Скасовано рішення суду, яким батькові заборонили спілкуватися з дитиною

Звичайно ж взаємини двох людей завжди повністю відомі тільки їм двом, але при цьому ми досить часто стикалися в нашій практиці з тим, що після розставання жінка починає звинувачувати колишнього чоловіка в насильстві, тим самим формуючи певний фон всім судовим процесам, які існують між подружжям.

Так і в цій справі, після розставання, у нашого клієнта і його колишньої дружини, утворилося чотири окремих судових процеси, в яких вирішувалися питання майна, дітей, порядку спілкування і тому подібного.

У кожному з цих справ, навіть де це не мало взагалі ніякого відношення до суті позову, колишня дружина вказувала, що її колишній чоловік тиран і здійснював насильство над нею і дитиною. Однак, ніяких доказів цьому не надавала.

У підсумку, як фінал цих заяв, нашому клієнтові подзвонили з суду і повідомили, що протягом 24 годин щодо нього буде винесено обмежувальне припис, згідно якого він не має права ні наближатися до дитини, ні навіть їй дзвонити або писати.

До такого висновку суддя прийшла на підставі наданих заявницею численних звернень в різні органи, жоден з яких не встановив порушень. 

Звичайно ж ми не погодилися з таким рішення суду, і подали апеляційну скаргу, в якій обґрунтували відсутність будь-яких порушень або вчинення будь-яких видів насильства з боку нашого клієнта.

Як підсумок, апеляційний суд погодився з нашою позицією, що докази порушень відсутні, а заявниця по суті намагається отримати перевагу в судових суперечках таким специфічним способом.

Постанова апеляційного суду.

04.12.2020

У Вас є питання або Ви готові домовитися про зустріч?

Ви можете задати питання через форму на сайті або зв'язатися з нами будь-яким зручним для Вас способом