Супровід процедури банкрутства в Запоріжжі

Проконсультуємо як правильно діяти.
Якщо проблема вже неминуча – вирішимо її в суді.

15 років досвіду вирішення складних юридичних справ,
сотні судових процесів. Ми знаємо як допомогти Вам.

hero image

Для наших юристів допомога юридичним особам в супроводі процедури банкрутства в судах Запоріжжя це одна з основних спеціалізацій з 2005 року.

Зазвичай юридичні послуги з супроводу банкрутства потрібні в наступних випадках:

 • щодо вашого боржника ініційована процедура банкрутства
 • ви прийшли до необхідності банкрутства вашої юридичної особи або підприємця
 • щодо вашої компанії або фірми розпочато процедуру банкрутства

Процедура банкрутства компанії в Запоріжжі можлива одним єдиним способом: підготовка заяви про порушення справи про банкрутство і подача його в господарський суд Запорізької області. Аналогічно подається заява про визнання майнових вимог кредитора у справі про банкрутство вашого боржника

У будь-якому випадку, перед подачею будь-якої заяви в процедурі банкрутства наш адвокат проведе попередню консультацію про найбільш ефективних захисту ваших інтересів і узгодить всі подальші кроки. Ведення справи можливо як під ключ – від підготовки паперів до отримання рішення суду, так і супровід окремих етапів: написання заяви або представництва інтересів в суді Запоріжжя.

Середній строк ведення справи про банкрутство в суді Запоріжжя – 1 рік

Даний термін залежить насамперед від обставин справи і буде уточнений адвокатом при первинній консультації.

Вартість супроводу банкрутства юридичної особи в Запоріжжі  – залежить від багатьох факторів, принципи формування ціни вказані нижче


Перелік необхідних документів та інформації для підготовки позовної заяви за договором і подачі в суд Запоріжжя:

 • копію паспорта (1,2 сторінка та прописка) і ідентифікаційного податкового коду позивача;
 • копію паспорта (1,2 сторінка та прописка), ідентифікаційного податкового коду і дати народження відповідача (якщо це фізособа);
 • копія договору та первинних документів до них;
 • копії всіх документів, які оформлялися до договору.

Клієнти часто запитують нас, як адвокатів – “які шанси успіху в моєму спорі?”

Щоб відповісти на це питання, потрібно розуміти в цілому що таке судовий спір і як він проходить. Подивитися на нього очима адвоката. Успіх в будь-якому судовому спорі складається з наступних елементів:

 • умінні застосовувати законодавство;
 • знанні стратегії і тактики судового спору;
 • знанні психології судового спору;
 • умінні створювати доказову базу.

Законодавство України, крім відомих більшості кодексів, містить масу підзаконних актів – роз’яснень, інструкцій, положень, які конкретизують положення законів, а часом і суперечать їм. Вищі суди України систематично видають роз’яснення щодо застосування тих чи інших положень законодавства. Судові рішення Вищих судів України де-факто носять силу юридичного прецеденту і прихильно приймаються суддями. Зрештою, є усталені положення практики, які використовуються усіма суддями, незважаючи на те, що вони ніде не прописані.

У даній ситуації, адвокат, що спеціалізується на судових спорах, грунтуючись на своєму досвіді, може використовувати суперечливе і піддається різного тлумачення законодавства саме на користь клієнта.

Говорячи про стратегію і тактику судового спору, необхідно розуміти жорсткий зв’язок цих понять. Нерідко, вступаючи в судову «баталію» адвокат не робить кроків для забезпечення конкретного результату і в підсумку отримує суперечка заради суперечки, навіть вигравши який, не досягає економічного результату.

Так, подаючи позов про стягнення грошових коштів, позивачем часто залишається можливість для виведення активів боржника або уникнення відповідальності іншим способом.

Стратегія судового спору – це перш за все чітке розуміння лінії спору, результату, який необхідно досягти. Навряд чи доцільно подавати позов про стягнення заборгованості по орендній платі, якщо вже на стадії підготовки позову можна з великою часткою ймовірності припустити, що договір буде визнаний недійсним. Набагато доцільніше подати позов про визнання договору недійсним і застосування реституції. Результат буде тим же, однак буде досягнуто набагато простішим шляхом.

Тактика судового спору – це сукупність процесуальних дій, які призводять до досягнення конкретного результату. Існує безліч процесуальних хитрощів і ходів, які призводять як до затягування спору, так і до його якнайшвидшому вирішенню.

Також необхідно відзначити і психологію судового спору. Нерідко, правильна побудова лінії захисту або нападу призводить до деморалізації противника, залученні на свою сторону судді, а, отже, до максимально сприятливому для вас течією спору.

І, звичайно ж, кажучи про судову суперечку, важко переоцінити роль доказів. Не маючи необхідних доказів, годі й думати про те, щоб виграти суперечку. А значить, їх необхідно зібрати, відновити, «створити» в кінці кінців.

Як Ви бачите, з боку, якщо не вникати в специфіку судового спору, все здається легким і простим – подав позов і виграв. На практиці ж, успіх представництва інтересів клієнта в суді залежить від безлічі факторів, знань і умінь вашого адвоката.

Успішні кейси

Господарське право
Стягнуто заборгованість у сумі понад 7 500 0000 грн.
Результат: Клієнт стягнув не лише основну суму боргу, а й значні штрафні санкції

Стандартною практикою багатьох компаній, які отримали товар чи послуги до початку війни в Україні, є спроба уникнути оплати, посилаючись на форс-мажорні обставини у вигляді військових дій. Проте судова система України сформувала вже досить велику практику, яка свідчить про те, що наявність форс-мажору необхідно доводити для кожного конкретного договору та випадку неможливості виконання зобов’язань. Загалом війна в […]

image
Господарське право
Стягнуто заборгованість за договором підряду у сумі понад 8 000 000 грн.
Результат: Заборгованість стягнута незважаючи на військовий стан та перебування відповідача на тимчасово окупованій території

Наш клієнт, Запорізька будівельна компанія, виконала роботи для КП «Маріупольводоканал» перед початком війни, проте заборгованість так і не була погашена. Враховуючи значну суму заборгованості, яка могла призвести до зупинення діяльності нашого клієнта у разі її не погашення, ми вирішили звернутися до суду. Позовна заява була подана з урахуванням знаходження Донецького господарського суду в м. Харків, […]

image
Господарське право
Стягнуто заборгованість за договором постачання товару
Результат: Стягнуто 380 000 грн. боргу, пеня, 3% річних, втрати від інфляції та витрати на адвоката

В умовах воєнного часу більшість наших клієнтів стикається з тим, що оплата за поставлений товар або взагалі не надходить, або настільки повільно, що їм не залишається іншого виходу, ніж звертатися до суду. У цьому кейсі наш клієнт постачав товар Концерну Воєнторгсервіс ще до початку війни, а процес стягнення грошей закінчився вже після її початку. Отримавши […]

image
Господарське право
Стягнуто заборгованість з позадоговірної поставки
Результат: Стягнуто заборгованість у розмірі понад 245 000 та витрати на адвоката

Іноді питання швидкості проведення господарських операцій, а отже й одержання оборотних коштів, прибутку, диктують свою логіку оформлення документів. І, звичайно ж, людям властиво вірити у краще. Тому ми часто стикаємося з тим, що виникає заборгованість — а ціла низка документів не підписана, не оформлена, є тільки в сканкопії, і так далі. Так, наш клієнт у грудні […]

image

Відгуки

Светлана Подорожко
Светлана Подорожко
18:52 04 Jun 20
Компания "СОВЕТНИК" представлена подлинными профессионалами, что в настоящее время большая редкость. В сочетании с их превосходными личными качествами получается отличный результат работы, который очень впечатляет меня, как клиента. Действия адвокатов взвешены, продуманы и точны. И они любят людей. Я уверена: успех компании "СОВЕТНИК" есть результат ежедневного, усердного труда Дениса Всеволодовича, который своим примером вдохновляет и побуждает сотрудников компании стать непревзойденными. Этот человек - аристократ в своей профессии.read more
Виктор Давыдов
Виктор Давыдов
08:44 01 Jun 20
Отличная компания! Сработали даже лучше чем прогнозировали!Выиграли спор с налоговой в чистую. Спасибо! Очень рекомендую.
Svetlana Katsai
Svetlana Katsai
15:33 04 May 20
Обратилась в данную фирму, т.к. искала кто может помочь с заполнением отчетов для ФОП и объяснит сколько и куда нужно платить, ибо в налоговую за разъяснением не то что идти, туда звонить страшно. Сначала пришла в "Советник" за советом :) а именно, на консультацию, очень приятный персонал, девушка все рассказала, объяснила, помогла с ключами, выписала мне все на листике.Когда пришло время сдавать отчет я уже все забыла и листик не помог :) Обратилась в ЮК Советник уже за ежемесячной помощью. Ежемесячно получаю счета для оплаты налогов, все время отзваниваются, информируют об изменениях в законадательстве, если меня это касается. Отвечают на все мои сообщения и звонки, при том быстро.Недавно случайно ввела не те реквизиты для оплаты налога, все проконтролировали, исправили.В общем за 5 месяцев никаких нареканий, я довольна и не переживаю, что забуду чтото оплатить или подать отчет.Редко пишу отзывы, но тут прям захотелось похвалить и сказать спасибо)Спасибо за качественную работу и ваше отношение к клиентам.Тем, кто еще не определился с компанией, которая станет надежным помощником ФОПу рекомендую!read more
Andrei Krasko
Andrei Krasko
09:09 30 Apr 20
Благодарю юридическую Компанию Советник и лично Дениса и Александру за профессионализм, чёткость, в работе, готовность помочь в любой ситуации.
Юлия Новикова
Юлия Новикова
16:28 27 Apr 20
Я хочу поблагодарить адвоката Дениса Штабовенка за оказанную помощь в решении моего вопроса. Всегда обязательный, корректный, вежливый, в общем, человек на своем месте и знает, чем он занимается! Дело выиграли, чему я очень рада!Рекомендую :)
Лидер Компаний
Лидер Компаний
18:35 15 Nov 19
я в восторге от предоставленных мне услуг! приятные цены на все виды моих запросов, консультация по телефону, грамотная помощь в решении всех волнующих меня вопросов, компетентные сотрудники(я имел дело с тремя), скорость выполнения поставленных задач. Короче смело рекомендую! Денису лично спасибо за отзывчивость. Минаков Александр
Сергей Ерохин
Сергей Ерохин
21:39 01 Nov 19
Компания создаёт атмосферу и реализует высокий уровень профессиональной юридический помощи. По моему вопросу все было сделано эффективно, с комментариями и разъяснениями мне как заказчику, во время. Спасибо.С уважением,Сергей Ерохин
Ombogdanov Bogdanov
Ombogdanov Bogdanov
11:50 31 Oct 19
Хотел бы выразить свою благодарность юридической компании Советник и лично Денису Штабовенко за юридическое сопровождение и помощь. В процессе совместной работы Денис продемонстрировал исключительно высокий профессионализм, четкость и аккуратность в работе, отстаивание интересов клиента в любой, даже самой сложной ситуации. В случае необходимости рекомендую обращаться в данную компанию и иметь дело с профессионалами своего дела.
Elena Beirit VEA MODELS
Elena Beirit VEA MODELS
10:56 17 Oct 19
Регистрировала ФОП через данную компанию. Всем довольна. Предоставили всю нужную информацию, объяснили наши действия и оперативно зарегистрировали ФОП. "+" девушкам менеджерам-консультантам, вежливые и приятные в общении.
Павлюченко Олександр
Павлюченко Олександр
05:54 24 Sep 19
В последние полгода адвокатская компания Советник проводит юридическое сопровождение моего предприятия. За это время был успешно реализован ряд консалтинговых проектов, выигран суд, были защищены интересы предприятия в спорах с контролирующими органами. Мы довольны сотрудничеством с ЮК Советник
Вова Зозуля
Вова Зозуля
14:20 06 Sep 19
Выражаю огромную благодарность Штабовенко Д. В. за помощь в суде против Приват банка ! Благодаря его высокой квалификации удалось добиться уменьшения суммы взыскания почти В 10 раз!!!!! Безусловно , советую всем этого замечательного адвоката!
Валерия
Валерия
06:00 05 Jul 19
Компания - супер! Денис Всеволодович - супер специалист!У нас суд длился почти два года, но когда мы обратились за профессиональной помощью в эту компанию все решилось за три месяца и в нашу пользу. Денис Всеволодович специалист экстра-класса. Спасибо за профессиональную помощь!
Natali Lahtarenko
Natali Lahtarenko
13:52 21 Jun 19
ООО КУА "Украинский капитал" пользовалось услугами ЮК Советник. Быстро и качественно. Спасибо. Рекомендуем.
Next Reviews

Вартість допомоги адвоката в супроводі спору в Запоріжжі:

При визначенні ціни юридичних послуг наших адвокатів в Запоріжжі ми, як правило, виходимо з трьох підходів до формування вартості:

 1. Ведення справи за гонорар
 2. Поетапна оплата юридичних послуг
 3. Змішана форма

Ведення справи за гонорар. В цьому випадку, вивчивши матеріали справи та провівши первинну консультацію клієнта, адвокат визначає скільки коштуватиме його робота по досягненню потрібного клієнту результату. Надалі вартість не змінюється навіть у тому випадку, якщо з яких-небудь причин розгляд справи затягнувся на більший термін або потребує додаткової юридичної роботи. Вартість допомоги адвоката в судовому спорі в Запоріжжі за гонорар може починатися від 5000 грн.

Поетапна оплата послуг. В цьому випадку, оплата роботи адвокатів відбувається за фактично виконувану роботу – підготовку позовної заяви, претензії, вихід до суду, написання пояснень, скарг і так далі. Вартість допомоги адвоката в судовому спорі в Запоріжжі за фактично виконувану роботу становить:

 • підготовка позовної заяви – від 1500 грн.
 • вихід в судовому засідання – 900-1200 грн.
 • підготовка апеляційної, касаційної скарг – 1500-3000 грн.
 • підготовка клопотань, заяв, пояснень – 400-1000 грн.

Змішана форма. В цьому випадку, оплата роботи адвокатів відбувається за фактично виконувану роботу в меншому розмірі, ніж стандартно, але в разі досягнення потрібного клієнту фінансового результату клієнт додатково виплачує адвокату узгоджений розмір гонорару.

Додатково клієнтом, в разі необхідності оплачуються:

 • судовий збір
 • відрядження і проїзд в разі виконання роботи за межами міста Запоріжжя
 • залучення експертів, фахівців
 • оцінка майна
 • великі обсяги тиражування документів

Наш досвід по супроводженню судових справ:

У жовтні 2011 року в нашу компанію звернулися представники клієнта - великого виробничого підприємства Запоріжжя.

У 2004 році клієнтом був укладений договір продажу обладнання загальною вартістю близько 2 000 000 грн. Майно було передано покупцеві, проте повний розрахунок зроблений не був. В результаті складної юридичної роботи і ведення безлічі судових процесів ми змогли домогтися фізичного повернення майна, однак сторона, що програла постійно ініціювала нові судові процеси. Було прийнято рішення піти по шляху ліквідації компанії-покупця в процедурі банкрутства. В ході підготовки були отримані необхідні довідки про наявність та розмір заборгованості та подано заяву до суду про відкриття процедури банкрутства. Одночасно подано клопотання про призначення розпорядника майна, який зміг би оперативно і ефективно вирішувати передбачені законом завдання. Незважаючи на постійне оскарження і протидію підприємства-банкрута, «покупні» рішення суду, справа була доведена до кінця і проблемний контрагент був ліквідований. Результат: Юридичний противник нашого клієнта був ліквідований як юридична особа і понад не міг ініційований різні скарги і позови. Справа в судовому реєстрі: http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/49788737 http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/37415586 http://www.reyestr.court.gov .ua / Огляд / 43331984

У 2012 році до нас звернулася компанія, у якої був боржник з сумою заборгованості майже 500 000 грн., Що на 2012 рік було серйозною заборгованістю.

Оскільки розрахунок не проводився, було прийнято рішення провести швидку і ефективну процедуру банкрутства з метою або виявлення ліквідного майна або припинення боржника. З цією метою нами були підготовлені необхідні заяви, отримані докази не виконання обов’язку, зібрана документація підтверджує борг, залучений арбітражний керуючий – розпорядник майна і подано заяву до суду. У процесі суду проведено аналіз майна боржника і коли виявилося, що ліквідне майно відсутнє, підприємство було припинено внаслідок ліквідації. Результат: досягнута завдання поставлене клієнтом, підприємство-боржник ліквідовано. Справа в судовому реєстрі: http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/28073854 http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/32627191

У 2015 році до нас звернувся наш постійний клієнт - велика Запорізька будівельна компанія, яка виконала будівельні роботи за договором підряду, проте частина актів контрагент не повернув.

Як виявилося, в відношенні контрагента ініційована процедура банкрутства і тепер керівництво взагалі не визнає виконання будівельних робіт. Таким чином, нашому клієнтові було необхідно не тільки заявиться в справу про банкрутство кредитором, а й довести суду обґрунтованість виконання робіт. Нами було розроблено схему доведення, що враховує всі нюанси справи і особливості процедури банкрутства. У суді нами подані необхідні пояснення і докази. Результат: судом визнані вимоги нашого клієнта незважаючи на заперечення банкрута про їх необґрунтованість. Справа в судовому реєстрі: http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/44499578

У 2016 році до нас звернувся арбітражний керуючий - розпорядник майна великого Запорізького кредитної спілки.

За час роботи даного КС у нього утворилися близько 100 кредиторів на загальну суму заборгованості більш 10 000 000 грн. і більше 500 боржників, які роками не виплачували заборгованість перед союзом. В результаті арбітражному керуючому потрібно було юридичний супровід діяльності КС в процедурі банкрутства. Результат: справа знаходиться в активній стадії і не завершилося. Справа в судовому реєстрі: http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/56514994