Скасовано рішення судів щодо боргу перед банком

На цьому тижні нами була проведена робота щодо скасування двох заочних рішень судів, якими було стягнуто заборгованість на користь банківських установ.

В одному випадку це був борг перед КБ «Приватбанк», який подав позов до суду на стягнення заборгованості по банківській карті. Сума основного боргу з 3000 грн. виросла до 60000 грн. Більш того, повістки та копія рішення взагалі не направлялися нашому клієнтові, так як банк вказав невірні реквізити відповідача.

У підсумку тільки після арешту своїх рахунків наш клієнт дізнався про борг перед банком.

Однак, вже через тиждень після звернення до нас суд скасував заочне рішення і призначив справу до перегляду в загальному порядку. Відповідно, виконавче провадження було закрито і тепер ми будемо доводити суду, що борг у нашого клієнта відсутній.

У другому «кейсі» до нашого клієнта також не надходила кореспонденція із суду (а за новими правилами поштового зв’язку це й не дивно, 3 дня явно недостатньо для отримання листа). У підсумку про борг він також дізнався з реєстру боржників, в який було внесено запис про його борг.

Як виявилося, він дійсно брав кредит і, як думав, здійснив його погашення. Однак, згідно з рішенням суду, борг не було погашено, але він був викуплений якимось колекторським агентством, яке і звернулося до суду.

У той же час доказів покупки боргу саме нашого клієнта до позову докладено не було, а як мінімум кілька платежів не враховані.

Як підсумок суд погодився з нашою позицією про необхідність скасувати заочне рішення і провести повторне судове слідство.

06.03.2020

У Вас є питання або Ви готові домовитися про зустріч?

Ви можете задати питання через форму на сайті або зв'язатися з нами будь-яким зручним для Вас способом