Відмовлено в позові фонду захисту інвалідів

Фонд соціального захисту інвалідів «полюбляє» наших клієнтів.

В цьому році нами вже супроводжувався судовий процес, за яким фонд намагався зобов’язати клієнта нашої компанії подати звіти форми 10-ПІ, з метою нарахування санкцій за цим звітом. Суд погодився з нашою позицією про те, що законами України не передбачене право органу Фонду соціального захисту інвалідів звертатися до адміністративного суду з позовом про зобов’язання надати звіт за формою 10-ПІ, і відмовив в позові.

Однак, фонд на цьому не зупинився і подав позов про стягнення адміністративно-господарських санкцій та пені за невиконання нормативу місць для працевлаштування осіб з інвалідністю в іншому році у розмірі більш ніж 64000 грн.

Враховуючи, що законодавство передбачає, що обов`язок підприємства щодо створення робочих місць для осіб з інвалідністю не супроводжується його обов`язком підбирати і працевлаштовувати осіб з інвалідністю на створені робочі місця, натомість вимагає від нього вжиття певних заходів для працевлаштування інвалідів, які наш клієнт здійснив належним чином – то і у цьому позові фонду було відмовлено.

Отже, якщо і до вас буде позиватися фонд соцзахисту інвалідів – ви знаєте до кого йти 

20.08.2019

У Вас є питання або Ви готові домовитися про зустріч?

Ви можете задати питання через форму на сайті або зв'язатися з нами будь-яким зручним для Вас способом