Стягнуто заборгованість за договором постачання товару

В умовах воєнного часу більшість наших клієнтів стикається з тим, що оплата за поставлений товар або взагалі не надходить, або настільки повільно, що їм не залишається іншого виходу, ніж звертатися до суду.

У цьому кейсі наш клієнт постачав товар Концерну Воєнторгсервіс ще до початку війни, а процес стягнення грошей закінчився вже після її початку.

Отримавши товар, контрагент нашого клієнта просто перестав виконувати свої зобов’язання, що призвело до логічного кроку звернення до суду з позовом. У суді відповідач зайняв позицію, за якої у пряму і не заперечував факт отримання товару та його кількість, але при цьому стверджував, що частина документів оформлена з помилками (товарно-транспортні накладні) та немає чітких даних, хто ж їх підписав.

При цьому представники відповідача не були в судові засідання і всіляко намагалися затягнути процес (один раз навіть було подано мирову угоду, нібито узгоджену з нашим клієнтом, але про яку ніяких переговорів не було).

Для підтвердження нашої позиції ми додатково надали суду заявки на постачання товарів, а також податкові накладні, зареєстровані на адресу відповідача щодо спірного постачання.

Судом наш позов було задоволено, проте відповідачем було подано апеляцію, яка в умовах карантину, а потім і початку війни, була розглянута лише у липні 2022р.

Незважаючи на всі заперечення апелянта, апеляційний суд погодився з нашими доводами та залишив рішення суду першої інстанції в силі.

Справа в судовому реєстрі – тут .

29.07.2022

У Вас є питання або Ви готові домовитися про зустріч?

Ви можете задати питання через форму на сайті або зв'язатися з нами будь-яким зручним для Вас способом