Close

24.01.2017

Юридичний супровід податкових перевірок в Запоріжжі

Юридичний супровід податкових перевірок в Запоріжжі

Юридичний супровід податкових перевірок в Запоріжжі

Допомога податкового юриста, адвоката в податкових справах в супроводі податкових перевірок може знадобитися кожній людині без винятку. Жодна компанія або підприємець не застрахований від уваги фіскальної служби і рано чи пізно стикається з податковою перевіркою.

Ми професійно займаємося допомогою з податкових питань і рішенням податкових спорів у судовому та в позасудовому порядку з 2005 року. І ми знаємо які рішення ще на підготовчій стадії допоможуть економити ваш час і гроші.

Допомога адвоката в супроводі податкової перевірки може знадобитися вам в наступних випадках:

  • щодо вашої компанії або підприємця розпочата планова або позапланова податкова перевірка;
  • щодо вашої компанії або підприємця проведена камеральна перевірка;
  • щодо вашої компанії або підприємця проведена фактична перевірка.

Давайте розберемося з загальною стратегією супроводу податкової перевірки на прикладі безтоварних операцій – це одна з найбільш улюблених податковими органами схем донарахування податків. Основна причина такої «любові» – відсутність необхідності збирати доказову базу, неоднорідна судова практика, невіра суб’єктів господарювання в перспективу судового оскарження. Однак, практика нашої компанії показує, що податкові повідомлення-рішення по «безтоварних операціях» можна успішно оскаржити. Розглянемо стадії успішного процесу скасування подібного податкового  рішення:

1. Податкова перевірка.
На цій стадії важливо максимально використовувати можливість формування документального підтвердження операцій з поставки товарів або послуг.
При цьому важливі не просто класичні первинні документи – договір, накладна, акт – а документи, побічно що показують реальність операції.
Уже на цій стадії є сенс у залученні професійної юридичної підтримки, яка зможе допомогти в створенні доказової бази.

2. Отримання акту за результатами перевірки.
На цій стадії буде зрозуміла остаточна позиція перевіряючих, а у суб’єкта господарювання буде остання можливість надати документи, якщо вони не були враховані під час перевірки.

3. Судове оскарження.
Будь судовий процес звичайно ж індивідуальний, але все можна виділити загальні моменти, які ведуть до успішної скасування рішення:
– використання при підготовці позову правових позицій Верховного суду України;
– Використання практики Європейського суду з прав людини;
– Надання в суд документів, що підтверджують сумлінність суб’єкта господарювання: наявність у нього матеріально-технічної бази, офіційної оформлених працівників, успішно реалізованих проектів;
– Надання в суд документів, що підтверджують наявність у контрагента всіх необхідних дозвільних документів;
– Надання в суд документів, що підтверджують відсутність вироків судів у кримінальних справах у відношенні посадових осіб контрагентів;
– Подача всієї доказової бази, прямо і побічно підтверджує реальність здійснення господарських операцій;
– Обов’язкова коригування позиції, шляхом подачі пояснень, в процесі розгляду справи.

Звичайно ж, це тільки загальна схема ведення подібного процесу, але, сподіваємося, вона буде корисна тим, хто готовий боротися з неправомірними рішеннями податкової служби.

Вартість супроводу податкової перевірки в Запоріжжі3000-15000 грн. в залежності від складності.