Як повернути майно, яке виявилося у шахраїв

Час рішення головоломки: жовтень 2011 року – червень 2012 года.

Фабула:
У жовтні 2011 року в нашу компанію звернулися представники клієнта – великого виробничого підприємства Запоріжжя.
У 2004 році клієнтом був укладений договір продажу обладнання загальною вартістю близько 2 000 000 грн. Майно було передано покупцеві, проте повний розрахунок зроблений не був. Рішенням господарського суду від 2007 року на користь клієнта стягнуто суму заборгованості за обладнання. Рішенням апеляційного суду Запорізької області на користь клієнта було стягнуто неоплачене обладнання.
Однак, до кінця 2011 року рішення судів так і не були виконані. Між Клієнтом і покупцем обладнання велися численні судові суперечки. Клієнтом був програний ряд ключових процесів.
Ситуація ускладнювалася неодноразовою передачею майна і будівлі, в якій воно розташоване, іншим особам, а також застосування покупцем обладнання тактики затягіванія.

Аналіз:
Нашими адвокатами були проаналізовано історію судових суперечок між клієнтом і покупцем обладнання з 2007 року. Вивчено властиві іншій стороні методи і тактика ведення судових суперечок. При цьому були визначені ключові судові процеси, що вимагають максимального контролю і докладання зусиль. Розроблено тактика стримування і відволікання уваги іншої сторони. Запропоновано ініціація ряду нових основних і дублюючих судових процесів.

Рішення:
Розроблено фабулу взаємовідносин сторін, яка оформлена в блоці письмових пояснень для судових інстанцій.
Подані касаційні скарги на ряд програних ключових процесів.
Проведено судові процеси, що дозволяють отримати рішення, що містять в собі факти, які не підлягають повторному доведенню.
Ініційовано відволікаючі і дублюючі судові процеси.
Доведені до рішення на користь клієнта ряд ключових судових процесів.
Розроблено тактика супроводу виконавчого провадження.

Результат:
Устаткування було передано виконавчою службою представникам клієнта. Більше 200 одиниць обладнання демонтувалося близько трьох тижнів, незважаючи на спроби фізичної і процесуальної протидії. Відносно покупця обладнання порушено справу про банкрутство, яке закінчилося ліквідацією підприємства-покупця.

28.06.2012

У Вас є питання або Ви готові домовитися про зустріч?

Ви можете задати питання через форму на сайті або зв'язатися з нами будь-яким зручним для Вас способом