Зміна КВЕД юрособи і підприємця в Запоріжжі

Поміняємо КВЕД для Вашого бізнесу за 2 дні за розумною ціною.

Беремо на себе документи, черги, бюрократію.

Зміна КВЕД від 1000 грн.

hero image

Зміна видів економічний діяльності (КВЕД) в Запоріжжі може знадобитися будь-якій юридичній особі або підприємцю, незалежно від його організаційно-правової форми.

Зазвичай зміна КВЕД відбувається при зміні або додаванні напрямків діяльності фірми або підприємця. У ряді випадків, наприклад при використанні спрощеної системи оподаткування, без зміни КВЕД і внесення про це даних в реєстр (в тому числі реєстр осіб, які використовують спрощену систему оподаткування), така діяльність буде обкладатися набагато більшим податком.

Процедура зміни КВЕД ТОВ в Запоріжжі можлива одним єдиним способом: прийняття рішення загальними зборами про зміну видів діяльності. Зміна КВЕД предпрнімателя простіше і там досить підготувати правильний пакет документів і підібрати потрібні види економічної діяльності.

У будь-якому випадку, нашими фахівцями готується необхідний пакет документів, сплачується адміністративний збір за зміну відомостей і подаються документи держреєстратору, а при єдиному податку і в податкову службу.

У Вас є питання або Ви готові домовитися про зустріч?

Ви можете задати питання через форму на сайті або зв'язатися з нами будь-яким зручним для Вас способом

Відгуки

Лидер Компаний
Лидер Компаний
18:35 15 Nov 19
я в восторге от предоставленных мне услуг! приятные цены на все виды моих запросов, консультация по телефону, грамотная помощь в решении всех волнующих меня вопросов, компетентные сотрудники(я имел дело с тремя), скорость выполнения поставленных задач. Короче смело рекомендую! Денису лично спасибо за отзывчивость. Минаков Александр
Сергей Ерохин
Сергей Ерохин
21:39 01 Nov 19
Компания создаёт атмосферу и реализует высокий уровень профессиональной юридический помощи. По моему вопросу все было сделано эффективно, с комментариями и разъяснениями мне как заказчику, во время. Спасибо.С уважением,Сергей Ерохин
Ombogdanov Bogdanov
Ombogdanov Bogdanov
11:50 31 Oct 19
Хотел бы выразить свою благодарность юридической компании Советник и лично Денису Штабовенко за юридическое сопровождение и помощь. В процессе совместной работы Денис продемонстрировал исключительно высокий профессионализм, четкость и аккуратность в работе, отстаивание интересов клиента в любой, даже самой сложной ситуации. В случае необходимости рекомендую обращаться в данную компанию и иметь дело с профессионалами своего дела.
Elena Beirit VEA MODELS
Elena Beirit VEA MODELS
10:56 17 Oct 19
Регистрировала ФОП через данную компанию. Всем довольна. Предоставили всю нужную информацию, объяснили наши действия и оперативно зарегистрировали ФОП. "+" девушкам менеджерам-консультантам, вежливые и приятные в общении.
Павлюченко Олександр
Павлюченко Олександр
05:54 24 Sep 19
В последние полгода адвокатская компания Советник проводит юридическое сопровождение моего предприятия. За это время был успешно реализован ряд консалтинговых проектов, выигран суд, были защищены интересы предприятия в спорах с контролирующими органами. Мы довольны сотрудничеством с ЮК Советник
Вова Зозуля
Вова Зозуля
14:20 06 Sep 19
Выражаю огромную благодарность Штабовенко Д. В. за помощь в суде против Приват банка ! Благодаря его высокой квалификации удалось добиться уменьшения суммы взыскания почти В 10 раз!!!!! Безусловно , советую всем этого замечательного адвоката!
Валерия
Валерия
06:00 05 Jul 19
Компания - супер! Денис Всеволодович - супер специалист!У нас суд длился почти два года, но когда мы обратились за профессиональной помощью в эту компанию все решилось за три месяца и в нашу пользу. Денис Всеволодович специалист экстра-класса. Спасибо за профессиональную помощь!
Natali Lahtarenko
Natali Lahtarenko
13:52 21 Jun 19
ООО КУА "Украинский капитал" пользовалось услугами ЮК Советник. Быстро и качественно. Спасибо. Рекомендуем.
Next Reviews

Вартість і умови

Вартість зміни КВЕД в Запоріжжі для ФОП: З усіма витратами, з урахуванням послуг нотаріуса

Ціна 1000 грн.

У вартість включено:

 • підготовка пакету документів на реєстрацію змін;
 • оплата зборів за реєстрацію;
 • підготовка довіреності;
 • внесення змін до реєстру;
 • послуги з нотаріального завірення (нотаріус знаходиться в одній будівлі з нами і ви не будете витрачати час на його відвідування).

Вартість зміни КВЕД в Запоріжжі для юрособи: З усіма витратами, з урахуванням послуг нотаріуса та адмінсбором

Ціна 3000 грн

У вартість включено:

 • підготовка нової редакції статуту в разі потреби;
 • підготовка пакету документів на реєстрацію змін;
 • підготовка протоколу загальних зборів;
 • оплата зборів за реєстрацію;
 • підготовка довіреності;
 • послуги з нотаріального завірення (нотаріус знаходиться в одній будівлі з нами і ви не будете витрачати час на його відвідування).

Додатково, якщо необхідно змінити КВЕД в реєстрі єдиного податку

Ціна 500 грн

У вартість включено:

 • підготовка комплекту документів до податкової;
 • подача заяви про внесення змін КВЕД;
 • подача запиту на видачу витягу з реєстру платників єдиного податку;
 • отримання нового витяги з реєстру.