Корпоративний спір вирішено судом на користь клієнта, стягнуті витрати на адвоката

Корпоративні спори не закінчуються швидко, деякі з них тривають роками.

Даний спір є вже 3 спробою колишніх співзасновників нашого клієнта безпідставно звернути стягнення на майно, яке компанії вже не належить. І саме ця обставина була важливим фактором перемоги в суперечці.

Оскільки ми представляли інтереси клієнта вже не в перший раз, ми вибрали тактику отримання переваги ще на підготовчому засіданні, що звело б судовий розгляд до формальної процедури.

І наша тактика виявилася успішною, так як суд відмовив істцу у витребуванні у нас та органів влади необхідних йому документів (так як в більш ранніх судових процесах такі документи вже надавалися). Відповідно, початок судового засідання, без наявності доказів, просто не міг мати для позивача успішного завершення.

Таким чином, він подав заяву про залишення позову без розгляду, і справа судом була закрита.

Однак, ми на цьому не зупинилися, і подали заяву про компенсацію витрат нашого клієнта на суму більше 10 000 грн. Заяву ми мотивували тим, що дії позивача були необгрунтованими, і нескінченне пред’явлення нових позовів не може не порушувати прав відповідача.

Суд погодився з нашою позицією і стягнув з позивача витрати на адвоката, тим самим змусивши його двічі подумати перед подачею чергового позову.

Справа в судовому реєстрі:

29.01.2021

У Вас є питання або Ви готові домовитися про зустріч?

Ви можете задати питання через форму на сайті або зв'язатися з нами будь-яким зручним для Вас способом