Скасовано рішення податкової про виключення з реєстру платників єдиного податку, відновлено реєстрацію в реєстрі

Не секрет, що система єдиного податку є найбільш вигідною для дрібного і середнього бізнесу, оскільки дозволяє не вести облік витрат, а тільки платити фіксовану ставку податку.

Відповідно, наш клієнт з 2017 року по 2020 рік вибрав таку систему оподаткування як єдиний податок 2 групи, платив щомісяця його ставку і не переживав про збір доказів несення їм витрат на ведення підприємницької діяльності. 

Яке ж було його здивування, коли в липні 2020 року він отримав лист від податкової, в якому йому повідомили про те, що ще в 2017 році він був виключений з реєстру платників єдиного податку в зв’язку з нібито наявним боргом.

Така ситуація загрожувала тим, що замість фіксованої щомісячної ставки підприємець мав би заплатити близько 20% податків з усього свого обороту за 3 роки.

Після звернення клієнта до нас, ми зробили адвокатський запит до податкового органу з метою отримання необхідних документів і відновлення строку на звернення до суду. 

Після цього нами був сформований позов, в якому з одного боку ми посилалися на неправомірність винесення рішення про анулювання реєстрації платника єдиного податку без проведення перевірки, а з іншого боку довели суду відсутність податкового боргу.

Як підсумок суд повністю погодився з нашими аргументами та скасував рішення податкової, а такж відновив реєстрацію єдиноподатника з дати виключення – тобто з 2017 року.

Справа в судовому реєстрі тут .

13.11.2020

У Вас є питання або Ви готові домовитися про зустріч?

Ви можете задати питання через форму на сайті або зв'язатися з нами будь-яким зручним для Вас способом