Close

17.01.2017

Консультація щодо відкриття бізнесу в Запоріжжі

chalkboard

Юридична консультація щодо відкриття бізнесу в Запоріжжі

Консультація щодо відкриття бізнесу в Запоріжжі

Часто буває так, що у Вас є цікава бізнес ідея, але зупиняє складність оформлення початку бізнесу або необхідність подавати звітність, наймати бухгалтера, виплачувати податки. Загалом, все ті складності, що ми зазвичай чекаємо від держави.

Ми професійно займаємося відкриттям бізнесу в Запоріжжі вже більше 10 років і відкрили величезну кількість ТОВ (а також інших юросіб) і підприємців. І ми впевнені – консультація юристу по відкриттю бізнеса – це вірний перший шаг.

Ми знаємо яка форма найкращим чином підійде під той чи інший проект, що буде дешевше і простіше конкретно для Вас. Вже на стадії облечения Вашої ідеї в юридичну форму ми порадимо Вам ужити заходів, які в подальшому будуть економити не тільки час, а й гроші.

Наша компанія займається як відкриттям бізнесу, так і постійним його юридичним та бухгалтерським супроводом. Також наші адвокати активно беруть участь в судових засіданнях в судах цивільної, господарської, адміністративної юрисдикції. Такий досвід і поєднання різних областей юриспруденції дає нам можливість розуміти весь ланцюжок можливих проблем і нюансів на всіх стадіях ведення бізнесу.

І саме тому ми можемо дати Вам ті поради, які допоможуть Вам зробити все правильно.

Вартість консультації щодо відкриття бізнесу в Запоріжжі

300-400 грн. усна консультація в залежності від кількості питань
600-2000 грн. письмова консультація в залежності від кількості питань


Порядок надання консультації щодо відкриття бізнесу в Запоріжжі:

Консультація юриста по відкриттю бізнеса может бути надана щодня в будні дні (в вихідні дні за окремою домовленістю).

Стандартний час роботи наших адвокатів в офісі в Запоріжжі це з 9.00 ранку до 18.00 вечора.

Оскільки всі наші адвокати, крім надання юридичних консультацій, ведуть судові справи і можуть бути відсутніми в офісі – для отримання консультації бажано записатися по телефонам:

061-233-96-25
067-973-27-31
050-728-11-44
097-728-11-44

Як правило, консультація надається адвокатом в нашому офісі за адресою м Запоріжжя, вул. Жаботинського, 43. Можливе надання юридичної консультації по електронній пошті або на виїзді. Для цього необхідно попередньо узгодити необхідність саме таких видів консультацій з нашими адвокатами. Можлива дистанційна оплата юридичної консультації або оплата безготівковим розрахунком.

Наші клієнти, які замовили консультацію юриста з відкриття бізнеса, також цікавляться:

– реєстрацією підприємця
– реєстрацією ТОВ
– реєстрацією ТОВ з ПДВ
– зміною статуту , збільшенням і зменшення статутного капіталу
– зміною адреси , засновників , назви , директора компанії
– ліквідацією ТОВ