Оновлення інформації про кінцевих бенефіціарів власників

Зверніть увагу, що скоро  почнеться відлік 3-х місячного терміну, протягом якого  компанії, зареєстровані до 28.04.2020р., зобов’язані розкрити структуру власності та актуалізувати дані про кінцевих бенефіціарів власників .

Звичайно, якщо Міністерство фінансів України виконає покладений на нього Верховною Радою України обов’язок і затвердить до 28.07.20р. проект наказу «Про затвердження форми і змісту структури власності та Інструкції щодо їх заповнення».

У цей 3-х місячний термін адміністративний збір за актуалізацію даних  НЕ стягується  (важлива умова: бенефіціари ВЖЕ внесені до реєстру і їх дані / паспорт і прописка / НЕ змінились).

Виходячи з нашого досвіду і прогнозуючи ажіотаж, відпустки нотаріусів та карантинні заходи в центрах адмінпослуг (попередній запис далеко наперед), ми пропонуємо почати підготовку документів вже зараз.

Надсилайте нам:

  • актуальні паспорта засновників і бенефіціарів,
  • коди ІПН (РНОКПП) засновників і бенефіціарів,
  • статут підприємства

для перевірки відповідності даних в установчих документах, державному реєстрі і реальності. І ми зможемо точно сказати – які дії будуть потрібні саме для Вашої компанії і прорахувати витрати.

Ми підготуємо і заповнимо необхідні документи, організуємо нотаріальне завірення паспортів бенефіціарів і, як тільки утвердиться форма структури власності, подамо їх державному реєстратору.

Якщо паспорт у власника нового зразка (ID карта) – нотаріальне завірення не потрібно.

У разі, якщо бенефіціар не внесений або помінялися його дані – процедура така ж, тільки додатково оплачується адміністративний збір.

У разі, якщо змінилися дані у засновників компанії, ми допоможемо актуалізувати дані в реєстрі і в статутних документах, внесемо або наведемо в актуальне відповідність інформацію про власників, підготуємо рішення / протокол зборів і нову редакцію статуту. 

Вартість роботи залежить від кількості засновників в компанії, форми паспорта (старого зразка / ID карта), є засновники фізичними особами або юридичними. В останньому випадку також необхідно розкрити і подати інформацію про кінцевих власників всіх юридичних осіб-засновників.

Розкриття структури власності та актуалізація даних бенефіціара в компанії з одним засновником фізичною особою, внесеним до ЄДР, з паспортом – ID картою (дані паспорта збігаються із зазначеними в реєстрі) становить 1500 грн.

Детальніше про нюанси оновлення інформації про кінцевих бенефіціарів можна почитати на сторінці нашого сайту .

24.07.2020

Якщо стаття була Вам корисна, Ви можете поділитися нею:

У Вас є питання або Ви готові домовитися про зустріч?

Ви можете задати питання через форму на сайті або зв'язатися з нами будь-яким зручним для Вас способом