Захищені права спадкоємця

Є справи, які запам’ятовуються складним шляхом до їх вирішення – велика кількість сторін, взаємопов’язаність декількох позовів або судових процесів, велика ціна позову, складні тактики і стратегії. І через роки ми з гордістю згадуємо такі процеси. 

Але є й інші справи – які не є складними за своєю суттю, однак запам’ятовуються не менш. Це звичайні «побутові» складнощі, з якими стикається кожен з нас. 

І те, що для адвоката звичайний не складний процес – для людини може бути одним з важливіших питань життя – розлучення, усиновлення, поділ майна, спадкування…

На цьому тижні ми завершили черговий такий процес. Наш клієнт не зміг успадкувати 1/3 частину квартири, оскільки хоча і прожив все своє життя з дідусем, але формально не був йому рідним онуком.

Відповідно, ми були змушені в судовому порядку доводити факт проживання однією родиною та визнавати право на спадкування.

Здогадаєтесь яка була позиція Запорізької міської ради, як відповідача у такій справі? Вони були проти. Мов факт спільного проживання не доведено і це майно повинно відійти громаді…

Але все закінчилося добре, – підготовка, знання законодавства, зважена та справедлива позиція судді створила звичайне юридичне чудо – позов був задоволений у повному обсязі http://reyestr.court.gov.ua/Review/83627525).

І саме такі справи чітко дають нам розуміти – ми робимо добру справу. Наші цінності важливі.

20.08.2019

У Вас є питання або Ви готові домовитися про зустріч?

Ви можете задати питання через форму на сайті або зв'язатися з нами будь-яким зручним для Вас способом