Close

24.01.2017

Допомога адвоката в супроводі виконавчого провадження в Запоріжжі

Допомога адвоката в супроводі виконавчого провадження в Запоріжжі

 

Допомога адвоката в супроводі виконавчого провадження в Запоріжжі

Так як майже будь-який судовий спір закінчується отриманням виконавчого документа, який може бути виконаний в примусово порядку, для наших адвокатів допомога в супроводі виконавчого провадження у виконавчих службах Запоріжжя це одна з основних спеціалізацій з 2005 року.

Процедура супроводу виконавчого провадження в Запоріжжі можлива одним єдиним способом: підготовка заяви і подача його в одну з виконавчих служб міста. При подачі заяви до виконавчої служби оплачується адмінстративно збір виходячи із ставки 2% від суми заборгованості.

У будь-якому випадку, перед подачею заяви на відкриття виконавчого проізводвства наш адвокат проведе попередню консультацію про найбільш ефективні способи супроводу виконавчого провадження та узгодить всі подальші кроки. Супроводу в виконавчій службі можливо як під ключ – від підготовки паперів до отримання грошей, так і супровід окремих етапів: написання заяви або представництва інтересів у виконавчій службі.

Вартість супроводу виконавчого провадження у виконавчій службі Запоріжжя  – залежить від багатьох факторів, принципи формування ціни вказані нижче


Перелік необхідних документів та інформації для підготовки заяви про відкриття виконавчого провадження:

  • копію паспорта (1,2 сторінка та прописка) і ідентифікаційного податкового коду стягувача (або ж документи юрособи);
  • копію паспорта (1,2 сторінка та прописка), ідентифікаційного податкового коду і дати народження боржника (або ж документи юрособи);
  • копія наказу або виконавчого листа;
  • копії всіх документів, які мають відношення до даної справи.