Скасовано податкові донарахування по так званому «обриву ланцюжка постачання»

У 2019 році у нашого клієнта була проведена планова податкова перевірка, внаслідок якої взаємовідносини із 18 компаніями були визнані перевіряючими нібито неіснуючими.

Аргументація була стандартною для перевіряючих: щодо контрагентів відкриті кримінальні провадження, контрагенти не мають достатньо трудових ресурсів, продані нам товари не закуповувалися нашими контрагентами, недоліки оформлення документів.

У підсумку, улюблений висновок фіскального органу – товар отриманий безкоштовно з невідомого джерела (але за ціною, вказаною в наших первинних документах). Сума донарахувань склала 1 930 000 грн.

Після отримання податкових повідомлень-рішень нами була подана скарга в ДФС України, що дозволило спокійно підготуватися до суду.

Позовна заява була складена на 49 сторінках, копії документів до позову можемо виміряти тільки в коробках, а саме – 5 коробок 🙂

І ось на цьому тижні Запорізьким окружним адміністративним судом повністю задоволено позов, скасовані податкові повідомлення-рішення та стягнуто судові витрати в розмірі 19 210 грн.

27.02.2020

У Вас є питання або Ви готові домовитися про зустріч?

Ви можете задати питання через форму на сайті або зв'язатися з нами будь-яким зручним для Вас способом