Close

24.01.2017

Юридичний супровід перевірок з питань праці в Запоріжжі

Юридичний супровід перевірок з питань праці в Запоріжжі

Юридичний супровід перевірок з питань праці в Запоріжжі

Допомога юриста, адвоката в супроводі перевірок з питань праці може знадобитися кожному підприємцю або компанії, яка залучає співробітників без винятку. Адже в розумінні законодавства навіть директор є найманим співробітником. І зі спадщиною ще радянського Кодексу законів про працю, жодна компанія або підприємець не застрахований від уваги і штрафів служби з питань праці.

Ми професійно займаємося допомогою в супроводі перевірок, в тому числі перевірок з питань праці в судовому і в позасудовому порядку з 2005 року. І ми знаємо які рішення ще на підготовчій стадії допоможуть економити ваш час і гроші.

Допомога адвоката в супроводі перевірок з питань праці може знадобитися вам в наступних випадках:

  • щодо вашої компанії або підприємця розпочата планова або позапланова перевірка з питань праці;
  • щодо вашої компанії або підприємця ініційовано інспекційне відвідування;
  • щодо вашої компанії або підприємця виписано припис щодо усунення порушень трудового законодавства.

Нашими адвокатами розроблені стратегії мінімазаціі проблем при проведенні перевірки ще до моменту її початку, шляхом правильного оформлення співробітників, використання механізмів договорів цивільного-правового характеру, механізмів співпраці з ФОП, оренди частини робочого місця і так далі.

Вартість супроводу перевірки з питань праці в Запоріжжі2000-5000 грн. і залежить від багатьох факторів, принцип формування ціни вказано нижче.