Скасовано арешт на нерухоме майно клієнта

Наша компанія вже тривалий час супроводжує корпоративний спір між учаснимком, який вийшов з ТОВ і товариством щодо компенсації вартості вкладу учасника.

Незважаючи на чітке визначення вартості компенсації вкладу і тимчасові фінансові складнощі компанії, учасник який вийшов вирішив, що це є наслідком зловмисного наміру і вирішив оскаржити ряд угод, які відбулися після його виходу.

Як результат він звернувся до Жовтневого районного суду м.Запоріжжя та попросив накласти арешт на все майно, яке раніше належало товариству, з якого він вийшов. І яке в даний час належить іншим юридичним і фізичним особам.

Незважаючи на те, що позивач не надав жодних доказів небезпеки відчуження даного майна, суд задовольнив його заяви і заарештував нерухомість.

Розуміючи, що якщо суддя прийняла таке рішення, то просити її ж скасувати заходи забезпечення буде марно. І нами було прийнято рішення подати апеляційну скаргу на судове рішення про арешт.

У суді апеляційної інстанції ми довели не тільки відсутність будь-яких підстав для арешту нерухомості третіх осіб, але і той факт, що справа була відкрита з порушенням правил підсудності. І що розглядати його слід в господарській юрисдикції.

Як підсумок апеляційний суд не тільки скасував ухвалу суду першої інстанції про арешт, але і зробив важливий висновок про можливе порушення юрисдикції, що допоможе закрити справу остаточно.

29.05.2020

У Вас є питання або Ви готові домовитися про зустріч?

Ви можете задати питання через форму на сайті або зв'язатися з нами будь-яким зручним для Вас способом