрировала ФОП через данную компанию. Всем довольна. Предоставили всю нужную информацию, объяснили наши действия и оперативно зарегистрировали ФОП. "+" девушкам менеджерам-консультантам, вежливые и приятные в общении.
Павлюченко Олександр
Павлюченко Олександр
05:54 24 Sep 19
В последние полгода адвокатская компания Советник проводит юридическое сопровождение моего предприятия. За это время был успешно реализован ряд консалтинговых проектов, выигран суд, были защищены интересы предприятия в спорах с контролирующими органами. Мы довольны сотрудничеством с ЮК Советник
Вова Зозуля
Вова Зозуля
14:20 06 Sep 19
Выражаю огромную благодарность Штабовенко Д. В. за помощь в суде против Приват банка ! Благодаря его высокой квалификации удалось добиться уменьшения суммы взыскания почти В 10 раз!!!!! Безусловно , советую всем этого замечательного адвоката!
Валерия
Валерия
06:00 05 Jul 19
Компания - супер! Денис Всеволодович - супер специалист!У нас суд длился почти два года, но когда мы обратились за профессиональной помощью в эту компанию все решилось за три месяца и в нашу пользу. Денис Всеволодович специалист экстра-класса. Спасибо за профессиональную помощь!
Natali Lahtarenko
Natali Lahtarenko
13:52 21 Jun 19
ООО КУА "Украинский капитал" пользовалось услугами ЮК Советник. Быстро и качественно. Спасибо. Рекомендуем.
Next Reviews

Вартість та умови

Усна консультація в залежності від кількості питань

Ціна 300-400 грн

Консультація юриста по відкриттю бізнесу може бути надана щодня в будні дні (в вихідні дні за окремою домовленістю).

Стандартний час роботи наших адвокатів в офісі в Запоріжжі це з 9.00 ранку до 18.00 вечора.

Письмова консультація в залежності від кількості питань

Ціна 600-2000 грн

Консультація юриста по відкриттю бізнесу може бути надана щодня в будні дні (в вихідні дні за окремою домовленістю).

Стандартний час роботи наших адвокатів в офісі в Запоріжжі це з 9.00 ранку до 18.00 вечора.