Повернено платежі клієнта за договором лізингу автомобіля

Однією з форм придбання автомобіля, якщо кредит Вам, з якихось причин, не підходить – є придбання автомобіля за договором лізингу.

Особливістю такого договору є те, що ви одразу починаєте користуватися транспортним засобом, виплачуючи щомісяця частину його вартості. Проте право власності на авто (і можливість його перереєстрації) переходить лише після остаточної виплати всієї вартості автомобіля.

Такою нагодою скористався наш клієнт, близько року вносячи щомісячні платежі, а потім вирішив одним внеском сплатити залишок вартості та перереєструвати автомобіль на себе. Проте, зробивши платежі та отримавши від лізингодавця документи, у сервісному центрі МВС він з’ясував, що перереєстрація неможлива. Як показала експертиза, номери кузова автомобіля були модифіковані, що може свідчити про крадіжку даного автомобіля. Більше того, після встановлення цього факту, автомобіль було вилучено та заарештовано судом у рамках відкритої кримінальної справи.

У свою чергу, компанія-лізингодавець вирішила, що це «не її проблеми» і вони нічого не знають про підроблені номери. Таким чином, наш клієнт залишився без автомобіля, так і без грошей.

Коли він звернувся до нас, ми вивчили судову практику з цього питання, і з’ясували, що такі випадки з цієї компанії вже траплялися. Відповідно, ми підготували позов про захист прав споживача та подали до одного із Запорізьких судів.

Відразу після цього з нами на зв’язок вийшли представники лізингодавця та запропонували вирішити питання мирним шляхом, повернувши нашому клієнту гроші.

У судовому порядку нами було укладено мирову угоду, що дозволило нашому клієнту максимально швидко повернути його внески за договором лізингу.

Справа в судовому реєстрі – тут

31.03.2023

У Вас є питання або Ви готові домовитися про зустріч?

Ви можете задати питання через форму на сайті або зв'язатися з нами будь-яким зручним для Вас способом