Скасовано податкові повідомлення-рішення на загальну суму 680 000 грн.

Оскільки наша компанія займається відкриттям бізнесу, супроводом господарської діяльності та судовим захистом, ми стикаємося з безліччю проявів фіскального погляду на господарські операції.

Наприклад, невизнанням витрат із закупленого товару чи послуги, якщо ваш контрагент «на поганому рахунку» у податкової — вже давно нікого не здивуєш. Але тепер податкова йде далі і вважає, що якщо контрагент вашого контрагента «погано поводився», то ви в жодному разі не могли придбати у вашого постачальника товар, а взяли його з невідомого джерела.

Саме так, класично, розвивалася думка інспекторів, які перевірили нашого клієнта.

Але цим справа не обмежилася. Крім того, податкова «забула», що в Україні вже понад рік діє карантин, у зв’язку з чим зупинено термін давності, і вирішила визнати заборгованість безнадійною.

Також їй не сподобалися благодійні внески клієнта футбольному клубу та церкві, причому фіскали забули переглянути норму закону про допустимість таких внесків на суму менше 4% оподатковуваного результату.

Далі податківці вирішили застосувати до правовідносин 18-19 років норму закону, яка розпочала свою дію лише у 2020 році.

І, як «вишеньку на торт», інспектори встановили помилковість віднесення витрат 19 років на 20 рік. І вірно! Зняти з 20 року їх зняли, але за 19 рік завищення податку не встановили.

У судових засіданнях за нашим позовом податкова не змогла пояснити не одну позицію «порушень» акту, не надала жодного доказу.

Як підсумок, суд погодився з нашими доводами та скасував усі податкові повідомлення-рішення.

Справа в судовому реєстрі – 280/8090/21

26.11.2021

26.11.2021

У Вас є питання або Ви готові домовитися про зустріч?

Ви можете задати питання через форму на сайті або зв'язатися з нами будь-яким зручним для Вас способом