Стягнуто збитки клієнта у розмірі понад 8,4 млн. грн.

Підряд у будівництві є однією з сфер діяльності, яка рідко закінчується без спірних моментів. Особливо у разі будівництва за бюджетні гроші, кожен етап робіт вимагає особливої ​​уваги та не обділений такою самою увагою контролюючих органів.

Фабула цієї справи народилася саме з виконання договору субпідряду, укладеного у рамках масштабного будівництва одного з аеропортів України.

Наш клієнт залучив субпідрядника для виконання асфальтобетонних робіт, які в результаті виявилися неякісними, що спричинило відмову державної комісії прийняти цю частину робіт.

Більше того, недбайливий контрагент не визнав своєї неправоти, оформивши протоколи випробування покриття, які за формальними ознаками (деякі показання ДБН) відповідали показникам.

Складністю процесу було також те, що виявлення неякісних робіт відбулося після підписання актів приймання-передачі та повної їх оплати.

У результаті нашому клієнту нічого не залишалося, як взяти огорожі асфальтобетонного покриття і звернеться до судового експерта для визначення відповідності цього покриття державним будівельним нормам.

Більш того, наш клієнт був змушений залучити іншу компанію субпідрядника, яка зняла неякісне та заново уклало асфальтобетонне покриття.

Після отримання висновку експерта ми звернулися до суду з позовом.

І хоча відповідач заперечував, посилаючись на те, що нібито він виконав роботи у відповідності до вимог закону та договору, суд погодився з доводами позову та стягнув збитки у вигляді вартості робіт, а також понесені на експертів витрати.

Справа в судовому реєстрі – тут

04.02.2022

У Вас є питання або Ви готові домовитися про зустріч?

Ви можете задати питання через форму на сайті або зв'язатися з нами будь-яким зручним для Вас способом