Стягнуто понад мільйона заборгованості за договором підряду

Реалії українського бізнесу такі, що великі замовники диктують умови більш дрібним партнерам, отримуючи послуги або товари на умовах відстрочки платежу.

Однак, іноді бажання заощадити виходить за розумні межі, і контрагент перестає оплачувати прийняті без зауважень роботи (послуги) будь-яким чином без судового рішення.

Не пощастило так з контрагентом і нашому клієнту, який протягом 2020 року виконав ряд робіт щодо демонтажу і дробленню конструкцій з бетону і цегли більш ніж на 1 500 000 грн.

І якщо поки йшли роботи, клієнт ще оплачував частину заборгованості, то після їх повного виконання погашення заборгованості припинилося.

В результаті клієнт звернувся до нас, а ми сформували і подали до господарського суду Херсонської області (за місцезнаходженням відповідача) позовну заяву. Також ми просили проводити засідання в режимі відеоконференції, щоб заощадити витрати клієнта не проїзд в м Херсон.

Відповідач зайняв позицію затягування справи, і навіть посилався на карантин і захворювання короновірусом. У підсумку він навіть визнав наявність боргу, але одночасно просив відстрочити виконання рішення суду строком на 9 місяців.

Нами були сформовані заперечення, в яких ми обґрунтували відсутність підстав для застосування такої виняткової міри як розстрочка рішення суду.

Суд погодився з нами, повністю задовольнив позов і повністю відмовив у розстрочку рішення суду.

Рішення суду в реєстрі.

16.04.2021

У Вас є питання або Ви готові домовитися про зустріч?

Ви можете задати питання через форму на сайті або зв'язатися з нами будь-яким зручним для Вас способом