Юридична компанія Радник допоможе змінити юридичну адресу ТОВ або іншої юрособи в місті Запоріжжя, Запорізької області: підготувати нову редакцію статуту, сплатити необхідні адміністративні збори і подати необхідний пакет документів реєстратору.
Ми беремо на себе підготовку необхідних документів, час у чергах, бюрократію. Ви отримуєте тільки готовий результат.

Зміна адреси без зміни статуту від 3000 грн
Зміна адреси зі зміною статуту від 3300 грн

hero image

Що входить в послугу по зміні адреси ТОВ?

Company

Послуга зі зміни адреси юрособи включає в себе:
– консультацію з питань зміни юридичної адреси компанії, необхідних для цього документів, вимог до них, а також інших пов’язаних з цим реєстраційним дією питань;
– підготовка всіх необхідних документів (протокол загальних зборів, новий статут) для проведення перереєстрації адреси компанії;
– супровід замовника у нотаріуса при нотаріальному посвідченні підписів на установчих документах і протоколі;
– подача документів державному реєстратору для внесення змін до реєстру юросіб;
– отримання оновленої виписки;
– при необхідності, за окремою домовленістю, подача документів у територіальні підрозділи Державної податкової служби України, якщо вони потрібні законодавством.

На перший погляд, змінити адресу ТОВ досить просто, проте, змушені вас засмутити: зміна місцезнаходження юридичної особи – це досить клопіткий процес, який вимагає не тільки обширних знань законодавства в сфері реєстрацій компаній в цілому, але і виконання не завжди очевидних і прямо не передбачених чинним законодавством термінів і дій. Слід підкреслити, що «юр-адреса компанії» і «місцезнаходження юридичної особи» – це синоніми, що мають ідентичні значення під призмою законодавства і мають на увазі номінальне розташування офісу або компанії, з якого керівництво підприємства реалізує щоденне керування діяльністю ТОВ. Місцезнаходження юрособи визначається засновниками (учасниками) товариства та як правило вказується в статутних документах. Саме тому, зміну місцерозташування юрособи ТОВ в межах однієї адміністративно-територіальний одиниці або переїзд в іншу адміністративно-територіальну одиницю (району або міста) передбачає внесення змін до ЄДР та внесення змін до статуту ТОВ. Якщо товариство з обмеженою відповідальністю функціонує на підставі модельного статуту, то вносити зміни до статуту немає потреби, оскільки, по-перше, в модельному статуті не вказується місце розташування юридичної особи, а по-друге, вносити зміни в модельний статут товариств з обмеженою відповідальністю може тільки КМУ.

Зверніть увагу: ми співпрацюємо з низкою нотаріусів Запоріжжя, і підписання документів буде для вас швидким і комфортним.

Як можна зрозуміти, зміна адреси ТОВ має на увазі не тільки реєстрацію, але і ряд супутніх дій, що займає чимало часу і змушує власника підприємства займатися непрофільної діяльністю. Однак, законодавством передбачено право представництва у всіх державних органах. Саме тому, ми пропонуємо послуги наших фахівців в області реєстрації та зміни бізнесу, які, на підставі нотаріального доручення, представлять ваші інтереси і виконають всю роботу по зміні адреси ТОВ за вас.

За результатом зміни адреси ТОВ, ви отримуєте:

 • оновлену версію Статуту;
 • протокол про зміну юридичної адреси компанії;
 • опис реєстраційної дії з унікальним кодом;
 • нову виписку (раніше називалося свідоцтво про реєстрацію компанії);

Зверніть увагу: Зовсім скоро, під загрозою великих штрафів, всім підприємствам доведеться розкрити інформацію про своїх кінцевих бенефіціарів власників.

Це стало необхідно, в зв’язку з введенням нових правил: тепер у компаній, які були створені до 28.04.2020 року, буде термін протягом 3 місяців з дня набрання чинності актом, що затверджує форму і зміст структури власності, для того щоб надати інформацію про бенефіціарів вигодонабувача реєстратору. Юрособи, які реєструються після 28 квітня, вже будуть це робити за оновленими формами реєстраційних заяв.
Наша компанія допоможе подати (розкрити) інформацію про кінцевих бенефіціарів (власників, контролерів) разом зі зміною адреси ТОВ, назвою компанії або будь-якими іншими діями в сфері зміни бізнесу. Це дозволить вам не тільки одночасно вирішити всі проблеми, але і заощадити гроші на адміністративних зборах, оскільки мито за одне або кілька реєстраційних дій буде одне – 620грн. (0,3 прожиткових мінімуми для працездатних громадян).

Як відбувається процес зміни адреси ТОВ?

Крок перший: Підготовка необхідного пакету документів. Перш за все необхідно провести загальні збори учасників (засновників), на якому прийняти рішення про зміну юридичної адреси ТОВ. Порядок денний цих зборів обов'язково повинен містити інформацію про нове місцезнаходження компанії, прийняття нової редакції статуту ТОВ (якщо адреса вказується в статуті). Якщо юридична особа працює на підставі власних статутних документів, затверджених учасниками, то такі статутні документи компанії необхідно викласти в оновленій редакції. Крім того, підписи засновників на статуті і протоколі підлягають нотаріальному посвідченню. У ряді випадків також потрібно нотаріальне завірення довіреності від директора ТОВ на проведення реєстраційних дій.

Крок другий: Подача документів реєстратору. Для того щоб провести зміну адреси компанії, реєстратору або нотаріусу необхідно подати наступний перелік документів: 1. Заява про держреєстрацію зміни відомостей про юридичну особу, які містяться в ЄДР. 2. Статут компанії в оновленій редакції. 3. Рішення власника / протокол загальних зборів учасників про зміну місцезнаходження ТОВ. 4. Довіреність на проведення реєстраційних дій (якщо зміну адреси буде ТОВ проводити уповноважена особа). 5. Платіжний документ (квитанція, платіжне доручення), що підтверджує сплату адміністративного збору за державну реєстрацію змін до ЄДР.

Крок третій: Повідомлення контролюючим органам про зміну юридичної адреси ТОВ. Необхідно зауважити, що в ряді випадків зміна місця реєстрації юридичної особи (зміна податкової адреси) платника податку на додану вартість та платника єдиного податку має свої особливості. Так, згідно із Податковим кодексом України, в разі зміни місцезнаходження юрособи платника ПДВ, такий платник податків зобов'язаний перереєструватися платником ПДВ протягом 10 робочих днів, наступних за днем ​​коли змінились дані про платника податку шляхом подачі в фіскальні органи спеціального реєстраційного повідомлення за формою N 1 - ПДВ з відміткою "Перереєстрація". У разі зміни адреси юридичної особи «єдиноподатника», такий платник зобов'язаний подати до контролюючих органів заяву про застосування спрощеної системи оподаткування разом з податковою декларацією за звітний період, в якому відбулися такі зміни. Однак, на цьому процедура зміни юридичної адреси організації не закінчується. Якщо компанія акредитована на митниці, то в такому випадку, потрібно пройти переакредитацію. Також, згідно договору з банком про відкриття банківського рахунку, як правило, необхідно сповістити банк про зміну юридичної адреси.

1

Підготовка необхідного пакету документів нашим фахівцем

2

Підписання і нотаріальне посвідчення документів

3

Подача комплекту документів державному реєстратору

4

Отримання опису з унікальним номером під яким з'являється скан статуту та виписки

5

Зміна адреси в ЄДР та отримання виписки з ЄДР

Таким чином, зміна місцезнаходження юридичної особи являє собою досить складну процедуру, довірити яку краще досвідченим фахівцям. Це пов’язано з тим, що зміна місця реєстрації юридичної особи, зміна податкової адреси вимагає підготовки правильного пакету документів, який повинен відповідати чинному законодавству.

Крім того, вимоги до змісту документів для зміни юридичної адреси Приватного підприємства істотно розрізняються. Недотримання передбачених законодавством вимог до форми, змісту і терміну подання документів можуть служити підставою для призупинення розгляду документів, що в свою чергу призведе до втрати дорогоцінного часу і фінансів.

У яких випадках необхідна зміна адреси ТОВ?

Необхідність внести зміни в юридичну адресу товариства з обмеженою відповідальністю виникає, якщо:

1. Компанія зареєстрована за місцем проживання (реєстрації) директора чи учасника, який змінив місце проживання (реєстрації), що і спричинило необхідність зміни адреси юридичної особи.
2. Адреса реєстрації вашого підприємства знаходиться в реєстрі адрес масової реєстрації, що нібито дає підставу податковим органам на проведення перевірки за фактом знаходження (встановлюється факт відсутності) компанії і подальшої блокуванням роботи різноманітними засобами.
3. Термін дії договору оренди офісу, який використовується в тому числі як юридична адреса, закінчився і немає можливості його переукласти на новий термін, або ж відбулися інші зміни в структурі бізнесу.
4. У зв’язку з ситуацією, що склалася в східній частині України, ваша компанія бажає здійснювати господарську діяльність на підконтрольній Україні території і в зв’язку з цьому потрібно змінити юридичну адресу ТОВ, а так само пройти перереєстрацію з тимчасово непідконтрольною території.
5. Податкової поліцією за дорученням фіскальних органів було встановлено невідповідність фактичного і юридичного адреси.
6. Потрібно змінити юридичну адресу ТОВ з інших причин.

Company

Який строк зміни адреси ТОВ?

Company

Ми допоможемо вам змінити адресу ТОВ в Запоріжжі, Запорізькій області за 2-3 робочих дні. Цей термін включає підготовку необхідних документів, оплату адміністративних зборів, підписання та нотаріальне посвідчення документів, а також сама подача комплекту документів реєстратору та отримання результату – зміна адреси ТОВ.

Як нам розпочати співпрацю?

1

Напишіть нам

Напишіть або зателефонуйте нам, ми узгодимо час зустрічі для консультації і нотаріального посвідчення документів.

2

Завітайте до нашого офісу в Запоріжжі

Спеціаліст, при зустрічі, в нашому офісі, уточнить необхідні деталі, відповість на ваші запитання, організує підготовку і посвідчення необхідних документів для їх подачі держреєстратору.

3

Ми самостійно подамо документи держреєстратору

Ми самостійно подаємо всі необхідні документи реєстратору.

4

Все готово!

Після успішного внесення даних до реєстру наш фахівець зв’яжеться з вами.

 

Адвокатское хранение документов в Запорожье. Юридическая компания Советник

Всі документи наших клієнтів захищені адвокатською таємницею

Список необхідних документів та інформації для проведення процедури зміни адреси юрособи:

 • виписка з ЄДР;
 • копія паспорта (1,2 сторінка та прописка) і ідентифікаційного податкового коду (РНОКПП) кожного засновника і директора;
 • інформація про нову адресу ТОВ;
 • копія існуючого статуту (код опису, під яким статут знаходиться в ЄДР).

У разі, якщо один із засновників юридична особа, додатково:

 • копія свідоцтва про держреєстрацію або виписки з ЄДРПОУ;
 • оригінал протоколу загальних зборів про зміну адреси (як правило беремо на себе підготовку проекту такого протоколу);
 • документи, що підтверджують повноваження директора юрособи-засновника.

Коли засновник фізособа-нерезидент *:

 • копія іноземного паспорта з нотаріальним перекладом на українську мову;
 • копія довідки про присвоєння в Україні податкового номера (за наявності, у разі відсутності – можемо отримати такий номер).

Якщо засновник компанія-нерезидент *:

 • виписка з торгового, банківського або судового реєстру;
 • підтвердження повноважень керівника.

*(Всі документи юрособи-нерезидента повинні бути апостильовані, перекладені українською мовою, переклад завірений нотаріально).

Також, при зміні юридичної адреси ТОВ, необхідно розкрити відомості про кінцевих бенефіціарів власників компанії, а отже для реєстрації нам необхідно буде подати з комплектом документів нотаріально завірені копії паспортів кінцевих бенефіціарів власників.
Додатковий адміністративний збір за актуальні дані про кінцевих бенефіціарів власників стягуватися не буде.

Відгуки

Светлана Подорожко
Светлана Подорожко
18:52 04 Jun 20
Компания "СОВЕТНИК" представлена подлинными профессионалами, что в настоящее время большая редкость. В сочетании с их превосходными личными качествами получается отличный результат работы, который очень впечатляет меня, как клиента. Действия адвокатов взвешены, продуманы и точны. И они любят людей. Я уверена: успех компании "СОВЕТНИК" есть результат ежедневного, усердного труда Дениса Всеволодовича, который своим примером вдохновляет и побуждает сотрудников компании стать непревзойденными. Этот человек - аристократ в своей профессии.read more
Виктор Давыдов
Виктор Давыдов
08:44 01 Jun 20
Отличная компания! Сработали даже лучше чем прогнозировали!Выиграли спор с налоговой в чистую. Спасибо! Очень рекомендую.
Svetlana Katsai
Svetlana Katsai
15:33 04 May 20
Обратилась в данную фирму, т.к. искала кто может помочь с заполнением отчетов для ФОП и объяснит сколько и куда нужно платить, ибо в налоговую за разъяснением не то что идти, туда звонить страшно. Сначала пришла в "Советник" за советом :) а именно, на консультацию, очень приятный персонал, девушка все рассказала, объяснила, помогла с ключами, выписала мне все на листике.Когда пришло время сдавать отчет я уже все забыла и листик не помог :) Обратилась в ЮК Советник уже за ежемесячной помощью. Ежемесячно получаю счета для оплаты налогов, все время отзваниваются, информируют об изменениях в законадательстве, если меня это касается. Отвечают на все мои сообщения и звонки, при том быстро.Недавно случайно ввела не те реквизиты для оплаты налога, все проконтролировали, исправили.В общем за 5 месяцев никаких нареканий, я довольна и не переживаю, что забуду чтото оплатить или подать отчет.Редко пишу отзывы, но тут прям захотелось похвалить и сказать спасибо)Спасибо за качественную работу и ваше отношение к клиентам.Тем, кто еще не определился с компанией, которая станет надежным помощником ФОПу рекомендую!read more
Andrei Krasko
Andrei Krasko
09:09 30 Apr 20
Благодарю юридическую Компанию Советник и лично Дениса и Александру за профессионализм, чёткость, в работе, готовность помочь в любой ситуации.
Юлия Новикова
Юлия Новикова
16:28 27 Apr 20
Я хочу поблагодарить адвоката Дениса Штабовенка за оказанную помощь в решении моего вопроса. Всегда обязательный, корректный, вежливый, в общем, человек на своем месте и знает, чем он занимается! Дело выиграли, чему я очень рада!Рекомендую :)
Лидер Компаний
Лидер Компаний
18:35 15 Nov 19
я в восторге от предоставленных мне услуг! приятные цены на все виды моих запросов, консультация по телефону, грамотная помощь в решении всех волнующих меня вопросов, компетентные сотрудники(я имел дело с тремя), скорость выполнения поставленных задач. Короче смело рекомендую! Денису лично спасибо за отзывчивость. Минаков Александр
Сергей Ерохин
Сергей Ерохин
21:39 01 Nov 19
Компания создаёт атмосферу и реализует высокий уровень профессиональной юридический помощи. По моему вопросу все было сделано эффективно, с комментариями и разъяснениями мне как заказчику, во время. Спасибо.С уважением,Сергей Ерохин
Ombogdanov Bogdanov
Ombogdanov Bogdanov
11:50 31 Oct 19
Хотел бы выразить свою благодарность юридической компании Советник и лично Денису Штабовенко за юридическое сопровождение и помощь. В процессе совместной работы Денис продемонстрировал исключительно высокий профессионализм, четкость и аккуратность в работе, отстаивание интересов клиента в любой, даже самой сложной ситуации. В случае необходимости рекомендую обращаться в данную компанию и иметь дело с профессионалами своего дела.
Elena Beirit VEA MODELS
Elena Beirit VEA MODELS
10:56 17 Oct 19
Регистрировала ФОП через данную компанию. Всем довольна. Предоставили всю нужную информацию, объяснили наши действия и оперативно зарегистрировали ФОП. "+" девушкам менеджерам-консультантам, вежливые и приятные в общении.
Павлюченко Олександр
Павлюченко Олександр
05:54 24 Sep 19
В последние полгода адвокатская компания Советник проводит юридическое сопровождение моего предприятия. За это время был успешно реализован ряд консалтинговых проектов, выигран суд, были защищены интересы предприятия в спорах с контролирующими органами. Мы довольны сотрудничеством с ЮК Советник
Вова Зозуля
Вова Зозуля
14:20 06 Sep 19
Выражаю огромную благодарность Штабовенко Д. В. за помощь в суде против Приват банка ! Благодаря его высокой квалификации удалось добиться уменьшения суммы взыскания почти В 10 раз!!!!! Безусловно , советую всем этого замечательного адвоката!
Валерия
Валерия
06:00 05 Jul 19
Компания - супер! Денис Всеволодович - супер специалист!У нас суд длился почти два года, но когда мы обратились за профессиональной помощью в эту компанию все решилось за три месяца и в нашу пользу. Денис Всеволодович специалист экстра-класса. Спасибо за профессиональную помощь!
Natali Lahtarenko
Natali Lahtarenko
13:52 21 Jun 19
ООО КУА "Украинский капитал" пользовалось услугами ЮК Советник. Быстро и качественно. Спасибо. Рекомендуем.
Next Reviews

Чому варто вибрати юридичну компанію «Радник»?

1

Багатозадачність

Окрім зміни адреси ТОВ, ми зможемо допомогти вам в інших юридичних, бухгалтерських та реєстраційних питаннях, що заощадить ваш час і гроші.

2

Професіоналізм

Наша команда включає досвідчених бухгалтерів, адвокатів і фахівців в області реєстрації бізнесу. Ми знайдемо відповідь на будь-яке ваше запитання.

3

Пунктуальність

Доскональне дотримання строків виконання взятих на себе зобов’язань – кредо нашої компанії.

4

Репутація

Вже протягом 15 років наша компанія займається вирішенням юридичних та бухгалтерських «головоломок».

Вартість і умови

Зміна адреси без зміни статуту

Ціна 3000 грн

 • підготовка пакету документів на реєстрацію змін;
 • підготовка протоколу загальних зборів;
 • оплата зборів за реєстрацію;
 • підготовка довіреності;
 • отримання виписки з ЄДР.

Крім того, додатково, в залежності від кількості бенефіціарів в юрособу, якщо відомості про них ще не актуалізовані, додається вартість + 200 грн. за кожного КБС. Це обумовлено тим, що необхідно додаткове нотаріальне завірення паспорта кожного з них.

Паспорти нового зразка – ID-карта (з безконтактним електронним носієм) не вимагають нотаріального посвідчення, що знижує вартість послуги.

Зміна адреси зі зміною статуту

Цена від 3300 грн

 • підготовка нової редакції статуту;
 • підготовка пакету документів на реєстрацію змін;
 • підготовка протоколу загальних зборів;
 • оплата зборів за реєстрацію;
 • підготовка довіреності;
 • отримання виписки з ЄДР.

Крім того, додатково, в залежності від кількості бенефіціарів в юрособу, якщо відомості про них ще не актуалізовані, додається вартість + 200 грн. за кожного КБС. Це обумовлено тим, що необхідно додаткове нотаріальне завірення паспорта кожного з них.

Паспорти нового зразка – ID-карта (з безконтактним електронним носієм) не вимагають нотаріального посвідчення, що знижує вартість послуги.

Також невелика сума 200-300 грн. може додаватися у випадку з наявністю засновників-юросіб, що пов’язано з підвищенням витрат на нотаріальні послуги.

Разом зі зміною адреси ТОВ часто замовляють:

Зазначені ціни включають в себе роботу «під ключ». Інакше кажучи, ми беремо на себе всі адміністративні збори, нотаріальні послуги, підготовку і подачу документів. Ви отримуєте тільки результат.

FAQ

Які податкові наслідки зміни юридичної адреси ТОВ?

У разі, якщо юридична особа змінює свою адресу, а разом з ним і район, то компанія продовжує перебувати на обліку у «старій» податкової до кінця фінансового року. Таким чином, доводиться подавати звіти, декларації, а також оплачувати податки за попереднім місцем реєстрації (крім ЄСВ, який повинен оплачуватися за новим місцем реєстрації ТОВ).

Крім того, в разі зміни адреси підприємства в звітному періоді, звіти по єдиному соціальному внеску за цей період подаються до податкової за поточним місцем обліку.

Потрібно вказувати адресу (місцезнаходження) юридичної особи в його установчих документах?

Ні, це не є обов’язковим

Інформація, яка повинна бути відображена в установчих документах юрособи викладена в статті 88 Цивільного кодексу України. Так, відповідно до частини 1 цієї статті, в статуті ТОВ відображаються:

 • назва юрособи;
 • керівні органи товариства, їх повноваження;
 • порядок затвердження рішень керівними органами;
 • порядок вступу та виходу зі складу його учасників;
 • інші відомості, якщо особливі вимоги до змісту статуту встановлено Цивільним кодексом або іншими законами.

Отже, спеціальним законодавством можуть бути передбачені особливі умови щодо відображеної в статуті інформації для певних організаційно-правових форм юридичних осіб. Наприклад, для акціонерних товариств вони встановлені статтею 13 Закону «Про акціонерні товариства»