Скасовано штраф Укртрансбезпеки

Напевно, проїжджаючи по трасі, наприклад Запоріжжя-Дніпро, Ви помічали на посту біля села Солоного, як патрульна поліція зупиняє вантажні машини. Там встановлено пост вагового контролю, який покликаний боротися з перевантаженням вантажного транспорту, що руйнує дороги.

Але дуже часто правильне по суті починання закінчується стандартної мздою і зрівнялівкою – «мовляв знаємо як у тебе все правильно, плати».

Відповідно, коли транспортний засіб нашого клієнта – великої будівельної компанії – оштрафували за перевищення нормативів вагового навантаження, наш клієнт вирішив боротися з несправедливістю.

Незважаючи на те, що перевозився сипучий вантаж, і спочатку водій, а потім і представники компанії, надали територіальним органам Укртрансбезпеки всі документи, що підтверджують відсутність порушень, чиновники даного органу все ж оштрафували компанію і передали документи у виконавчу службу.

У підсумку, скасування несправедливого штрафу стало вже принциповим питанням для нашого клієнта.

У суді ми надали документи на вантаж, чим довели л дотримання нормативу за ваговими показниками завантаження і вивантаження, а також тип вантажу. Також ми довели порушення порядку зважування саме сипучого вантажу, що призводить до невірних показників ваг.

Крім того, представники відповідачів так і не змогли довести, що ними було використане вагове обладнання, що відповідає встановленим державою правилам і показникам.

Як підсумок, суд ухвалив рішення про задоволення позову і скасування накладеного штрафу.

Справа в реєстрі – http://reyestr.court.gov.ua/Review/87413073

19.06.2020

У Вас є питання або Ви готові домовитися про зустріч?

Ви можете задати питання через форму на сайті або зв'язатися з нами будь-яким зручним для Вас способом