Close

22.01.2017

Супровід процедури банкрутства в Запоріжжі

bankrot

Супровід процедури банкрутства в Запоріжжі

 

Супровід процедури банкрутства в Запоріжжі

Для наших юристів допомога юридичним особам в супроводі процедури банкрутства в судах Запоріжжя це одна з основних спеціалізацій з 2005 року.

Зазвичай юридичні послуги з супроводу банкрутства потрібні в наступних випадках:

 • щодо вашого боржника ініційована процедура банкрутства
 • ви прийшли до необхідності банкрутства вашої юридичної особи або підприємця
 • щодо вашої компанії або фірми розпочато процедуру банкрутства

Процедура банкрутства компанії в Запоріжжі можлива одним єдиним способом: підготовка заяви про порушення справи про банкрутство і подача його в господарський суд Запорізької області. Аналогічно подається заява про визнання майнових вимог кредитора у справі про банкрутство вашого боржника

У будь-якому випадку, перед подачею будь-якої заяви в процедурі банкрутства наш адвокат проведе попередню консультацію про найбільш ефективних захисту ваших інтересів і узгодить всі подальші кроки. Ведення справи можливо як під ключ – від підготовки паперів до отримання рішення суду, так і супровід окремих етапів: написання заяви або представництва інтересів в суді Запоріжжя.

Середній строк ведення справи про банкрутство в суді Запоріжжя – 1 рік

Даний термін залежить насамперед від обставин справи і буде уточнений адвокатом при первинній консультації.

Вартість супроводу банкрутства юридичної особи в Запоріжжі  – залежить від багатьох факторів, принципи формування ціни вказані нижче


Перелік необхідних документів та інформації для підготовки позовної заяви та подання до суду Запоріжжя:

 • копію паспорта (1,2 сторінка та прописка) і ідентифікаційного податкового коду позивача;
 • копію паспорта (1,2 сторінка та прописка), ідентифікаційного податкового коду і дати народження відповідача (якщо це фізособа);
 • копія документів про заборгованість юрособи, щодо якої ініційовано банкрутство;
 • копії всіх документів, які мають відношення до справи.

Клієнти часто запитують нас, як адвокатів – «які шанси успіху в моєму судовому процесі?»

Щоб відповісти на це питання, потрібно розуміти в цілому що таке судовий спір і як він проходить.Подивитися на нього очима адвоката. Успіх в будь-якому судовому спорі, і справа про банкрутство не виняток, складається з наступних елементів:

 •  умінні застосовувати законодавство;
 •  знанні стратегії і тактики судового спору;
 •  знанні психології судового спору;
 •  умінні створювати доказову базу.

Законодавство України, крім відомих більшості кодексів, містить масу підзаконних актів – роз’яснень, інструкцій, положень, які конкретизують положення законів, а часом і суперечать їм. Вищі суди України систематично видають роз’яснення щодо застосування тих чи інших положень законодавства. Судові рішення Вищих судів України де-факто носять силу юридичного прецеденту і прихильно приймаються суддями. Зрештою, є усталені положення практики, які використовуються усіма суддями, незважаючи на те, що вони ніде не прописані.

У даній ситуації, адвокат, що спеціалізується на судових спорах, грунтуючись на своєму досвіді, може використовувати суперечливе і піддається різного тлумачення законодавства саме на користь клієнта.

Говорячи про стратегію і тактику судового спору, необхідно розуміти жорстку зв’язок цих понять. Нерідко, вступаючи в судову «баталію» адвокат не робить кроків для забезпечення конкретного результату і в підсумку отримує суперечка заради суперечки, навіть вигравши який, не досягає економічного результату.

Так, подаючи позов про стягнення грошових коштів, позивачем часто залишається можливість для виведення активів боржника або уникнення відповідальності іншим способом.

Стратегія судового спору – це перш за все чітке розуміння лінії спору, результату, який необхідно досягти. Навряд чи доцільно подавати позов про стягнення заборгованості по орендній платі, якщо вже на стадії підготовки позову можна з великою часткою ймовірності припустити, що договір буде визнаний недійсним. Набагато доцільніше подати позов про визнання договору недійсним і застосування реституції. Результат буде тим же, однак буде досягнуто набагато простішим шляхом.

Тактика судового спору – це сукупність процесуальних дій, які призводять до досягнення конкретного результату. Існує безліч процесуальних хитрощів і ходів, які призводять як до затягування спору, так і до його якнайшвидшому вирішенню.

Також необхідно відзначити і психологію судового спору. Нерідко, правильна побудова лінії захисту або нападу призводить до деморалізації противника, залученні на свою сторону судді, а, отже, до максимально сприятливому для вас течією спору.

І, звичайно ж, кажучи про судову суперечку, важко переоцінити роль доказів. Не маючи необхідних доказів, годі й думати про те, щоб виграти суперечку. А значить, їх необхідно зібрати, відновити, «створити» в кінці кінців.

Як Ви бачите, з боку, якщо не вникати в специфіку судового спору, все здається легким і простим – подав позов і виграв. На практиці ж, успіх представництва інтересів клієнта в суді залежить від безлічі факторів, знань і умінь вашого адвоката.