Внесення змін до статуту ТОВ

Поміняємо установчі документи (статут) за 2 дні за розумною ціною.

Зміна статуту від 3000 грн.

hero image

Зміни до статуту (установчі документи) може знадобитися будь-якій юридичній особі, незалежно від його організаційно-правової форми: товариство з обмеженою відповідальністю, акціонерне товариство або приватне підприємство. Для будь-якої з цих форм необхідна реєстрація змін до статуту в вигляді оформлення нової редакції.

Внесення змін до статуту, як правило, відбувається при зміні даних засновників (прописка, новий паспорт), зміну складу засновників, додаванні нових видів діяльності, зміну адреси або ж актуалізації статуту під вимоги законодавства.

Необхідно враховувати, що з червня 2018 роки як процедура внесення змін до статуту ТОВ, так і в цілому логіка проведення реєстраційних дій багато в чому змінилася. Тепер такі дії як:

 1. зміна складу засновників;
 2. зміна статутному капіталу;
 3. перепраспределеніе часток учасників

– завжди є окремими реєстраційними діями і проводяться незалежно від зміни статуту.

Тобто, якщо Ви, наприклад, хочете вивести одного з учасників ТОВ і в зв’язку з цим змінити статут – то спочатку необхідно зробити зміну учасників, а тільки потім, другим реєстраційним дією, змінювати дані статуту у зв’язку з такими змінами.

Процедура і строк зміни статуту ТОВ

Процедура зміни до статуту як і раніше можлива тільки одним способом: прийняття рішення загальними зборами засновників про внесення змін до установчих документів та оформлення його в новій редакції. Як протокол загальних зборів, так і нова редакція статуту підлягає нотаріальному посвідченню.
Після цього нашими фахівцями готується остаточний пакет документів, сплачується адміністративний збір за реєстрацію змін до статуту і подаються документи державному реєстратору.

Перед внесенням змін до статуту, ви зможете отримати попередню консультацію наших юристів, які допоможуть не тільки правильно оформити всі документи, але і відповісти на супутні питання.

Консультація з питань зміни статуту безкоштовна і входить у вартість загального пакету послуг.

Зміни до статуту вносяться в строк 2 робочих дня з моменту підписання документів у нотаріуса.
При цьому, можливо прискорити термін реєстрації нової редакції статуту до 2 годин – за умови оплати 5-кратного розміру адміністративного збору.

Company

У Вас є питання або Ви готові домовитися про зустріч?

Ви можете задати питання через форму на сайті або зв'язатися з нами будь-яким зручним для Вас способом

Необхідні для зміни статуту документи:

Для підготовки документів нам потрібні:

 • копія паспортів (1,2 сторінка, прописка) та податкових кодів засновників юридичної особи;
 • копія статуту компанії;
 • інформація і документи щодо того, чому необхідно внести зміни до статуту.

У разі, якщо засновником компанії є юридична особа, додатково необхідний:

 • протокол загальних зборів юридичної особи-засновника про те, що прийнято рішення змінити статут заснованої компанії.
Company

У Вас є питання або Ви готові домовитися про зустріч?

Ви можете задати питання через форму на сайті або зв'язатися з нами будь-яким зручним для Вас способом

Відгуки

Светлана Подорожко
Светлана Подорожко
18:52 04 Jun 20
Компания "СОВЕТНИК" представлена подлинными профессионалами, что в настоящее время большая редкость. В сочетании с их превосходными личными качествами получается отличный результат работы, который очень впечатляет меня, как клиента. Действия адвокатов взвешены, продуманы и точны. И они любят людей. Я уверена: успех компании "СОВЕТНИК" есть результат ежедневного, усердного труда Дениса Всеволодовича, который своим примером вдохновляет и побуждает сотрудников компании стать непревзойденными. Этот человек - аристократ в своей профессии.read more
Виктор Давыдов
Виктор Давыдов
08:44 01 Jun 20
Отличная компания! Сработали даже лучше чем прогнозировали!Выиграли спор с налоговой в чистую. Спасибо! Очень рекомендую.
Svetlana Katsai
Svetlana Katsai
15:33 04 May 20
Обратилась в данную фирму, т.к. искала кто может помочь с заполнением отчетов для ФОП и объяснит сколько и куда нужно платить, ибо в налоговую за разъяснением не то что идти, туда звонить страшно. Сначала пришла в "Советник" за советом :) а именно, на консультацию, очень приятный персонал, девушка все рассказала, объяснила, помогла с ключами, выписала мне все на листике.Когда пришло время сдавать отчет я уже все забыла и листик не помог :) Обратилась в ЮК Советник уже за ежемесячной помощью. Ежемесячно получаю счета для оплаты налогов, все время отзваниваются, информируют об изменениях в законадательстве, если меня это касается. Отвечают на все мои сообщения и звонки, при том быстро.Недавно случайно ввела не те реквизиты для оплаты налога, все проконтролировали, исправили.В общем за 5 месяцев никаких нареканий, я довольна и не переживаю, что забуду чтото оплатить или подать отчет.Редко пишу отзывы, но тут прям захотелось похвалить и сказать спасибо)Спасибо за качественную работу и ваше отношение к клиентам.Тем, кто еще не определился с компанией, которая станет надежным помощником ФОПу рекомендую!read more
Andrei Krasko
Andrei Krasko
09:09 30 Apr 20
Благодарю юридическую Компанию Советник и лично Дениса и Александру за профессионализм, чёткость, в работе, готовность помочь в любой ситуации.
Юлия Новикова
Юлия Новикова
16:28 27 Apr 20
Я хочу поблагодарить адвоката Дениса Штабовенка за оказанную помощь в решении моего вопроса. Всегда обязательный, корректный, вежливый, в общем, человек на своем месте и знает, чем он занимается! Дело выиграли, чему я очень рада!Рекомендую :)
Лидер Компаний
Лидер Компаний
18:35 15 Nov 19
я в восторге от предоставленных мне услуг! приятные цены на все виды моих запросов, консультация по телефону, грамотная помощь в решении всех волнующих меня вопросов, компетентные сотрудники(я имел дело с тремя), скорость выполнения поставленных задач. Короче смело рекомендую! Денису лично спасибо за отзывчивость. Минаков Александр
Сергей Ерохин
Сергей Ерохин
21:39 01 Nov 19
Компания создаёт атмосферу и реализует высокий уровень профессиональной юридический помощи. По моему вопросу все было сделано эффективно, с комментариями и разъяснениями мне как заказчику, во время. Спасибо.С уважением,Сергей Ерохин
Ombogdanov Bogdanov
Ombogdanov Bogdanov
11:50 31 Oct 19
Хотел бы выразить свою благодарность юридической компании Советник и лично Денису Штабовенко за юридическое сопровождение и помощь. В процессе совместной работы Денис продемонстрировал исключительно высокий профессионализм, четкость и аккуратность в работе, отстаивание интересов клиента в любой, даже самой сложной ситуации. В случае необходимости рекомендую обращаться в данную компанию и иметь дело с профессионалами своего дела.
Elena Beirit VEA MODELS
Elena Beirit VEA MODELS
10:56 17 Oct 19
Регистрировала ФОП через данную компанию. Всем довольна. Предоставили всю нужную информацию, объяснили наши действия и оперативно зарегистрировали ФОП. "+" девушкам менеджерам-консультантам, вежливые и приятные в общении.
Павлюченко Олександр
Павлюченко Олександр
05:54 24 Sep 19
В последние полгода адвокатская компания Советник проводит юридическое сопровождение моего предприятия. За это время был успешно реализован ряд консалтинговых проектов, выигран суд, были защищены интересы предприятия в спорах с контролирующими органами. Мы довольны сотрудничеством с ЮК Советник
Вова Зозуля
Вова Зозуля
14:20 06 Sep 19
Выражаю огромную благодарность Штабовенко Д. В. за помощь в суде против Приват банка ! Благодаря его высокой квалификации удалось добиться уменьшения суммы взыскания почти В 10 раз!!!!! Безусловно , советую всем этого замечательного адвоката!
Валерия
Валерия
06:00 05 Jul 19
Компания - супер! Денис Всеволодович - супер специалист!У нас суд длился почти два года, но когда мы обратились за профессиональной помощью в эту компанию все решилось за три месяца и в нашу пользу. Денис Всеволодович специалист экстра-класса. Спасибо за профессиональную помощь!
Natali Lahtarenko
Natali Lahtarenko
13:52 21 Jun 19
ООО КУА "Украинский капитал" пользовалось услугами ЮК Советник. Быстро и качественно. Спасибо. Рекомендуем.
Next Reviews

Вартість і умови

Зміна статуту

Ціна від 3000 грн

У вартість включено:

 • підготовка протоколу загальних зборів засновників;
 • підготовка нової редакції статуту;
 • підготовка довіреності на внесення змін;
 • оплата адміністративного збору і мита;
 • заповнення реєстраційної картки та подача документів державному реєстратору департаменту реєстраційних послуг Запорізької міської ради;
 • отримання виписки, якщо додатково проводиться зміна адреси, назви, директора ТОВ;
 • нотаріальні послуги;
 • організація нотаріального підписання документів.

Нотаріус знаходиться в одній будівлі з нами і ви не будете витрачати час на його відвідування.

FAQ

Хто повинен підписувати нову редакцію статуту і протокол загальних зборів?

У 2016 році в Закон України «Про господарські товариства» та профільний закон про реєстрацію юридичних осіб та підприємців були внесені доповнення, згідно з якими в статутах повинен бути передбачений порядок підписання статутних документів. Як правило, протокол підписує голова і секретар загальних зборів, а статут підписують всі засновники товариства. У разі, якщо юридичної особи один засновник – тоді всі документи він підписує одноосібно.

У 2018 році був прийнятий Закон України “Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю”, який передбачає можливість уповноважити на підписання статуту і протоколу одного з учасників або навіть третю особу. У разі, якщо ТОВ має єдиного учасника – він підписує не протокол, а рішення.

Чи можна внести зміни в статут без підпису будь-кого з засновників?

Для відповіді на це питання потрібно вивчати статут товариства – які ним передбачені правила для проведення загальних зборів та порядок внесення доповнень та нової редакції статуту. У ряді випадків це теоретично можливо. Також в разі його віддаленості від інших засновників, він може вислати довіреність на підписання документів або ж підписати їх у нотаріуса в місті свого перебування.

В який термін потрібно зареєструвати зміни до статуту після підписання документів.

Згідно законодавства, будь-які зміни до статуту вступають в силу тільки після їх державної реєстрації. До червня 2018 року таку реєстрація повинна була відбутися протягом трьох робочих днів після підписання нової редакції статуту. На даний момент таких обмежень немає і, теоретично, навіть через рік після підписання документів, можна подати їх на реєстрацію.

Чи можна одночасно зі зміною статуту робити дії по зміні директора, бенефіціарів, номерів телефону і т.д.?

Так, можливо і робити зміну таких даних відразу цілком доцільно, так як адміністративний збір сплачується незалежно від кількості змін до відомостей про юридичну особу та кількості правок в статуті компанії.

Навіщо приводити статут ТОВ у відповідність до вимог закону

17 червня 2018 року набув чинності Закон України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю», який торкнувся всіх ТОВ. Крім зміни порядку реєстрації бізнесу у формі ТОВ та процедур діяльності такого господарського товариства, закон вимагає протягом року (до 17.06.2019) привести статут ТОВ у відповідність до вимог і положень нової редакції закону.
Протягом відведеного законодавцями на приведення статуту у відповідність терміну навіть якщо положення статуту суперечать новим законом – вони все одно мають силу для учасників цього ТОВ. При цьому вони навіть мають перевагу над такими, що суперечать їм нормами закону.

Однак, як тільки відведений рік закінчиться, велику силу матимуть саме положення закону, а не статуту, що може створити безліч проблем як для компанії, так і для її учасників. Деякі фахівець навіть висловлюють думку, що в такому випадку ТОВ не може продовжувати функціонувати.

Також важливим є той факт, що при будь-якому реєстраційному дії, яке стосується вашого ТОВ, ви також повинні привести статут у відповідність з новим законом, інакше реєстратор не проведе таке реєстраційне дію.

Що ж необхідно, щоб перейти на статут відповідно до вимог нового закону?

Від вас нам потрібна тільки копія вашого «старого» статуту, паспорта і коди учасників ТОВ. Все інше ми зробимо самі.
Нами розроблені кілька редакцій статуту, що підходять під різну кількість учасників і особливості ведення вашого бізнесу. При цьому ми орієнтуємося як не безпека вашої компанії, так і на спрощення різних процедурних питань (де закон дозволяє вибрати і вблагати такі процедури).
При цьому, процедура приведення статуту у відповідність обов’язково включає нашу консультацію про нюанси ведення бізнесу по-новому, варіантах статуту, оподаткування, організаційної структури та т.д.
Консультація з питань перереєстрації статуту безкоштовна і входить у вартість пакету перереєстрації статуту вашої компанії.

Що робити, якщо Ви не встигли привести статут у відповідність до закону про ТОВ ?!

Відразу заспокоїмо Вас – штрафів за таке запізнення не передбачено.
І хоча внести зміни до статуту потрібно було протягом одного року після прийняття нового закону – тобто до 17.06.2019 – зробити це можна і після цієї дати.
Однак, є і негативні моменти.

По-перше, Вам доведеться заплатити 580 грн. адміністративного збору за зміну статуту. Неприємно – але це мала ціна з урахуванням другого негативного моменту.
По-друге, всі положення Вашого статуту, які суперечать новим законом – вже не мають сили. Застосовувати можна тільки положення закону, а вони багато в чому сформульовані найскладнішим і проблемним чином для учасників ТОВ.
По-третє, Ваші контрагенти можуть відмовитися з Вами працювати. Як не дивно, але ми навіть чули про випадки відмови в тендерній пропозиції в наслідок невідповідності статуту закону.

Тому, навіть якщо Ви не встигли до 17 червня – затягувати не варто. Наведіть статут у відповідність як тільки зможете.