Практика компанії в супроводі справ про банкрутство

У жовтні 2011 року в нашу компанію звернулися представники клієнта – великого виробничого підприємства Запоріжжя.
У 2004 році клієнтом був укладений договір продажу обладнання загальною вартістю близько 2 000 000 грн. Майно було передано покупцеві, проте повний розрахунок зроблений не був. В результаті складної юридичної роботи і ведення безлічі судових процесів ми змогли домогтися фізичного повернення майна, однак сторона, що програла постійно ініціювала нові судові процеси.
Було прийнято рішення піти по шляху ліквідації компанії-покупця в процедурі банкрутства.

В ході підготовки були отримані необхідні довідки про наявність та розмір заборгованості та подано заяву до суду про відкриття процедури банкрутства. Одночасно подано клопотання про призначення розпорядника майна, який зміг би оперативно і ефективно вирішувати передбачені законом завдання.
Незважаючи на постійне оскарження і протидію підприємства-банкрута, «покупні» рішення суду, справа була доведена до кінця і проблемний контрагент був ліквідований.

Результат: Юридичний противник нашого клієнта був ліквідований як юридична особа і понад не міг ініційований різні скарги і позови.

Справа в судовому реєстрі:
https://www.reyestr.court.gov.ua/Review/49788737
https://www.reyestr.court.gov.ua/Review/37415586
https://www.reyestr.court.gov .ua / Огляд / 43331984


У 2012 році до нас звернулася компанія, у якої був боржник з сумою заборгованості майже 500 000 грн., Що на 2012 рік було серйозною заборгованістю. Оскільки розрахунок не проводився, було прийнято рішення провести швидку і ефективну процедуру банкрутства з метою або виявлення ліквідного майна або припинення боржника.

З цією метою нами були підготовлені необхідні заяви, отримані докази не виконання обов’язку, зібрана документація підтверджує борг, залучений арбітражний керуючий – розпорядник майна і подано заяву до суду.
У процесі суду проведено аналіз майна боржника і коли виявилося, що ліквідне майно відсутнє, підприємство було припинено внаслідок ліквідації.

Результат: досягнута завдання поставлене клієнтом, підприємство-боржник ліквідовано.

Справа в судовому реєстрі:
https://www.reyestr.court.gov.ua/Review/28073854
https://www.reyestr.court.gov.ua/Review/32627191


У 2015 році до нас звернувся наш постійний клієнт – велика Запорізька будівельна компанія, яка виконала будівельні роботи за договором підряду, проте частина актів контрагент не повернув.
Як виявилося, в відношенні контрагента ініційована процедура банкрутства і тепер керівництво взагалі не визнає виконання будівельних робіт.

Таким чином, нашому клієнтові було необхідно не тільки заявиться в справу про банкрутство кредитором, а й довести суду обґрунтованість виконання робіт.
Нами було розроблено схему доведення, що враховує всі нюанси справи і особливості процедури банкрутства. У суді нами подані необхідні пояснення і докази.

Результат: судом визнані вимоги нашого клієнта незважаючи на заперечення банкрута про їх необґрунтованість.

Справа в судовому реєстрі: https://www.reyestr.court.gov.ua/Review/44499578

У 2016 році до нас звернувся арбітражний керуючий – розпорядник майна великого Запорізького кредитної спілки. За час роботи даного КС у нього утворилися близько 100 кредиторів на загальну суму заборгованості більш 10 000 000 грн. і більше 500 боржників, які роками не виплачували заборгованість перед союзом.
В результаті арбітражному керуючому потрібно було юридичний супровід діяльності КС в процедурі банкрутства.

Результат: справа знаходиться в активній стадії і не завершилося.

Справа в судовому реєстрі: https://www.reyestr.court.gov.ua/Review/56514994

28.10.2016

У Вас є питання або Ви готові домовитися про зустріч?

Ви можете задати питання через форму на сайті або зв'язатися з нами будь-яким зручним для Вас способом