Проконсультуємо як правильно діяти.
Якщо проблема вже неминуча – вирішимо її в суді.
15 років досвіду вирішення складних юридичних справ,
сотні судових процесів. Ми знаємо як допомогти Вам.
Для наших юристів допомога юридичним особам в супроводі процедури банкрутства в судах Запоріжжя це одна з основних спеціалізацій з 2005 року.
Зазвичай юридичні послуги з супроводу банкрутства потрібні в наступних випадках:
Процедура банкрутства компанії в Запоріжжі можлива одним єдиним способом: підготовка заяви про порушення справи про банкрутство і подача його в господарський суд Запорізької області. Аналогічно подається заява про визнання майнових вимог кредитора у справі про банкрутство вашого боржника
У будь-якому випадку, перед подачею будь-якої заяви в процедурі банкрутства наш адвокат проведе попередню консультацію про найбільш ефективних захисту ваших інтересів і узгодить всі подальші кроки. Ведення справи можливо як під ключ – від підготовки паперів до отримання рішення суду, так і супровід окремих етапів: написання заяви або представництва інтересів в суді Запоріжжя.
Середній строк ведення справи про банкрутство в суді Запоріжжя – 1 рік
Даний термін залежить насамперед від обставин справи і буде уточнений адвокатом при первинній консультації.
Вартість супроводу банкрутства юридичної особи в Запоріжжі – залежить від багатьох факторів, принципи формування ціни вказані нижче
Щоб відповісти на це питання, потрібно розуміти в цілому що таке судовий спір і як він проходить. Подивитися на нього очима адвоката. Успіх в будь-якому судовому спорі складається з наступних елементів:
Законодавство України, крім відомих більшості кодексів, містить масу підзаконних актів – роз’яснень, інструкцій, положень, які конкретизують положення законів, а часом і суперечать їм. Вищі суди України систематично видають роз’яснення щодо застосування тих чи інших положень законодавства. Судові рішення Вищих судів України де-факто носять силу юридичного прецеденту і прихильно приймаються суддями. Зрештою, є усталені положення практики, які використовуються усіма суддями, незважаючи на те, що вони ніде не прописані.
У даній ситуації, адвокат, що спеціалізується на судових спорах, грунтуючись на своєму досвіді, може використовувати суперечливе і піддається різного тлумачення законодавства саме на користь клієнта.
Говорячи про стратегію і тактику судового спору, необхідно розуміти жорсткий зв’язок цих понять. Нерідко, вступаючи в судову «баталію» адвокат не робить кроків для забезпечення конкретного результату і в підсумку отримує суперечка заради суперечки, навіть вигравши який, не досягає економічного результату.
Так, подаючи позов про стягнення грошових коштів, позивачем часто залишається можливість для виведення активів боржника або уникнення відповідальності іншим способом.
Стратегія судового спору – це перш за все чітке розуміння лінії спору, результату, який необхідно досягти. Навряд чи доцільно подавати позов про стягнення заборгованості по орендній платі, якщо вже на стадії підготовки позову можна з великою часткою ймовірності припустити, що договір буде визнаний недійсним. Набагато доцільніше подати позов про визнання договору недійсним і застосування реституції. Результат буде тим же, однак буде досягнуто набагато простішим шляхом.
Тактика судового спору – це сукупність процесуальних дій, які призводять до досягнення конкретного результату. Існує безліч процесуальних хитрощів і ходів, які призводять як до затягування спору, так і до його якнайшвидшому вирішенню.
Також необхідно відзначити і психологію судового спору. Нерідко, правильна побудова лінії захисту або нападу призводить до деморалізації противника, залученні на свою сторону судді, а, отже, до максимально сприятливому для вас течією спору.
І, звичайно ж, кажучи про судову суперечку, важко переоцінити роль доказів. Не маючи необхідних доказів, годі й думати про те, щоб виграти суперечку. А значить, їх необхідно зібрати, відновити, «створити» в кінці кінців.
Як Ви бачите, з боку, якщо не вникати в специфіку судового спору, все здається легким і простим – подав позов і виграв. На практиці ж, успіх представництва інтересів клієнта в суді залежить від безлічі факторів, знань і умінь вашого адвоката.
Стандартною практикою багатьох компаній, які отримали товар чи послуги до початку війни в Україні, є спроба уникнути оплати, посилаючись на форс-мажорні обставини у вигляді військових дій. Проте судова система України сформувала вже досить велику практику, яка свідчить про те, що наявність форс-мажору необхідно доводити для кожного конкретного договору та випадку неможливості виконання зобов’язань. Загалом війна в […]
Наш клієнт, Запорізька будівельна компанія, виконала роботи для КП «Маріупольводоканал» перед початком війни, проте заборгованість так і не була погашена. Враховуючи значну суму заборгованості, яка могла призвести до зупинення діяльності нашого клієнта у разі її не погашення, ми вирішили звернутися до суду. Позовна заява була подана з урахуванням знаходження Донецького господарського суду в м. Харків, […]
В умовах воєнного часу більшість наших клієнтів стикається з тим, що оплата за поставлений товар або взагалі не надходить, або настільки повільно, що їм не залишається іншого виходу, ніж звертатися до суду. У цьому кейсі наш клієнт постачав товар Концерну Воєнторгсервіс ще до початку війни, а процес стягнення грошей закінчився вже після її початку. Отримавши […]
Іноді питання швидкості проведення господарських операцій, а отже й одержання оборотних коштів, прибутку, диктують свою логіку оформлення документів. І, звичайно ж, людям властиво вірити у краще. Тому ми часто стикаємося з тим, що виникає заборгованість — а ціла низка документів не підписана, не оформлена, є тільки в сканкопії, і так далі. Так, наш клієнт у грудні […]
При визначенні ціни юридичних послуг наших адвокатів в Запоріжжі ми, як правило, виходимо з трьох підходів до формування вартості:
Ведення справи за гонорар. В цьому випадку, вивчивши матеріали справи та провівши первинну консультацію клієнта, адвокат визначає скільки коштуватиме його робота по досягненню потрібного клієнту результату. Надалі вартість не змінюється навіть у тому випадку, якщо з яких-небудь причин розгляд справи затягнувся на більший термін або потребує додаткової юридичної роботи. Вартість допомоги адвоката в судовому спорі в Запоріжжі за гонорар може починатися від 5000 грн.
Поетапна оплата послуг. В цьому випадку, оплата роботи адвокатів відбувається за фактично виконувану роботу – підготовку позовної заяви, претензії, вихід до суду, написання пояснень, скарг і так далі. Вартість допомоги адвоката в судовому спорі в Запоріжжі за фактично виконувану роботу становить:
Змішана форма. В цьому випадку, оплата роботи адвокатів відбувається за фактично виконувану роботу в меншому розмірі, ніж стандартно, але в разі досягнення потрібного клієнту фінансового результату клієнт додатково виплачує адвокату узгоджений розмір гонорару.
Додатково клієнтом, в разі необхідності оплачуються:
У 2004 році клієнтом був укладений договір продажу обладнання загальною вартістю близько 2 000 000 грн. Майно було передано покупцеві, проте повний розрахунок зроблений не був. В результаті складної юридичної роботи і ведення безлічі судових процесів ми змогли домогтися фізичного повернення майна, однак сторона, що програла постійно ініціювала нові судові процеси. Було прийнято рішення піти по шляху ліквідації компанії-покупця в процедурі банкрутства. В ході підготовки були отримані необхідні довідки про наявність та розмір заборгованості та подано заяву до суду про відкриття процедури банкрутства. Одночасно подано клопотання про призначення розпорядника майна, який зміг би оперативно і ефективно вирішувати передбачені законом завдання. Незважаючи на постійне оскарження і протидію підприємства-банкрута, «покупні» рішення суду, справа була доведена до кінця і проблемний контрагент був ліквідований. Результат: Юридичний противник нашого клієнта був ліквідований як юридична особа і понад не міг ініційований різні скарги і позови. Справа в судовому реєстрі: http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/49788737 http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/37415586 http://www.reyestr.court.gov .ua / Огляд / 43331984
Оскільки розрахунок не проводився, було прийнято рішення провести швидку і ефективну процедуру банкрутства з метою або виявлення ліквідного майна або припинення боржника. З цією метою нами були підготовлені необхідні заяви, отримані докази не виконання обов’язку, зібрана документація підтверджує борг, залучений арбітражний керуючий – розпорядник майна і подано заяву до суду. У процесі суду проведено аналіз майна боржника і коли виявилося, що ліквідне майно відсутнє, підприємство було припинено внаслідок ліквідації. Результат: досягнута завдання поставлене клієнтом, підприємство-боржник ліквідовано. Справа в судовому реєстрі: http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/28073854 http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/32627191
Як виявилося, в відношенні контрагента ініційована процедура банкрутства і тепер керівництво взагалі не визнає виконання будівельних робіт. Таким чином, нашому клієнтові було необхідно не тільки заявиться в справу про банкрутство кредитором, а й довести суду обґрунтованість виконання робіт. Нами було розроблено схему доведення, що враховує всі нюанси справи і особливості процедури банкрутства. У суді нами подані необхідні пояснення і докази. Результат: судом визнані вимоги нашого клієнта незважаючи на заперечення банкрута про їх необґрунтованість. Справа в судовому реєстрі: http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/44499578
За час роботи даного КС у нього утворилися близько 100 кредиторів на загальну суму заборгованості більш 10 000 000 грн. і більше 500 боржників, які роками не виплачували заборгованість перед союзом. В результаті арбітражному керуючому потрібно було юридичний супровід діяльності КС в процедурі банкрутства. Результат: справа знаходиться в активній стадії і не завершилося. Справа в судовому реєстрі: http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/56514994