Скасовано протокол, який став причиною анулювання алкогольної ліцензії

Іноді візит співробітника поліції в магазин може закінчиться не просто штрафом за порушення правил торгівлі, а й набагато більш серйозними проблемами. Особливо, якщо Ваш бізнес пов’язаний з торгівлею акцизними товарами – алкоголь або тютюн.

У травні 2020 року щодо нашого клієнта був складений протокол за нібито продаж пляшки пива неповнолітньому, відповідальність за який передбачена в розмірі 1700 грн. При складанні протоколу було безліч нестиковок, були відсутні свідки, а продавець заперечував факт продажу.

Однак, матеріали були передані в відповідну адміністративну комісію Енергодарської міської ради, яка вирішила не викликати нашого клієнта, а просто притягнула до відповідальності.

Яке ж було здивування підприємця, коли через місяць він отримав від обласної податкової розпорядження про анулювання ліцензії на торгівлю алкоголем якраз в наслідок продажу його продавцем алкоголю неповнолітньому.

У підсумку, щоб виправити ситуацію нам довелося подати до Енергодарського районний суд Запорізької області позов про скасування постанови адміністративної комісії Енергодарської міської ради як неправомірної; а в Запорізький окружний адміністративний суд позов про скасування розпорядження про анулювання ліцензії.

При цьому, оскільки дані справи безумовно пов’язані, Запорізький окружний адміністративний суд призупинив розгляд справи до прийняття рішення у справі Енергодарського районного суду Запорізької області.

26 квітня 2021 року Енергодарський районний суд Запорізької області повністю погодився з аргументами нашої позовної заяви і скасував постанову про притягнення до відповідальності.

Тепер нам залишилося дочекатися набрання рішенням суду законної сили і завершити скасування розпорядження обласної податкової про анулювання ліцензії на право торгівлі алкоголем.

Справа в судовому реєстрі тут .

07.05.2021

У Вас є питання або Ви готові домовитися про зустріч?

Ви можете задати питання через форму на сайті або зв'язатися з нами будь-яким зручним для Вас способом