Поділ майна подружжя – наш досвід

З кожним роком судова практика у справах про поділ спільно нажитого майна стає все складніше і багатогранніше. Зараз недостатньо просто довести перебування подружжя у шлюбі під час придбання спільно нажитого майна. Необхідно довести походження коштів, використання майна в інтересах сім’ї і так далі.
Ще більш ускладнити процес може придбання майна за кредитні кошти або боргові зобов’язання одного з подружжя.

Проте, наші адвокати домагаються результату в будь-якої категорії справ.
У цій справі нам вдалося досягти взаєморозуміння між подружжям і судом було затверджено мирову угоду, яким будинок був поділений так, як це зручно колишнім дружинам:

Справа в судовому реєстрі: https://www.reyestr.court.gov.ua/Review/39380764


Особливістю цієї справи було те, що у нашого клієнта практично не залишилося документів, необхідних для ведення подібного процесу і по ряду причин він не міг бути присутнім в Україні.
Що ж тоді позов був задоволений в найкоротші можливі терміни, незважаючи на відставку одного із суддів, який веде справу.

Справа в судовому реєстрі: https://reyestr.court.gov.ua/Review/62932930


У наступному справі колишня дружина нашого клієнта спробувала під час розподілу майна відступити від рівності часток подружжя і визнати за собою право на 2/3 квартири, мотивуючи це тим, що не вистачає аліментів на утримання дитини.
Ми були змушені подати від імені нашого клієнта зустрічний позов і доводити, що в даному випадку відступ від принципу рівності часток буде суперечити законодавству.
Суд переконали наші аргументи, і в позові колишньої дружини було відмовлено, а позов нашого клієнта задоволений:

Справа в судовому реєстрі: https://reyestr.court.gov.ua/Review/41235681

28.10.2016

У Вас є питання або Ви готові домовитися про зустріч?

Ви можете задати питання через форму на сайті або зв'язатися з нами будь-яким зручним для Вас способом