Стягнуто заборгованість за договором охорони майна

Карантин загострив багато проблем економіки України, стосується це і «старих боргів». Наш клієнт в 2019 році надавав послуги охорони виробничої бази великому промисловому підприємству. По ряду факторів співпраця припинилася, і останні місяці роботи сплачені не були.

При цьому послуги охорони були фактично надані, були підписані акти прийому-передачі послуг, був в наявності договір і вся інша первинна документація.

Незважаючи на багато нагадувань, боржник спочатку просто говорив, що грошей немає і потрібно почекати, а пізніше з’явилися і якісь «недоліки в роботі», про які раніше ніхто не згадував.

Відповідно, карантин виступив каталізатором бажання нашого клієнта захистити свої права в суді. І в червні 2020 року ми подали позов про стягнення заборгованості за договором. Крім того, крім основної суми боргу, ми попросили стягнути інфляцію, 3% річних та витрати на допомогу адвоката.

У суді відповідач зайняв позицію, мовляв термін дії договору закінчився, в країні карантин, давайте відкладемо справу і послухаємо її після карантину.

Однак, завдяки відповідальній позиції судді і нашої готовності до такого розвитку подій, справа була розглянута в найкоротші терміни. І вже 03 серпня 2020 року суд виніс рішення, яким задовольнив позов.

Справа в судовому реєстрі – http://reyestr.court.gov.ua/Review/90742116

04.09.2020

У Вас є питання або Ви готові домовитися про зустріч?

Ви можете задати питання через форму на сайті або зв'язатися з нами будь-яким зручним для Вас способом