Подання скарги в Європейський суд з прав людини (ЄСПЛ) у Запоріжжі

Проконсультуємо як правильно діяти.
Якщо проблема вже неминуча – вирішимо її в суді.

15 років досвіду вирішення складних юридичних справ,
сотні судових процесів. Ми знаємо як допомогти Вам.

hero image

Для наших адвокатів допомога юридичним і фізичним особам в судах це одна з основних спеціалізацій з 2005 року.

У той же час, бувають ситуації, коли жоден вітчизняний суд з тих чи інших причин не може захистити ваші права. Тоді єдиним виходом залишається звернення до Європейського суду з прав людини.

Звернення в дану інстанцію має безліч нюансів, починаючи від строку подачі скарги і закінчуючи особливостями листування з секретарем ЄСПЛ. Згідно формуляру заяви 2016 року, її обсяг був значно скорочений і тепер при подачі скарги буквально кожне слово має значення.

Наші адвокати мають досвід складання та подання подібних скарг і можуть допомогти вам на будь-якому етапі вашого взаємодії з ЄСПЛ.

Крім цього, при необхідності ми можемо здійснити переклад скарги на англійську мову і відправити скаргу за допомогою кур’єрської служби, яка відзвітує про час доставки вашої скарги.

Перш ніж готувати скаргу до ЄСПЛ, не кажучи вже про визначення вартості ведення справи, необхідно, щоб адвокат вивчив ваші документи і поговорив з вами.

Середній строк підготовки скарги в ЄСПЛ в Запоріжжі – 1 місяць

Даний строк залежить насамперед від обставин справи і буде уточнений адвокатом при первинній консультації.

Вартість підготовки скарги до Європейського суду з прав людини в Запоріжжі  – 6000-15000 грн.


Перелік необхідних документів та інформації для підготовки скарги в ЄСПЛ:

  • копію паспорта (1,2 сторінка та прописка) і ідентифікаційного податкового коду позивача;
  • копія всіх судових рішень національних судів України;
  • копії позовів, скарг, пояснень, які подавалися до національних судів України.

Клієнти часто запитують нас, як адвокатів – «які шанси успіху в моєму спорі?»

Щоб відповісти на це питання, потрібно розуміти в цілому що таке судовий спір і як він проходить. Подивитися на нього очима адвоката. Успіх в будь-якому судовому спорі складається з наступних елементів:

  •  умінні застосовувати законодавство;
  •  знанні стратегії і тактики судового спору;
  •  знанні психології судового спору;
  •  умінні створювати доказову базу.

Справа ж у Європейському суді з прав людини мають безліч особливостей.

По-перше, даний суд перевантажений справами, в тому числі і українськими, і скарга повинна містити дуже переконливі порушення Конвенції з прав людини, щоб її визнали переконливою і допустимої.
По-друге, формуляр заяви 2016 не дозволяє використовувати багатоступінчасті складні логічні побудови і конструкції. В даному випадку працює принцип чим простіше і зрозуміліше – тим краще
По-третє, національні суди України не просто повинні відмовити в порушенні вашого права, а це право має бути захищене конвенцією. Дуже часто такі права як «право на ефективну судову захисту» ігноруються судом, так як його порушення набагато складніше довести, ніж, наприклад, «право на свободу»
По-четверте, навіть допущена скарга роками може лежати в суді і чекати своєї черги

Іншими словами, кожен випадок індивідуальний і кожен, у разі подання скарги в ЄСПЛ, складний. І щоб досягти успіху в розгляді такої скарги, потрібно багато зусиль з боку вашого адвоката і вас.

Успішні кейси

Вирішені головоломки
Скасовано рішення судів щодо боргу перед банком
Результат: Скасовані заочні рішення суду на загальну суму більше 100 000 грн.

На цьому тижні нами була проведена робота щодо скасування двох заочних рішень судів, якими було стягнуто заборгованість на користь банківських установ. В одному випадку це був борг перед КБ «Приватбанк», який подав позов до суду на стягнення заборгованості по банківській карті. Сума основного боргу з 3000 грн. виросла до 60000 грн. Більш того, повістки та […]

image
Вирішені головоломки
Компанія виключена з переліку ризикових суб’єктів господарювання
Результат: Клієнт виключений з переліку ризикових компаній, розблоковані податкові накладні

Запорізьким окружним адміністративним судом прийнято рішення, яким не тільки розблоковані 4 податкових накладні, але і визнано протиправним внесення нашого клієнта в перелік ризикових суб’єктів господарювання. Також суд зобов’язав ГУ ДПС в Запорізькій області виключити підприємство з даного переліку. Ситуація не нова для бізнесу – коли податкова «заганяє» підприємство в список ризикових, керуючись міфічної податковою інформацією, […]

image
Вирішені головоломки
Скасовано податкове повідомлення-рішення
Результат: Скасовані податкові рішення на суму 956 000 грн.

На цьому тижні Третій апеляційний адміністративний суд поставив крапку в справі про скасування податкових повідомлень-рішень, якими були нараховані податкові зобов’язання з оплати за землю на суму 956 000 грн. Наш клієнт в 2017 році продав об’єкт нерухомості, однак з реєстру речових прав не був виключений запис про оренду земельної ділянки, розташованої під цією нерухомістю. Відповідно, […]

image
Вирішені головоломки
Виграна апеляція у справі про банкрутство
Результат: Скасовано ухвалу суду, яке перешкоджало поверненню майна банкрута

Наша компанія супроводжує процедуру банкрутства одного із Запорізьких заводів, який навмисне був доведений до банкрутства і всі активи якого були виведені під різними приводами. Коли ж ліквідатор подав позов про повернення майна назад банкруту, судом було відмовлено у відкритті провадження, з мотивуванням про те, що необхідно сплатити судовий збір в розмірі 1,5% від суми майна, […]

image

Відгуки

Лидер Компаний
Лидер Компаний
18:35 15 Nov 19
я в восторге от предоставленных мне услуг! приятные цены на все виды моих запросов, консультация по телефону, грамотная помощь в решении всех волнующих меня вопросов, компетентные сотрудники(я имел дело с тремя), скорость выполнения поставленных задач. Короче смело рекомендую! Денису лично спасибо за отзывчивость. Минаков Александр
Сергей Ерохин
Сергей Ерохин
21:39 01 Nov 19
Компания создаёт атмосферу и реализует высокий уровень профессиональной юридический помощи. По моему вопросу все было сделано эффективно, с комментариями и разъяснениями мне как заказчику, во время. Спасибо.С уважением,Сергей Ерохин
Ombogdanov Bogdanov
Ombogdanov Bogdanov
11:50 31 Oct 19
Хотел бы выразить свою благодарность юридической компании Советник и лично Денису Штабовенко за юридическое сопровождение и помощь. В процессе совместной работы Денис продемонстрировал исключительно высокий профессионализм, четкость и аккуратность в работе, отстаивание интересов клиента в любой, даже самой сложной ситуации. В случае необходимости рекомендую обращаться в данную компанию и иметь дело с профессионалами своего дела.
Elena Beirit VEA MODELS
Elena Beirit VEA MODELS
10:56 17 Oct 19
Регистрировала ФОП через данную компанию. Всем довольна. Предоставили всю нужную информацию, объяснили наши действия и оперативно зарегистрировали ФОП. "+" девушкам менеджерам-консультантам, вежливые и приятные в общении.
Павлюченко Олександр
Павлюченко Олександр
05:54 24 Sep 19
В последние полгода адвокатская компания Советник проводит юридическое сопровождение моего предприятия. За это время был успешно реализован ряд консалтинговых проектов, выигран суд, были защищены интересы предприятия в спорах с контролирующими органами. Мы довольны сотрудничеством с ЮК Советник
Вова Зозуля
Вова Зозуля
14:20 06 Sep 19
Выражаю огромную благодарность Штабовенко Д. В. за помощь в суде против Приват банка ! Благодаря его высокой квалификации удалось добиться уменьшения суммы взыскания почти В 10 раз!!!!! Безусловно , советую всем этого замечательного адвоката!
Валерия
Валерия
06:00 05 Jul 19
Компания - супер! Денис Всеволодович - супер специалист!У нас суд длился почти два года, но когда мы обратились за профессиональной помощью в эту компанию все решилось за три месяца и в нашу пользу. Денис Всеволодович специалист экстра-класса. Спасибо за профессиональную помощь!
Natali Lahtarenko
Natali Lahtarenko
13:52 21 Jun 19
ООО КУА "Украинский капитал" пользовалось услугами ЮК Советник. Быстро и качественно. Спасибо. Рекомендуем.
Next Reviews

Наш досвід по супроводженню судових справ:

У 2012 році до нас звернувся керівник одного з великих Запорізьких підприємств за допомогою в складанні скарги до Європейського суду з прав людини.

У 2011 році органи міліції незаконно доставили його в примусовому порядку для проведення допиту як свідка у кримінальній справі, хоча в установленому законом порядку повістка з викликом на допит попередньо йому не вручалася. Таким чином, наш клієнт фактично був позбавлений волі на певний період часу. Судова система України не змогла захистити права нашого клієнта, судами всіх інстанцій було відмовлено в задоволенні скарги на дії слідчого. Таким чином, нами була підготовлена ​​і подана скарга до ЄСПЛ. На даний момент скарги чекає свого розгляду, рішення по ній не прийнято. Номер прийнятої скарги – 67800/12.