Скасовано штрафи держвиконавця за нібито порушення порядку спілкування з дитиною

Не кожен шлюб, на жаль, закінчується річницею золотого весілля, і багато сімей розпадаються. Якщо в сім’ї є дитина, то дуже часто постають питання аліментів та порядку спілкування з дитиною того з батьків, хто проживає окремо.

Якщо батьки не можуть добровільно вирішити дані питання, то вирішувати їх доводиться адвокатам в суді. Цього разу наш клієнт виявився в непростій ситуації – після розлучення з чоловіком дитина залишилася проживати з матір’ю. Після цього суд встановив порядок спілкування з дитиною і встановив графік спілкування кілька разів на тиждень за місцем проживання батька. Однак, пізніше, за новим позовом батька сторони прийшли до примирення і змінили первинний графік, прибравши звідти місце спілкування батька з дитиною.

Ще через час наш клієнт переїхала на постійне проживання в інше місто, що, однак, не завадило батькові бачитися з дитиною – оскільки сторони добровільно узгоджували періоди спілкування.

Незважаючи на це, в результаті сварки між колишнім подружжям, батько дитини скористався тим, що по найпершому судовому процесу формально рішення суду не було скасовано або змінено (адже мирову угоду підписувалася в іншій справі) і сприяв накладення виконавчою службою штрафів нібито за ненадання можливості спілкуватися з дитиною в протиріччя з рішенням суду.

Нами було подано в інтересах клієнта позов до Запорізького окружного адміністративного суду, який погодився з нашими доводами про безпідставність застосування штрафу. 

Таким чином позов був повністю задоволений, а штрафи скасовані.

Справа в судовому реєстрі – тут.

30.11.2020

У Вас є питання або Ви готові домовитися про зустріч?

Ви можете задати питання через форму на сайті або зв'язатися з нами будь-яким зручним для Вас способом