Проконсультуємо як правильно діяти.
Якщо проблема вже неминуча – вирішимо її в суді.
15 років досвіду вирішення складних юридичних справ,
сотні судових процесів. Ми знаємо як допомогти Вам.
Для наших адвокатів допомога юридичним і фізичним особам в судах це одна з основних спеціалізацій з 2005 року.
У той же час, бувають ситуації, коли жоден вітчизняний суд з тих чи інших причин не може захистити ваші права. Тоді єдиним виходом залишається звернення до Європейського суду з прав людини.
Звернення в дану інстанцію має безліч нюансів, починаючи від строку подачі скарги і закінчуючи особливостями листування з секретарем ЄСПЛ. Згідно формуляру заяви 2016 року, її обсяг був значно скорочений і тепер при подачі скарги буквально кожне слово має значення.
Наші адвокати мають досвід складання та подання подібних скарг і можуть допомогти вам на будь-якому етапі вашого взаємодії з ЄСПЛ.
Крім цього, при необхідності ми можемо здійснити переклад скарги на англійську мову і відправити скаргу за допомогою кур’єрської служби, яка відзвітує про час доставки вашої скарги.
Перш ніж готувати скаргу до ЄСПЛ, не кажучи вже про визначення вартості ведення справи, необхідно, щоб адвокат вивчив ваші документи і поговорив з вами.
Середній строк підготовки скарги в ЄСПЛ в Запоріжжі – 1 місяць
Даний строк залежить насамперед від обставин справи і буде уточнений адвокатом при первинній консультації.
Вартість підготовки скарги до Європейського суду з прав людини в Запоріжжі – 6000-15000 грн.
Щоб відповісти на це питання, потрібно розуміти в цілому що таке судовий спір і як він проходить. Подивитися на нього очима адвоката. Успіх в будь-якому судовому спорі складається з наступних елементів:
Справа ж у Європейському суді з прав людини мають безліч особливостей.
По-перше, даний суд перевантажений справами, в тому числі і українськими, і скарга повинна містити дуже переконливі порушення Конвенції з прав людини, щоб її визнали переконливою і допустимої.
По-друге, формуляр заяви 2016 не дозволяє використовувати багатоступінчасті складні логічні побудови і конструкції. В даному випадку працює принцип чим простіше і зрозуміліше – тим краще
По-третє, національні суди України не просто повинні відмовити в порушенні вашого права, а це право має бути захищене конвенцією. Дуже часто такі права як «право на ефективну судову захисту» ігноруються судом, так як його порушення набагато складніше довести, ніж, наприклад, «право на свободу»
По-четверте, навіть допущена скарга роками може лежати в суді і чекати своєї черги
Іншими словами, кожен випадок індивідуальний і кожен, у разі подання скарги в ЄСПЛ, складний. І щоб досягти успіху в розгляді такої скарги, потрібно багато зусиль з боку вашого адвоката і вас.
Процес оформлення спадщини в Україні супроводжують нотаріуси. Однак є ціла низка ситуацій, коли без допомоги адвоката та суду не обійтися. Найпоширеніші випадки, коли нотаріус відмовляє у видачі свідоцтва про право на спадщину та спадкоємець змушений звертатися до суду, це: допущені помилки в документах спадкоємця та спадкодавця (наприклад, різниця у написанні прізвищ); у спадкоємця відсутні правовстановлюючі […]
Реалії українського страхування в тому, що страховки продають одні менеджери (отримуючи за це комісію), а ось рішення про оплату при настанні страхового випадку роблять уже зовсім інші. І зазвичай намагаються зробити все, щоб зменшити розмір платежу або взагалі уникнути його. У цій суперечці наш клієнт, за допомогою одного з банків, застрахувала життя та здоров’я своїх онуків […]
Стандартною практикою багатьох компаній, які отримали товар чи послуги до початку війни в Україні, є спроба уникнути оплати, посилаючись на форс-мажорні обставини у вигляді військових дій. Проте судова система України сформувала вже досить велику практику, яка свідчить про те, що наявність форс-мажору необхідно доводити для кожного конкретного договору та випадку неможливості виконання зобов’язань. Загалом війна в […]
Наш клієнт, Запорізька будівельна компанія, виконала роботи для КП «Маріупольводоканал» перед початком війни, проте заборгованість так і не була погашена. Враховуючи значну суму заборгованості, яка могла призвести до зупинення діяльності нашого клієнта у разі її не погашення, ми вирішили звернутися до суду. Позовна заява була подана з урахуванням знаходження Донецького господарського суду в м. Харків, […]
У 2011 році органи міліції незаконно доставили його в примусовому порядку для проведення допиту як свідка у кримінальній справі, хоча в установленому законом порядку повістка з викликом на допит попередньо йому не вручалася. Таким чином, наш клієнт фактично був позбавлений волі на певний період часу. Судова система України не змогла захистити права нашого клієнта, судами всіх інстанцій було відмовлено в задоволенні скарги на дії слідчого. Таким чином, нами була підготовлена і подана скарга до ЄСПЛ. На даний момент скарги чекає свого розгляду, рішення по ній не прийнято. Номер прийнятої скарги – 67800/12.