Завершено справу про усиновлення

Є категорії справ, які не приносять великої фінансової віддачі, але дають незрівняне моральне задоволення.

До таких справ ми відносимо сімейні справи, в яких наші клієнти стикаються не тільки з труднощами бюрократичних процедур і юридичних механізмів, а й з моральними проблемами.

І для нас дуже важливо допомогти клієнту пройти цей шлях так, щоб він відчував себе захищеним у всіх аспектах процесу.

Минулого тижня нами завершено справу, яка почалася ще в 2019 році як процес про позбавлення батьківських прав. Його складність була в тому, що біологічний батько не тільки ніяк не контактував з дитиною, але і не хотів спілкуватися з органом опіки щодо причин ухилення від виховання дитини.

Рекомендація ж органу опіки щодо позбавлення або недоцільність позбавлення батьківських прав завжди є важливим аргументом в суперечці про позбавлення батьківства.

Внаслідок цього орган опіки зайняв позицію, при якій він нібито не міг дати рекомендацію суду про позбавлення батьківських прав, так як не міг поспілкуватися з батьком. А значить, за логікою чиновників, батько міг нібито не знати про необхідність спілкуватися з дитиною, не знати про його місцезнаходження або мати серйозні життєві складності.

Незважаючи на це, наші адвокати виступили на засіданні комісії і змогли переконати більшість її членів (з перевагою всього в 2 голоси) про необхідність надання рекомендації про необхідність позбавлення батьківських прав.

Суд також підтримав нашу позицію і задовольнив позов про позбавлення батьківських прав в повному обсязі.

Після цього клієнт пройшов складний шлях збору всіх необхідних документів для усиновлення та отримання позитивної рекомендації органу опіки вже на цю дію.

І як фінал цього довгого процесу, незважаючи на карантин, минулого тижня суд виніс рішення про усиновлення.

29.05.2020

У Вас є питання або Ви готові домовитися про зустріч?

Ви можете задати питання через форму на сайті або зв'язатися з нами будь-яким зручним для Вас способом