Стягнуто 5 443 000 грн. заборгованості з контрагента за договором підряду

У цьому процесі ми супроводжували інтереси нашого постійного клієнта, великої Запорізької будівельної компанії, яка працює по всій Україні.

Наприкінці 2020 року наш клієнт уклав договір субпідряду, за яким виконував роботи на проекті з будівництва вітроелектростанції в Одеській області.

Усього за час співпраці було виконано робіт на суму понад 15 000 000 грн., проте сплачено з них було лише 10 000 000 грн. Більше того, останній акт виконаних робіт, замовник навіть не вважав за потрібне підписати, надалі посилаючись на цю обставину як на нібито що звільняє його від оплати.

Відповідно, коли стало очевидно, що оплату за роботу в звичайному порядку здійснено не буде, наш клієнт прийняв рішення звернутися до суду. Ми, крім основної суми боргу, розрахували суму пені, 3% річних та втрати від інфляції. Також ми подали докази понесення клієнтом витрат на правову допомогу.

У судовому процесі відповідач спочатку не заперечував проти наявності боргу і навіть пропонував укладання мирової угоди, але коли умови «світу» у стилі «ми заплатимо вам через рік» були відкинуті, став заперечувати навіть проти основного боргу та подавати «уточнені відгуки».

Проте, суд погодився з нашими доводами про фактичне визнання позову відповідачем та затягування ним процесу, та задовольнив наш позов у ​​повному обсязі.

Справа в судовому реєстрі знаходиться тут .

12.11.2021

У Вас є питання або Ви готові домовитися про зустріч?

Ви можете задати питання через форму на сайті або зв'язатися з нами будь-яким зручним для Вас способом