Виграти справу та заплатити адвокатам 0 грн.

І знову о судових витратах на правничу допомогу, тільки вже не позивача, а відповідача.

Клієнти часто нас питають – «а чи можуть на нас подати позов»? І ми чесно відповідаємо – подати позов може хто завгодно, коли завгодно і за будь-яким поводом.

Але перспективи виграти цей позов – це інша річ. А окремим питанням стоїть фінансовий чинник – судовий збір, і, в решті решт витрати відповідача на правничу допомогу.

Яскравим прикладом є судовий процес з корпоративного спору, який завершився у цей понеділок в господарському суді Запорізької області.

Колишній учасник товариства з обмеженою відповідальністю вирішив оспорити правочини та їх наслідки, які були вчинені товариством вже після його виходу. І подав відповідний позов.

Відповідно, сторона відповідача уклала угоду з нашим адвокатським об’єднанням, і ми довели суду безпідставність позовних вимог. Оскільки нами було надано докази понесення клієнтом витрат в розмірі більше 20000 грн., то в наслідок відмови в задоволенні позову – все ці витрати були покладені на позивача.

Отже, клієнту наша робота обійшлася в 0 грн., а позивач тепер двічі подумає перед зверненням з новим безпідставним позовом.

04.10.2019

У Вас є питання або Ви готові домовитися про зустріч?

Ви можете задати питання через форму на сайті або зв'язатися з нами будь-яким зручним для Вас способом