Стягнуто заборгованість з МК «Азовсталь» на суму понад 500 000 грн.

Як не дивно, але чим більше контрагент – тим більш неохоче він розраховується за роботу з підрядниками. Найбільше суперечок виникає з такими великими компаніями як Азовсталь, Запоріжсталь, ДМК і їм подібними корпораціями.

Чергова суперечка нашого клієнта була із компанією Азовсталь. Ще в 2017 році був укладений договір підряду, виконання робіт за яким було закрито травнем 2019 року із підписанням всіх необхідних актів форми КБ-2, КБ-2в, довідки КБ-3.

Однак, замість оплати, контрагент (зауважте після підписання актів без зауважень), почав шукати нібито недоліки і недоробки.

Коли наш клієнт втомився чекати обіцяного, він звернувся до нас, і в лютому 2020 року ми подали позов не тільки на основну суму заборгованості, але і пеню, інфляцію, 3% річних.

Замість визнання позову, відповідач намагався пояснити відсутність оплати нібито не наданням офіційного рахунку для оплати, відсутністю у нього IBAN реквізитів і неякісним виконанням робіт.

Однак, нами були надані суду ряд позицій Верховного суду, що мають обов’язкову силу для судів нижчих інстанцій, згідно яких ненадання рахунку не може вважатися підставою для несплати боргу. Не кажучи вже про те, що всі реквізити були вказані безпосередньо в контракті. Нібито ж недоліки були повністю фантазією відповідача, які ніяк не підтверджувалися документально.

В результаті 24.06.20р. судом було задоволено наш позов, а всі засідання проводилися в режимі відеоконференції (і навіть не в суді, а з нашого офісу, що дозволило заощадити кошти клієнта на кілька поїздок до Харкова).

10.08.20р. апеляційна скарга відповідача також була залишена без задоволення Східним апеляційним господарським судом.

Наш клієнт отримав не тільки заборгованість – але і компенсацію за затримку її оплати.

Справа в судовому реєстрі.

14.08.2020

У Вас є питання або Ви готові домовитися про зустріч?

Ви можете задати питання через форму на сайті або зв'язатися з нами будь-яким зручним для Вас способом